«Розширюємо напрями діяльності – виводимо захист бізнесу на новий рівень»!!!

Ольга Матвіїва

Коли «Бізнес-Варта» розпочинала свою роботу, ми усвідомлювали, що проблем у країні надзвичайно багато у всіх галузях бізнесу. Але як каже українське прислів’я: аби руки і охота – буде зроблена робота. Охоти в нас стільки, що інші позаздрити можуть, а кількість і якість рук ми постійно збільшуємо. При чому прагнемо робити це системно. Тобто, залучаємо спеціалістів по різних напрямках, аби ті використовували свої знання і досвід у конкретних галузях. Відтак, до нашої команди приєднався перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер (2014-2015 рр). І саме питання інфраструктури він і куруватиме.

Усе наше життя пов’язане з інфраструктурою. І тим більше з нею пов’язаний бізнес. Але зі звернень представників цієї галузі ми бачимо, що час від часу виникають перепони їхній діяльності. Наше завдання – розібратися, що і як, і максимально ефективно працювати над усуненням цих перешкод.

Ми ставимо собі за мету зруйнувати усі нездорові і протизаконні схеми у цій галузі. Наші зусилля спрямовані на те, аби системно просувати цивілізовані ідеї і закони, що сприятимуть покращенню умов ведення бізнесу. А це не тільки вирішить проблеми підприємців. Це покращить інвестиційний клімат і сприятиме оздоровленню економіки країни. Тобто нестиме позитив для кожного громадянина.

Повертаючись до особи Володимира Шульмейстера, варто засвідчити, що він – непересічна особистість. Його досвід, знання, зв’язки стануть у нагоді при вирішенні найрізноманітніших проблем. А його авторитет дозволить залучити провідних спеціалістів для цього.

Сьогодні ми починаємо розвивати цей новий інфраструктурний напрямок з чіткого плану дій, який розробив пан Шульмейстер. Він включає у себе виявлення та систематизацію існуючих проблем, створення алгоритму їхнього вирішення, а також залучення здорових прогресивних сил по різних інфраструктурних напрямках. Це юристи, експерти, депутати і, що важливо, представники бізнесу.

Ця наша діяльність починається з роботи по кількох кейсах, про які вже скоро детально повідомимо. До нас вже звертаються бізнесмени за підтримкою, тож робота розпочинається негайно.

Зі свого боку зазначу, що розвиток «Бізнес-Варти» продовжуватиметься. Кожна складна справа, за яку ми беремось, дозволяє нам «нарощувати м’язи». Ми стаємо потужною силою, з якою варто рахуватися, а опонентам відверто варто побоюватися.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ольга Матвіїва
Директор ГО “Бізнес-Варта” Ольга Матвіїва запрошує на Форум «Бізнес проти знищення держави»

Люди працюють, думають, що держава їх захищає, а виявляється, що вони постійно мають моніторити законодавство та перевіряти державний реєстр, чи не пограбували їх вже. Бізнес дедалі відвертіше починає казати про проблеми у державному управлінні, не боїться називати прізвища виконавців та замовників злочинів. Це ознака того, що він готовий впливати на …

Ольга Матвіїва
Альтернатива нотаріусам: як захистити свою власність від “чорних реєстраторів”

Матеріали «Бізнес-Варти» лягли в основу сюжету Стаса Ясинського на каналі 1+1. Використання державних реєстраторів задля рейдерських захоплень вже давно обговорюється і в суспільстві, і серед правозахисників, і в органах влади. Але ситуація надзвичайно далека до вирішення. Більше того, Міністерство юстиції пропонує запровадити в селах систему так званих «уповноважених від управлінь …

Ольга Матвіїва
РІК РОБОТИ АНТИРЕЙДЕРСЬКОЇ КОМІСІЇ ПРИ КАБМІНІ: ПОЗИТИВ Є, АЛЕ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ ЩЕ НЕ ДОСЯГНУТО

Створення рік тому Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств мало благородну мету – протидіяти такому ганебному явищу як рейдерство, що останніми роками набуло просто шаленої масштабності.  Своїми думками про те, що вдалося за рік, які недоліки у роботі, що треба змінювати у майбутньому, …