ВОЛОДИМИР ШУЛЬМЕЙСТЕР: «РЕФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ МОЖЕ ДАТИ ДО 20 ВІДСОТКІВ ЗРОСТАННЯ ВВП НА РІК»

Володимир Шульмейстер

Новий інфраструктурний напрям діяльності «Бізнес-Варти» – це нова системна профільна робота, коли ми на основі звернень відповідальних підприємців створюємо план вирішення проблеми: від юридичної допомоги до, зокрема, розробки необхідних змін до законодавства і внесення їх на розгляд парламенту. Куруватимеданий напрям у «Бізнес-Варті» буде відомий фахівець – перший заступник міністра інфраструктури (2014-2015 рр) Володимир Шульмейстер.


– Пане Володимир, яка мета розширення напрямів діяльності «Бізнес-Варти»? Чому саме інфраструктура?

– Я бачу за мету об’єднання прогресивних здорових сил, серед яких, зокрема, представники бізнесу і громадські організації. Це життєво необхідно задля якісної роботи з системного просування цивілізованих ідей і законів. У результаті – якісне покращення умов ведення бізнесу в Україні. Якщо працюватиме бізнес – наповнюватиметься державний бюджет. А це безумовно відобразиться на добробуті усіх громадян.

– З чого ви розпочали роботу? Які кроки, на вашу думку, є першочерговими?

– Робота розпочалася одразу, як з’явилися перші звернення від підприємств, що працюють в інфраструктурній галузі. Ми їх проаналізували і почали планувати, як ми можемо допомогти. Бізнес не має лишатися наодинці зі своїми проблемами. Задля якісної допомоги йому ми маємо виявити і залучити до себе однодумців. І не просто однодумців, а фахівців по кожному конкретному напряму інфраструктури. У цих напрямах ми аналізуватимемо існуючі проблеми, систематизуватимемо, виявлятимемо шляхи їх вирішення. Потім – більш конкретні дії.

Звісно, уникнути ситуацій, коли доведеться вирішувати якісь справи за схемою «гасіння пожежі», неможливо. Тобто тоді, коли вже є конкретні люди з конкретними нагальними проблемами, і вони потребують негайної підтримки, ми будемо діяти як-то кажуть «по ситуації». Але знову ж таки системно, виважено і у рамках діючого законодавства. До речі, одна із проблем «Бізнес-Варти», якщо так можна сказати, це те, що ми маємо діяти виключно у правовому полі. У той час, як ті, хто «віджимають» бізнес чи «доять» його, подібним підходом не обмежені.

– Якими силами сьогодні можна вирішити проблеми бізнесу, що працює в інфраструктурній галузі?

– Галузь надзвичайно велика. Як за обсягами коштів, що у ній фігурують, так і за кількістю існуючих проблем. Аналізуючи ситуацію по кожному напряму, я умовно розділив усе, що треба зробити на три категорії: те, що можна брати і робити вже зараз; те, що потребує підготовки і певного часу для реалізації; те, що неможливо зробити до того, як зміниться ставлення керівництва країни до усієї галузі в цілому. З одного боку прикро і неприпустимо, що існує нерозуміння урядом певних речей, з іншого – ми маємо мобілізуватися і працювати незалежно від цього. Бо є що робити.  І немає часу чекати. При чому, ця робота включає не лише роботу з державними структурами. Працювати треба і з бізнесом. Не просто вислуховувати проблеми і кидатися їх вирішувати, а й навчати підприємців працювати сумлінно, десь змінювати їхнє ставлення до певних питань.


– Що отримає держава, якщо вдасться реалізувати заплановане?

– Інфраструктура в Україні потребує чималих інвестицій. Але ця галузь – це локомотив для усієї економіки. Тобто, вкладаєш у неї гроші – отримуєш таке зростання ВВП, що зараз може лише снитися. За попередніми підрахунками, якщо інвестувати в інфраструктуру 10 мільярдів доларів на рік, то щорічно це додаватиме до ВВП близька 25 мільярдів доларів!

– А якщо перенести це на бізнес, то який йому зиск від цих реформ?

– Прямий зиск. Хіба бізнесу не потрібні якісні дороги? Чи прозорі тарифи на залізниці? Чи зрозуміла чесна політика у портах? А може бізнес зацікавлений у тих численних перевірках усіх можливих перевіряючих структур, що зараз діють в Україні і фактично «доять» підприємців? Звісно, що ні. Найкраще бізнес працює тоді, коли його не займають. Завдання держави – створити рівні умови для всіх, і якщо бізнесмен цих умов дотримується, то йому не треба допомагати, він сам заробить, ще й віддасть належне у бюджет.

Більше того, велика частина нашого плану присвячена саме питанню приватизації. Зокрема, усіх державних активів, що є природніми монополіями. Під час роботи у міністерстві я бачив сотні державних компаній, котрі оперували шаленими потоками коштів, але не давали жодного зиску для самої держави. Приватизація цього позбавить, створить умови для розширення бізнесу, для покращення інвестиційного клімату тощо.

– Загалом, про інвестиційний клімат говорять багато. Чи є реальний шанс його покращити вже сьогодні?

– На мою думку, зробити країну інвестиційно привабливою неможливо лише зусиллями підприємців та громадських організацій. Ситуацію можна змінити лише шляхом зміни ставлення керівництва країни до того, що у цій країні відбувається. Не варіант – їздити по різних країнах і обіцяти інвесторам вистелити дорогу пелюстками троянд. Треба змінювати умови ведення бізнесу в країні, тоді інвестори прийдуть самі. Звісно, зі свого боку «Бізнес-Варта» робитиме все можливе, і навіть більше, задля того, аби це відбулося якнайшвидше.

– Які ще кроки, крім інвестицій, передбачає ваш план дій?

– Як один із кроків – реформування систему надання пільг. Та, яка діє сьогодні в Україні, не відповідає потребам ані пільговиків, ані потребам країни. Також треба зняти обмеження на розвиток приватного сектору. Чудовий приклад – законопроект про залізничний транспорт, що має відкрити шлях до роботи приватних локомотивів. У нас погіршується щороку проблема з рухомим складом, приватники можуть її вирішити, але держава не дає, хоч сама і не може впоратися. Крім того, важливо нарешті створити єдиний регулятор тарифів на транспорт. Неприпустимо, коли через незрозумілу тарифну політику певні види транспорту пригноблюють ся за рахунок інших. Інфраструктура – кровоносна система країни, і працювати вона має комплексно. Якщо десь щось «провисає», то страждає все в цілому.

Тож «Бізнес-Варта» починає роботу по усіх визначених напрямках. Ми відкриті до співпраці. Ми категорично проти лобіювання вузьких бізнес-інтересів. Лише системна робота задля розвитку економіки, задля захисту усього бізнесу, задля відновлення верховенства права. Ми зацікавлені у реформуванні не задля самого реформування, а виключно задля ефективності, прозорості і законності. Бізнесу має бути комфортно в Україні.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Володимир Шульмейстер
2
Без інвестицій, освіти та кадрів: знищення системи дипломування моряків б’є по морському бізнесу

Україна щорічно потребує величезних кредитів, які ми беремо з великими труднощами у МВФ та інших міжнародних фінансових інститутах. Також беремо дорогі гроші за допомогою залучення через державні облігації (ОВДП). Чому виникає потреба у цих кредитах? Тому що через відсутність прозорості у державі та захисту прав власності, інвестори до нас не …

Володимир Шульмейстер
Презентації учасників Антирейдерського форуму «Бізнес проти знищення держави»: Володимир Шульмейстер

Задля тих, хто не зміг взяти участь у форумі, а також для тих, хто був, але має бажання більш детально вивчити озвучену інформацію, ми публікуємо презентації учасників. Під час третьої панелі заходу, на якій обговорювалися проблеми інфраструктурної галузі, модератор Володимир Шульмейстер – перший заступник міністра інфраструктури (2014-15 рр), Член Ради …

Володимир Шульмейстер
Володимир Шульмейстер закликає обговорити існуючі проблеми та шляхи їхнього подолання на Антирейдерському форумі «Бізнес проти знищення держави» 5 грудня 2018 року.

Подолати незаконні захоплення підприємств та тиск збоку державних органів бізнес може лише тоді, коли об’єднається. Коли влада почне чути проблеми підприємців: від дрібних фермерів до власників великої міжнародної компанії. Коли всі правоохоронці стануть на бік права і виконуватимуть свої обов’язки. Член Ради ГО «Бізнес-Варта», перший заступник міністра інфраструктури (2014-15 рр.) …