В один день фермер Олександр Строгий втратив справу, який приділив 25 років життя

Відео

Сьогодні він за допомогою громадських організацій, зокрема «Бізнес-Варти» намагається не допустити остаточного розкрадання господарства та відновити свої права. Під час стрілянини 11 вересня він отримав поранення. Через постійні погрози його родина не має ані хвилини спокою, онуки навіть не ходять до школи. Але боротися він не припиняє.

– Триває боротьба із рейдерами, які захопили наше підприємство: змінили власника у реєстрі , і виявилося так, що ми юридично до свого господарства жодного стосунку не маємо. Хоча протягом 25 років це підприємство зареєстровано особисто на мене.
– Наше господарство розрослося, стало прибутковим і виявилося «ласим шматком» для бандитських угрупувань.
– Коли ми почали чинити супротив цим злочинним діям, до нас з усіх боків почали приєднуватися колеги, товариші, знайомі. Коли ж і цих сил виявилося замало, до нас почали підтягуватися громадські організації: Національний корпус, «Бізнес-Варта», яка на сьогоднішній день продовжує займатися нашою справою, надає юридичну та медійну підтримку.
– Захоплення нашого господарства відбувається за накатаною схемою, за допомогою «чорних» реєстраторів. У перший день у нас захопили поля та елеватор. Більше 200 осіб брали у цьому участь.
– Рейдерство у державі процвітає. Законодавча база дає злочинцям певні можливості, якими вони користуються. «Кришується» рейдерство  на найвищому рівні, на рівні уряду.
– Вже п’ятий день мої онуки навіть не ходять до школи, адже отримую постійні погрози розправи чи про те, що вкрадуть дітей.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео
Що врятує український бізнес від тиску з боку державних органів?

Не чіпайте бізнес! Запроваджуйте індивідуальну відповідальність чиновників і правоохоронців! Не руйнуйте те, що може розвивати Україну! Учасники круглого столу «Морський бізнес проти державного рекету» чітко окреслили існуючі проблеми і закликали підприємців бути публічними. Адже лише публічність і єднання зможуть протистояти незрозумілому і злочинному тиску на тих, хто формує сьогодні економіку …

Відео
«МОРСЬКИЙ БІЗНЕС ПРОТИ ДЕРЖАВНОГО РЕКЕТУ» – ПОСТ-РЕЛІЗ КРУГЛОГО СТОЛУ

Продовження тиску на бізнес збоку правоохоронців – шлях до розвалу української економіки. Вітчизняні підприємці готові до найрішучіших кроків у відстоюванні своїх прав. Такими були основні тези учасників Круглого столу «Морський бізнес проти державного рекету», що відбувся 17 жовтня в Інформаційному агентстві УНІАН. У заході взяли участь власники та керівники найбільших …

Відео
Рейдерська атака на ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів»

Рейдерська атака на ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» – удар не лише по самому підприємству і його власникам, а й по регіону, де воно розташоване. Адже комбінат є бюджетоутворюючим, забезпечує роботою місцевих мешканців та безпосередньо впливає на інфраструктуру. Рейдери ж фактично розвалили його, звільнили провідних спеціалістів та розікрали обладнання, жодної …