«СЬОГОДНІ У ЦІЙ КРАЇНІ НІХТО НЕ МОЖЕ ПОЧУВАТИСЯ ЗАХИЩЕНИМ» – ОЛЕКСАНДР СТРОГИЙ

Події

Попри шалений тиск з усіх боків фермер Олександр Строгий продовжує триматися і буквально битися за своє підприємство. Поранення, які він отримав під час стрілянини 11 вересня, коли кидався на озброєних бандитів, аби не дати їм потрапити на захоплене підприємство, видно неозброєним оком. Сьогодні на короткий час він зайшов до офісу «Бізнес-Варти» і поділився тим, наскільки непрості часи переживає зараз зі своєю родиною.

– Сьогодні у мене є великі побоювання щодо безпеки моїх рідних. Онуки до сих пір не ходять до школи. Родина живе по інших квартирах, довелося винайняти охоронну фірму. Погрози продовжуються і будуть продовжуватися, адже бандити не думають зупинятися.
– На цю хвилину, за нашою інформацією, тривають спроби заблокувати у банках наші рахунки, чи перереєструвати їх на «нового власника».
– Прийняв рішення звертатися не лише до українських владних органів та громадських організацій, а й до міжнародної спільноти. Сьогодні запланована зустріч у Посольстві Франції в Україні, а також, якщо буде можливість, то відбудеться й розмова з спецпредставником Державного департаменту США Куртом Волкером, який зараз перебуває у Києві.
– Ніхто сьогодні в Україні не може почуватися захищеним, і це треба змінювати у будь-який спосіб.

У свою чергу директор ГО «Бізнес-Варта» Ольга Матвіїва побажала фермеру не залишати надії на позитивне вирішення проблеми, але підкреслила: треба бути готовими до того, що попереду ще багато роботи, багато судів і непередбачуваних ситуацій. Головне, лишатися сильними, не здаватися, не піддаватися на провокації і прискіпливо вивчати тих, хто пропонує свої послуги по різних напрямках. А «Бізнес-Варта» й надалі надаватиме усю необхідну юридичну та медійну підтримку та допомогу в організації силового захисту.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Створення Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта», як у парламенті минулого скликання, так і у діючому – ознака того, що наші ідеї щодо захисту бізнесу знаходять свою підтримку серед парламентарів різних ідеологій.  Оголошення про створення об’єднання пролунало під дахом вищого законодавчого органу держави 18 вересня, а вже наступного дня відбулася зустріч його …

Події
1
Поспіх, непрофесіоналізм чи свідоме додаткове навантаження на бізнес?

Турбо-режим, у якому зараз працює сьогоднішня Верховна Рада України, не може не викликати повагу щодо бажання вирішити питання, які накопичувалися роками. Але водночас квапливість у прийнятті рішень несе у собі ряд ризиків. Їх можуть не усвідомлювати більшість громадян, але професійна спільнота висловлює стурбованість стосовно певних перекосів у текстах законопроектів. І …

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …