ПОЛІЦІЯ МИРОНІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОЗВОЛИЛА ЗЛОДІЯМ ВКРАСТИ ВРОЖАЙ

Щодня зростав градус напруги у Миронівському районі Київської області навколо підприємства «Юг-Агрострім», у якого з початку вересня хотіли вкрасти врожай. При чому вже з п’ятниці активно почали грабувати за допомогою місцевих правоохоронців, які не реагували на заяви про злочин від представників ФГ «Юг-Агрострім», зупинили їм збирання врожаю, вилучили техніку. Водночас поліція допустила до полів техніку СФГ «Обрій», хоча воно не сіяло соняшник і, взагалі, до врожаю не має жодного відношення.

Можливо ситуацію розрядить сьогоднішнє виїзне засідання Антирейдерського штабу при Київській обласній державній адміністрації, що відбулося у приміщенні Миронівської РДА. На ньому представник «Бізнес-Варти», юрист, помічник народного депутата Андрій Мастило доніс до присутніх позицію щодо неприпустимості нереагування поліції на відверті злочинні дії та, більше того, сприяння скоєнню неправомірних дій. У результаті Антирейдерський штаб рекомендував поліції вжити усіх необхідних заходів, аби припинити збирання врожаю соняшнику СФГ «Обрій».

Та на жаль, доки приймалося таке рішення, майже весь врожай було вкрадено. Більше того, за нашою інформацією, його продовжували збирати вже після рекомендації Антирейдерського штабу. Тому народні депутати України – члени ГО «Бізнес-Варта» підготували депутатське звернення до Генерального прокурора Юрія Луценка та до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою надати належну оцінку діям правоохоронців Миронівського району, чиї дії і бездіяльність призвели до відвертої крадіжки врожаю.

1 про “ПОЛІЦІЯ МИРОНІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОЗВОЛИЛА ЗЛОДІЯМ ВКРАСТИ ВРОЖАЙ”

  1. Ця байда з поліцією майже по всій Україні вони нічого не роблять тільки отримують зарплату і ділять награбоване в фермерів України бездіяльність також в Арбузинській поліції Миколаївської області у 2017 році банда Кернела силою забирала землі фермерських господарств а поліція стояла осторонь це при тому що є рішення Верховного суду України але начальник поліції Рилько був такий зараз його перевели в інший район беручи в руки рішення Верховного суду дивлячись нагло с посмішкою на лиці голові фермерського господарства КОВАЛЬ С.О. Коваль Світлані сказав подавайте до суду щоб забрати земельні ділянки як ви думаїте до якого суду ще можна іти в нашій країні я наприклад не знаю .А в цьому році слідчий сказав забирайте земельні ділянки і працюйте тому що є рішення суду інтересна картина в 2017 році рішення не бачили а в 2018році побачили але рік рейдери разом з поліцією користувалися землею і ігнорували те ж саме рішення суду назріває питання що ж робити простому селянину і фермеру якщо поліція це співучасники рейдерів для яких не існує ні закон ні рішення судів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *