В один день фермер Олександр Строгий втратив справу, який приділив 25 років життя

Відео

Сьогодні він за допомогою громадських організацій, зокрема «Бізнес-Варти» намагається не допустити остаточного розкрадання господарства та відновити свої права. Під час стрілянини 11 вересня він отримав поранення. Через постійні погрози його родина не має ані хвилини спокою, онуки навіть не ходять до школи. Але боротися він не припиняє.

– Триває боротьба із рейдерами, які захопили наше підприємство: змінили власника у реєстрі , і виявилося так, що ми юридично до свого господарства жодного стосунку не маємо. Хоча протягом 25 років це підприємство зареєстровано особисто на мене.
– Наше господарство розрослося, стало прибутковим і виявилося «ласим шматком» для бандитських угрупувань.
– Коли ми почали чинити супротив цим злочинним діям, до нас з усіх боків почали приєднуватися колеги, товариші, знайомі. Коли ж і цих сил виявилося замало, до нас почали підтягуватися громадські організації: Національний корпус, «Бізнес-Варта», яка на сьогоднішній день продовжує займатися нашою справою, надає юридичну та медійну підтримку.
– Захоплення нашого господарства відбувається за накатаною схемою, за допомогою «чорних» реєстраторів. У перший день у нас захопили поля та елеватор. Більше 200 осіб брали у цьому участь.
– Рейдерство у державі процвітає. Законодавча база дає злочинцям певні можливості, якими вони користуються. «Кришується» рейдерство  на найвищому рівні, на рівні уряду.
– Вже п’ятий день мої онуки навіть не ходять до школи, адже отримую постійні погрози розправи чи про те, що вкрадуть дітей.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео
Перший випуск програми «Справа №…» Експериментальний механічний завод (м. Київ)

У 2016 році відбувається рейдерське захоплення «Експериментального механічного заводу» у м. Києві. Більше двох років рейдери, використовуючи зв’язки у різних державних органах, утримують підприємство. Хабарі, судові «каруселі», фіктивні державні реєстратори та «чорні» нотаріуси, залякування, незрозуміла поведінка Міністерства юстиції. Власник підприємства Рубен Арутюнов відверто називає прізвища тих, хто стоїть за захопленням …

Відео
2
“Активна боротьба Нотаріату за свої права тільки розпочинається!” – Ольга Оніщук

Нотаріат розпочинає активний захист своїх прав! 25 лютого нотаріуси з усієї країни провели акцію протесту під стінами Кабінету Міністрів. Перший віце-президент Нотаріальної палати України Ольга Оніщук в інтерв’ю розповіла: Чому Нотаріат вийшов на мирний мітинг? Які вимоги висунув Нотаріат до Кабінету Міністрів України? Чому Міністерство Юстиції має першим демонструвати принцип …

Відео
3
Чи збирається АРМА виконувати рішення суду і приймати ТОВ «НЕСТ» в управління?

Більше чотирьох (!) місяців Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) не може прийняти в управління Братський маслопресовий завод, що має зробити за рішенням суду. Поліція при цьому відмовляється охороняти підприємство, посилаючись на те, що це має робити АРМА. Представники ж …