«СЬОГОДНІ У ЦІЙ КРАЇНІ НІХТО НЕ МОЖЕ ПОЧУВАТИСЯ ЗАХИЩЕНИМ» – ОЛЕКСАНДР СТРОГИЙ

Попри шалений тиск з усіх боків фермер Олександр Строгий продовжує триматися і буквально битися за своє підприємство. Поранення, які він отримав під час стрілянини 11 вересня, коли кидався на озброєних бандитів, аби не дати їм потрапити на захоплене підприємство, видно неозброєним оком. Сьогодні на короткий час він зайшов до офісу «Бізнес-Варти» і поділився тим, наскільки непрості часи переживає зараз зі своєю родиною.

– Сьогодні у мене є великі побоювання щодо безпеки моїх рідних. Онуки до сих пір не ходять до школи. Родина живе по інших квартирах, довелося винайняти охоронну фірму. Погрози продовжуються і будуть продовжуватися, адже бандити не думають зупинятися.
– На цю хвилину, за нашою інформацією, тривають спроби заблокувати у банках наші рахунки, чи перереєструвати їх на «нового власника».
– Прийняв рішення звертатися не лише до українських владних органів та громадських організацій, а й до міжнародної спільноти. Сьогодні запланована зустріч у Посольстві Франції в Україні, а також, якщо буде можливість, то відбудеться й розмова з спецпредставником Державного департаменту США Куртом Волкером, який зараз перебуває у Києві.
– Ніхто сьогодні в Україні не може почуватися захищеним, і це треба змінювати у будь-який спосіб.

У свою чергу директор ГО «Бізнес-Варта» Ольга Матвіїва побажала фермеру не залишати надії на позитивне вирішення проблеми, але підкреслила: треба бути готовими до того, що попереду ще багато роботи, багато судів і непередбачуваних ситуацій. Головне, лишатися сильними, не здаватися, не піддаватися на провокації і прискіпливо вивчати тих, хто пропонує свої послуги по різних напрямках. А «Бізнес-Варта» й надалі надаватиме усю необхідну юридичну та медійну підтримку та допомогу в організації силового захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *