Оперативна інформація від адвоката ГО «Бізнес – Варта» Андрія Находа з Харківської області, про перебіг подій, що відбуваються навколо ФГ «Строгого О.Ф»

Андрій Наход

За оперативною інформацією адвоката ГО «Бізнес – Варта» Андрія Находа:
– На ФГ «Строгого О.Ф» у Харківській області приїхали спецпризначенці та Національна Гвардія. Оперативно спрацювавши, вони взяли під свій контроль фермерське господарство. Вивели з території усіх хто приймав участь у захоплені ФГ «Строгого О.Ф»  і вони зараз дають пояснення в районному відділку поліції.
– Окремо хочемо відмітити дії активістів з Національного Корпусу Полку «Азов»,   вони дуже потужно і професійно спрацювали вчора вдень, коли відбувались ці події. Вони не допустили вивезення врожаю, розтрати та нищення майна.
– Недопустимо щоб в правовій державі, люди так відкрито, стріляли в беззбройних людей. Стріляли в працівників підприємства, мирних жителів, які відстоювали свою позицію, вони хотіли працювати, а їх просто розстрілювали. Це є недопустимо! І правоохоронці мають надати належну оцінку цим діям.
– Окремо хочеться зупинитись на роботі Мін’юсту. Чому? Через те, що Мін’юст, як би вони не розповідали про свої законодавчі обмеження, про те що вони не контролюють «КП» (комунальні підприємства) , не контролюють реєстраторів, – це така відмовка, на нашу думку. І це думка багатьох юристів, адвокатів, громадських організацій, які працюють у цій сфері. Не може такого бути щоб Міністерство юстиції жодним чином не впивало і не контролювало роботу цих «КП». Сотні випадків коли через «КАПешки» страждає бізнес, його просто забирають.
– Подібні випадки непоодинокі, ми точно знаємо, як через «КП» відбирались Братський МПЗ, різні агрофірми по Кіровоградській, Миколаївській областях. І сьогодні ми бачимо це в Харківській області, через «КП» яке було акредитовано Мін’юстом і зовсім тепер ніким не контролюється.
– Зараз ми вирушаємо до відділку поліції з Михайлом Апостолом і будемо спостерігати за слідчими діями в рамках затримання, в рамках обрання запобіжних заходів та забезпечення кримінально провадження, яке вже відкрито.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Андрій Наход
Адвокат «Бізнес-Варти» Андрій Наход: АРМА – «чорна діра» речових доказів

З квітня 2019 року детективи  Національного антикорупційного бюро України на підставі ухвали слідчого судді Солом’янського суду м.Києва  прибули до офісу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Мета візиту – обшук. Підставою цієї слідчої дії виявилися кримінальні справи щодо зловживання …

Андрій Наход
КРОК ВПЕРЕД І ТРИ – НАЗАД: СПРАВУ СТРОГОГО ЗАБУВАЮТЬ, ЗЛОЧИНЦІВ – ВІДПУСКАЮТЬ

Шалений резонанс, пафосні заяви правоохоронців, публічність арештів по справі зі стріляниною на ФГ «Строгого О.Ф.» – все це залишилося у минулому і, як виявляється, може не мати жодного значення. Тільки-но стих ажіотаж, рейдери почали підійматися, як казковий птах Фенікс.   Вони не просто хочуть «зам’яти» справу і мирно розійтися по …

Андрій Наход
Андрій Наход запрошує на Антирейдерський Форум “Бізнес проти знищення Держави”

Сотні рейдерських захоплень щороку! Знищується економіка, псується репутація країни, зростає недовіра до влади. Замовчувати це неприпустимо! Юрист ГО «Бізнес-Варта» Андрій Наход запрошує тих, хто прагне покласти край цій нищівній практиці, на Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави». Підприємці, представники влади, юристи, журналісти, правозахисники, чекаємо на вас 5 грудня. Ми здатні …