«Розширюємо напрями діяльності – виводимо захист бізнесу на новий рівень»!!!

Ольга Матвіїва

Коли «Бізнес-Варта» розпочинала свою роботу, ми усвідомлювали, що проблем у країні надзвичайно багато у всіх галузях бізнесу. Але як каже українське прислів’я: аби руки і охота – буде зроблена робота. Охоти в нас стільки, що інші позаздрити можуть, а кількість і якість рук ми постійно збільшуємо. При чому прагнемо робити це системно. Тобто, залучаємо спеціалістів по різних напрямках, аби ті використовували свої знання і досвід у конкретних галузях. Відтак, до нашої команди приєднався перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер (2014-2015 рр). І саме питання інфраструктури він і куруватиме.

Усе наше життя пов’язане з інфраструктурою. І тим більше з нею пов’язаний бізнес. Але зі звернень представників цієї галузі ми бачимо, що час від часу виникають перепони їхній діяльності. Наше завдання – розібратися, що і як, і максимально ефективно працювати над усуненням цих перешкод.

Ми ставимо собі за мету зруйнувати усі нездорові і протизаконні схеми у цій галузі. Наші зусилля спрямовані на те, аби системно просувати цивілізовані ідеї і закони, що сприятимуть покращенню умов ведення бізнесу. А це не тільки вирішить проблеми підприємців. Це покращить інвестиційний клімат і сприятиме оздоровленню економіки країни. Тобто нестиме позитив для кожного громадянина.

Повертаючись до особи Володимира Шульмейстера, варто засвідчити, що він – непересічна особистість. Його досвід, знання, зв’язки стануть у нагоді при вирішенні найрізноманітніших проблем. А його авторитет дозволить залучити провідних спеціалістів для цього.

Сьогодні ми починаємо розвивати цей новий інфраструктурний напрямок з чіткого плану дій, який розробив пан Шульмейстер. Він включає у себе виявлення та систематизацію існуючих проблем, створення алгоритму їхнього вирішення, а також залучення здорових прогресивних сил по різних інфраструктурних напрямках. Це юристи, експерти, депутати і, що важливо, представники бізнесу.

Ця наша діяльність починається з роботи по кількох кейсах, про які вже скоро детально повідомимо. До нас вже звертаються бізнесмени за підтримкою, тож робота розпочинається негайно.

Зі свого боку зазначу, що розвиток «Бізнес-Варти» продовжуватиметься. Кожна складна справа, за яку ми беремось, дозволяє нам «нарощувати м’язи». Ми стаємо потужною силою, з якою варто рахуватися, а опонентам відверто варто побоюватися.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ольга Матвіїва
Держекоінспекція саботує Постанову Уряду

Морський бізнес видихнув з полегшенням, коли Кабінет Міністрів опублікував постанову №367 від 27 березня 2019 року «Про деякі питання дерегуляції господарської діяльності», яка, зокрема, скасовувала контроль суднового ізольованого баласту та приводила діяльність Держекоінспекції у портах до вимог закону та міжнародних стандартів і договорів. До теми: Кабмін зобов’язав екологів у портах дотримуватись …

Ольга Матвіїва
Ольга Матвіїва: «Бізнес підтримує ініціативи Кабінету Міністрів щодо дерегуляції і просить якнайшвидше ввести їх у дію. Адже незаконна «діяльність» однієї лише Держекоінспекції сьогодні може наносити державі і підприємцям 200 млн дол щороку у вигляді нествореного ВВП та недоотриманих доходів. Це негайно треба припиняти»

Цьому питанню ми приділили увагу вчора на прес-конференції в «УНІАН» разом з народним депутатом, бізнес-омбудсменом «Бізнес-Варти» Леонідом Козаченком, представниками бізнесу, зокрема, ТОВ «Метінвест-Шипінг» та профільних асоціацій, таких як Морська палата України, Асоціація морських агентств України, Українська зернова Асоціація. Приємно, що до заходу долучилась також Ольга Хабінська – головний спеціаліст Державної …

Ольга Матвіїва
Чому важливо підтримати нотаріат?

Нотаріат має лишатися незалежною правовою інституцією. Ініціативи, що сьогодні народжуються Мін’юстом, часто викликають зворотню реакцію у значної частини бізнесу. Причини лежать на поверхні. Майже усі випадки рейдерських захоплень починалися через недосконалість реєстрів, зловживання реєстраторів та непрофесійну роботу Антирейдерської комісії при міністерстві, чиї накази суд неодноразово визнавав незаконними. Не вірю, що …