В один день фермер Олександр Строгий втратив справу, який приділив 25 років життя

Події

Сьогодні він за допомогою громадських організацій, зокрема «Бізнес-Варти» намагається не допустити остаточного розкрадання господарства та відновити свої права. Під час стрілянини 11 вересня він отримав поранення. Через постійні погрози його родина не має ані хвилини спокою, онуки навіть не ходять до школи. Але боротися він не припиняє.

– Триває боротьба із рейдерами, які захопили наше підприємство: змінили власника у реєстрі , і виявилося так, що ми юридично до свого господарства жодного стосунку не маємо. Хоча протягом 25 років це підприємство зареєстровано особисто на мене.
– Наше господарство розрослося, стало прибутковим і виявилося «ласим шматком» для бандитських угрупувань.
– Коли ми почали чинити супротив цим злочинним діям, до нас з усіх боків почали приєднуватися колеги, товариші, знайомі. Коли ж і цих сил виявилося замало, до нас почали підтягуватися громадські організації: Національний корпус, «Бізнес-Варта», яка на сьогоднішній день продовжує займатися нашою справою, надає юридичну та медійну підтримку.
– Захоплення нашого господарства відбувається за накатаною схемою, за допомогою «чорних» реєстраторів. У перший день у нас захопили поля та елеватор. Більше 200 осіб брали у цьому участь.
– Рейдерство у державі процвітає. Законодавча база дає злочинцям певні можливості, якими вони користуються. «Кришується» рейдерство  на найвищому рівні, на рівні уряду.
– Вже п’ятий день мої онуки навіть не ходять до школи, адже отримую постійні погрози розправи чи про те, що вкрадуть дітей.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Створення Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта», як у парламенті минулого скликання, так і у діючому – ознака того, що наші ідеї щодо захисту бізнесу знаходять свою підтримку серед парламентарів різних ідеологій.  Оголошення про створення об’єднання пролунало під дахом вищого законодавчого органу держави 18 вересня, а вже наступного дня відбулася зустріч його …

Події
1
Поспіх, непрофесіоналізм чи свідоме додаткове навантаження на бізнес?

Турбо-режим, у якому зараз працює сьогоднішня Верховна Рада України, не може не викликати повагу щодо бажання вирішити питання, які накопичувалися роками. Але водночас квапливість у прийнятті рішень несе у собі ряд ризиків. Їх можуть не усвідомлювати більшість громадян, але професійна спільнота висловлює стурбованість стосовно певних перекосів у текстах законопроектів. І …

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …