Прес-конференція ГО «Бізнес – Варта» та ПАТ “Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів»

Прес-конференція, присвячена останнім подіям, що відбуваються навколо рейдерського захоплення ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів». У заході візьмуть участь власник комбінату, доктор технічних наук, професор Георгій Сажинов, адвокат підприємства Дмитро Моргун, Голова Ради директорів «Спілки молочних підприємств України» Вадим Чагаровський, народні депутати України Іван Мірошніченко та Леонід Козаченко, директор ГО «Бізнес-Варта» Ольга Матвіїва, члени Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Кабінеті міністрів України.

 

З 2015 року триває рейдерське захоплення ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів». За три роки рейдери звільнили провідних спеціалістів, викрали і розпродали вартісне обладнання, чим поставили під загрозу здоров’я і життя українських дітей. До рейдерської атаки підприємство виробляло понад 50% дитячого харчування в Україні. Це – єдиний комбінат в країні, який виробляє продукцію для дітей з перших місяців життя.
28 вересня 2018 року на підприємстві проходили слідчі дії Головного слідчого управління НПУ, на які законні власники покладали великі надії, адже по результату вони мали отримати на відповідальне зберігання, як речовий доказ, майновий комплекс комбінату. На жаль, слідчі дії відбулися із порушеннями, а правоохоронці виявилися упередженими. Законних власників та адвокатів не було допущено на територію підприємства, жодних документів їм не надали.

Крім того, 28 вересня відбулася масована медіа-атака, під час якої численні ЗМІ розповсюдили однакову неправдиву інформацію, що мала на меті дискредитувати як законних власників підприємства так і усі процесуальні дії, які відбуваються навколо ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».

 

Під час прес-конференції учасники докладно розкажуть про останні події, замовників і виконавців захоплення, про роботу комбінату до рейдерського захоплення, про плани відновлення його роботи і розвитку після повернення його до законних власників та наведуть конкретні факти, що спростовують неправдиву інформацію, оприлюднену у ЗМІ останнім часом.

https://www.unian.net/static/press/live

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *