Оперативна інформація від адвоката ГО «Бізнес – Варта» Андрія Находа з Харківської області, про перебіг подій, що відбуваються навколо ФГ «Строгого О.Ф»

Андрій Наход

За оперативною інформацією адвоката ГО «Бізнес – Варта» Андрія Находа:
– На ФГ «Строгого О.Ф» у Харківській області приїхали спецпризначенці та Національна Гвардія. Оперативно спрацювавши, вони взяли під свій контроль фермерське господарство. Вивели з території усіх хто приймав участь у захоплені ФГ «Строгого О.Ф»  і вони зараз дають пояснення в районному відділку поліції.
– Окремо хочемо відмітити дії активістів з Національного Корпусу Полку «Азов»,   вони дуже потужно і професійно спрацювали вчора вдень, коли відбувались ці події. Вони не допустили вивезення врожаю, розтрати та нищення майна.
– Недопустимо щоб в правовій державі, люди так відкрито, стріляли в беззбройних людей. Стріляли в працівників підприємства, мирних жителів, які відстоювали свою позицію, вони хотіли працювати, а їх просто розстрілювали. Це є недопустимо! І правоохоронці мають надати належну оцінку цим діям.
– Окремо хочеться зупинитись на роботі Мін’юсту. Чому? Через те, що Мін’юст, як би вони не розповідали про свої законодавчі обмеження, про те що вони не контролюють «КП» (комунальні підприємства) , не контролюють реєстраторів, – це така відмовка, на нашу думку. І це думка багатьох юристів, адвокатів, громадських організацій, які працюють у цій сфері. Не може такого бути щоб Міністерство юстиції жодним чином не впивало і не контролювало роботу цих «КП». Сотні випадків коли через «КАПешки» страждає бізнес, його просто забирають.
– Подібні випадки непоодинокі, ми точно знаємо, як через «КП» відбирались Братський МПЗ, різні агрофірми по Кіровоградській, Миколаївській областях. І сьогодні ми бачимо це в Харківській області, через «КП» яке було акредитовано Мін’юстом і зовсім тепер ніким не контролюється.
– Зараз ми вирушаємо до відділку поліції з Михайлом Апостолом і будемо спостерігати за слідчими діями в рамках затримання, в рамках обрання запобіжних заходів та забезпечення кримінально провадження, яке вже відкрито.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Андрій Наход
Андрій Наход: держава повинна так врегулювати ведення і захист бізнесу для людей, аби працювала ефективно система.

Рейдерство відбувається з різних причин – від банального бажання захопити врожай, можливо, земельні ділянки до входу на ринок або виведення з ринку конкурентів. Це, фактично, величезна загальнодержавна глобальна схема відмивання доходів, отримання відшкодування ПДВ за рахунок нас з Вами. 1690 рейдерських захоплень відбулося за останні 5 років. З них – …

Андрій Наход
Андрій Наход: Неприпустимо жертвувати безпекою заради примарної дерегуляції

Що важливіше: легкість ведення бізнесу, чи максимальна захищеність цього ж бізнесу від рейдерських атак? Відповідь однозначна – важливо і те, і друге. І тут важливо усвідомити, що жодним чином не можна жертвувати одним заради іншого. Українські реалії останніх років свідчать: бізнес не є захищеним. Незалежно від форми власності, від юридичної …

Андрій Наход
Декриміналізація фіктивного підприємництва: дієвий спосіб захисту бізнесу чи інструмент зловживань та махінацій у сфері господарської діяльності?

На пленарному засіданні 10 вересня 2019 Верховна Рада України у першому читанні схвалила законопроект № 1080 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес”, яким пропонується декриміналізувати ст. 205 Кримінального кодексу України, що передбачає кримінальну відповідальність за фіктивне підприємництво та внесення …