Агрорейдерство: Під прицілом прикордонні регіони

Події

Хвиля рейдерства, що проходить Україною, обурює не лише підприємців, юристів та правозахисників, а й представників засобів масової інформації. Їхня увага до Антирейдерського форуму «Бізнес проти знищення держави» доводить: проблема є надзвичайно наболілою і потребує негайного вирішення. І ЗМІ вкладають свою частку роботи у це. Журналісти «Stop корупція» у сюжеті про форум не лише розповіли про стан рейдерства, а й показали результати власних досліджень на прикладі ТОВ «Фермер Агро» – підприємства, інтереси якого відстоює «Бізнес-Варта». Наведені реальні докази співпраці співробітників СБУ із рейдерами. Детальніше у сюжеті «Stop корупції».

– За офіційними даними Генпрокуратури за останні півтора року зафіксовано майже 600 випадків рейдерства. У «Бізнес-Варті» переконані: реальна цифра – у півтора рази більша.

– Адвокат ГО «Бізнес-Варта» Андрій Наход: «Ті організації, які за своїми функціями покликані захищати бізнес та приватну власність, виконують це недостатньо. І це – думка тих, хто постраждав від рейдерів, та тих, хто їх захищають».

– Результати опитування агробізнесменів: 64% відсотки опитуваних вважають основною причиною рейдерських захоплень корупцію в органах влади та у правоохоронних структурах.

– Директор «Фермер Агро» Андрій Обора: «Через незаконний арешт техніки, блокування роботи «тітушками» підприємство понесло близько 25 млн грн. збитків. При чому рейдери співпрацювали із працівниками СБУ. І використовують при цьому добре відому особу – пані Камінську, яку вже неодноразово було помічено у різних рейдерських схемах».

– Дійшло до того, що на суддю, який підтвердив права власності «Фермер Агро» розпочалася масована інформаційна атака збоку тих, хто вкрав частину врожаю підприємства.

– Лишається сподіватися на об’єктивність та незаангажованість судової системи Харківщини. Тим більше, що справу вже взяли під особливий контроль у Міністерстві внутрішніх справ.

– Питання ролі у цій рейдерській атаці співробітників СБУ залишається відкритим. Чому справу розслідують вони, а не поліція, як того вимагає закон?

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
«Справа №…» Група компаній «ГрадОлія»

Черговий випуск програми «Справа №…» присвячений тому, як група компаній «ГрадОлія» за підтримки громадськості, зокрема, ГО «Бізнес-Варта» відбивалася від тиску правоохоронців та митниці. «ГрадОлія» – одне з небагатьох підприємств в Україні, що експортує в основному не сировину, а вже готову олію. Успішний бізнес, створення робочих місць, наповнення державного бюджету. Для …

Події
Українське фермерство має розвиватися із урахуванням світових тенденцій

Народний депутат, бізнес-омбудсмен «Бізнес-Варти» Леонід Козаченко взяв участь у Комітетських слуханнях на тему «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку»

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод» (орендар заводу ТОВ “НЕСТ”, постраждала особа в кримінальному провадженні), на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення …