В один день фермер Олександр Строгий втратив справу, який приділив 25 років життя

Події

Сьогодні він за допомогою громадських організацій, зокрема «Бізнес-Варти» намагається не допустити остаточного розкрадання господарства та відновити свої права. Під час стрілянини 11 вересня він отримав поранення. Через постійні погрози його родина не має ані хвилини спокою, онуки навіть не ходять до школи. Але боротися він не припиняє.

– Триває боротьба із рейдерами, які захопили наше підприємство: змінили власника у реєстрі , і виявилося так, що ми юридично до свого господарства жодного стосунку не маємо. Хоча протягом 25 років це підприємство зареєстровано особисто на мене.
– Наше господарство розрослося, стало прибутковим і виявилося «ласим шматком» для бандитських угрупувань.
– Коли ми почали чинити супротив цим злочинним діям, до нас з усіх боків почали приєднуватися колеги, товариші, знайомі. Коли ж і цих сил виявилося замало, до нас почали підтягуватися громадські організації: Національний корпус, «Бізнес-Варта», яка на сьогоднішній день продовжує займатися нашою справою, надає юридичну та медійну підтримку.
– Захоплення нашого господарства відбувається за накатаною схемою, за допомогою «чорних» реєстраторів. У перший день у нас захопили поля та елеватор. Більше 200 осіб брали у цьому участь.
– Рейдерство у державі процвітає. Законодавча база дає злочинцям певні можливості, якими вони користуються. «Кришується» рейдерство  на найвищому рівні, на рівні уряду.
– Вже п’ятий день мої онуки навіть не ходять до школи, адже отримую постійні погрози розправи чи про те, що вкрадуть дітей.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Влада проти 100 млн. доларів іноземних інвестицій?

Асоціація «Бізнес Варта» заявляє, що вкрай не задоволена ситуацією, яка склалась навколо партнерів Асоціації – Миколаївською компанією «Термінал-Укрхарчозбутсировина»,

Події
Укрзалізниця підписала Меморандум про взаєморозуміння з німецькою компанією DB AG

05.02.2020 було підписано Меморандум про взаєморозуміння  між АТ «Укрзалізниця» та  DB AG, DB E&C (дочірня компанія DB A

Події
Як завдяки НАБУ близько 30-ти тисяч українців можуть втратити роботу

Вже протягом певного періоду ми спостерігаємо доволі високу активність правоохоронних структур навколо групи компаній «Укрлендфармінг» («Ukrlandfarming»).