Рейдерська атака на ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів»

Відео

Рейдерська атака на ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» – удар не лише по самому підприємству і його власникам, а й по регіону, де воно розташоване. Адже комбінат є бюджетоутворюючим, забезпечує роботою місцевих мешканців та безпосередньо впливає на інфраструктуру. Рейдери ж фактично розвалили його, звільнили провідних спеціалістів та розікрали обладнання, жодної копійки не вкладаючи у розвиток. Їхні витрати спрямовані лише на стимулювання безчесних чиновників та на купівлю замовних матеріалів у ЗМІ, що мають на меті дискредитувати законного власника. З усіх «нововведень» злочинців сьогодні можна назвати лише колючий дріт, який з’явився на паркані за їхнього господарювання та решітки на вікнах, чого раніше не було.

Нагадаємо, що «Бізнес-Варта» завжди перед тим, як почати надавати допомогу постраждалим підприємцям, ретельно вивчає кожну справу. Ми впевнені у правоті законних власників і законності їхніх вимог. Більше того, захоплення Хорольського комбінату дитячих продуктів тричі розглядалася на урядовій антирейдерській комісії, де було дано чітку оцінку – це чистої води рейдерство.

Сьогодні ми чекаємо, що правоохоронні органи, в руках яких знаходиться можливість відновлення справедливості і законності, виявлять необхідний характер і силу волі, щоб повернути підприємство власникам. Наголошуємо, що тоді не лише українські діти отримають якісне харчування, а й розвиватиметься регіон, де розташований комбінат, і у місцевих мешканців зникнуть побоювання щодо свого майбутнього.

 

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео
Що врятує український бізнес від тиску з боку державних органів?

Не чіпайте бізнес! Запроваджуйте індивідуальну відповідальність чиновників і правоохоронців! Не руйнуйте те, що може розвивати Україну! Учасники круглого столу «Морський бізнес проти державного рекету» чітко окреслили існуючі проблеми і закликали підприємців бути публічними. Адже лише публічність і єднання зможуть протистояти незрозумілому і злочинному тиску на тих, хто формує сьогодні економіку …

Відео
«МОРСЬКИЙ БІЗНЕС ПРОТИ ДЕРЖАВНОГО РЕКЕТУ» – ПОСТ-РЕЛІЗ КРУГЛОГО СТОЛУ

Продовження тиску на бізнес збоку правоохоронців – шлях до розвалу української економіки. Вітчизняні підприємці готові до найрішучіших кроків у відстоюванні своїх прав. Такими були основні тези учасників Круглого столу «Морський бізнес проти державного рекету», що відбувся 17 жовтня в Інформаційному агентстві УНІАН. У заході взяли участь власники та керівники найбільших …

Андрій Наход
Дивна поведінка поліції, заангажовані ЗМІ і повне ігнорування прав законних власників ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів»

Адвокат ГО «Бізнес-Варта» Андрій Наход з місця події прокоментував ситуацію на комбінаті. 28 вересня ані власників, ані юристів не пустили на територію заводу під час обшуку, хоча лише вони могли пояснити слідчим, яке обладнання було вкрадено рейдерами чи розпиляне на металобрухт.