В один день фермер Олександр Строгий втратив справу, який приділив 25 років життя

Події

Сьогодні він за допомогою громадських організацій, зокрема «Бізнес-Варти» намагається не допустити остаточного розкрадання господарства та відновити свої права. Під час стрілянини 11 вересня він отримав поранення. Через постійні погрози його родина не має ані хвилини спокою, онуки навіть не ходять до школи. Але боротися він не припиняє.

– Триває боротьба із рейдерами, які захопили наше підприємство: змінили власника у реєстрі , і виявилося так, що ми юридично до свого господарства жодного стосунку не маємо. Хоча протягом 25 років це підприємство зареєстровано особисто на мене.
– Наше господарство розрослося, стало прибутковим і виявилося «ласим шматком» для бандитських угрупувань.
– Коли ми почали чинити супротив цим злочинним діям, до нас з усіх боків почали приєднуватися колеги, товариші, знайомі. Коли ж і цих сил виявилося замало, до нас почали підтягуватися громадські організації: Національний корпус, «Бізнес-Варта», яка на сьогоднішній день продовжує займатися нашою справою, надає юридичну та медійну підтримку.
– Захоплення нашого господарства відбувається за накатаною схемою, за допомогою «чорних» реєстраторів. У перший день у нас захопили поля та елеватор. Більше 200 осіб брали у цьому участь.
– Рейдерство у державі процвітає. Законодавча база дає злочинцям певні можливості, якими вони користуються. «Кришується» рейдерство  на найвищому рівні, на рівні уряду.
– Вже п’ятий день мої онуки навіть не ходять до школи, адже отримую постійні погрози розправи чи про те, що вкрадуть дітей.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод», на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення уповноважених осіб Національного агентства України з питань виявлення, розшуку …

Події
Про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» оголошено з трибуни Верховної Ради України.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко оголосила, що співголовами об’єднання обрано народних депутатів, членів Громадської організації «Бізнес-Варта» Івана Мірошніченка та Сергія Лабазюка. До теми: Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» Попри Указ Президента України про розпуск Верховної Ради, про суперечки навколо позачергових вибрів, робота із захисту бізнесу в Україні триває щодня. І ми …

Події
Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта».

Вчора у красивий святковий день я мала радість. І, як не дивно багатьом, це відчуття радості завдяки депутатам Верховної Ради України. «Бізнес-Варта» їх об’єднала. А вони, повіривши у нашу ідеологію і наміри, побачивши наш стиль роботи, важкі та ризиковані справи, які ми супроводжуємо, вирішили нас підтримати і створили міжфракційне депутатське …