Агрорейдерство: Під прицілом прикордонні регіони

Події

Хвиля рейдерства, що проходить Україною, обурює не лише підприємців, юристів та правозахисників, а й представників засобів масової інформації. Їхня увага до Антирейдерського форуму «Бізнес проти знищення держави» доводить: проблема є надзвичайно наболілою і потребує негайного вирішення. І ЗМІ вкладають свою частку роботи у це. Журналісти «Stop корупція» у сюжеті про форум не лише розповіли про стан рейдерства, а й показали результати власних досліджень на прикладі ТОВ «Фермер Агро» – підприємства, інтереси якого відстоює «Бізнес-Варта». Наведені реальні докази співпраці співробітників СБУ із рейдерами. Детальніше у сюжеті «Stop корупції».

– За офіційними даними Генпрокуратури за останні півтора року зафіксовано майже 600 випадків рейдерства. У «Бізнес-Варті» переконані: реальна цифра – у півтора рази більша.

– Адвокат ГО «Бізнес-Варта» Андрій Наход: «Ті організації, які за своїми функціями покликані захищати бізнес та приватну власність, виконують це недостатньо. І це – думка тих, хто постраждав від рейдерів, та тих, хто їх захищають».

– Результати опитування агробізнесменів: 64% відсотки опитуваних вважають основною причиною рейдерських захоплень корупцію в органах влади та у правоохоронних структурах.

– Директор «Фермер Агро» Андрій Обора: «Через незаконний арешт техніки, блокування роботи «тітушками» підприємство понесло близько 25 млн грн. збитків. При чому рейдери співпрацювали із працівниками СБУ. І використовують при цьому добре відому особу – пані Камінську, яку вже неодноразово було помічено у різних рейдерських схемах».

– Дійшло до того, що на суддю, який підтвердив права власності «Фермер Агро» розпочалася масована інформаційна атака збоку тих, хто вкрав частину врожаю підприємства.

– Лишається сподіватися на об’єктивність та незаангажованість судової системи Харківщини. Тим більше, що справу вже взяли під особливий контроль у Міністерстві внутрішніх справ.

– Питання ролі у цій рейдерській атаці співробітників СБУ залишається відкритим. Чому справу розслідують вони, а не поліція, як того вимагає закон?

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Чому розкрадають ТОВ «НЕСТ»? Єдина відповідь – бездіяльність правоохоронних органів!

Палкі промови про реформування правоохоронних органів вже проїли мозок українцям. Сказати, що нічого не робиться – не можна. Але коли трапляються ситуації на кшталт рейдерського захоплення Братського маслопресового заводу (ТОВ «НЕСТ»), а також коли бачимо наслідки, хочеться кричати: «Поліція! Прокуратура! Слідчі! Ви взагалі існуєте?».З 2017 року підприємство під контролем рейдерів. …

Події
Мінус 50 млрд грн в рік: ДФСУ пропонує відмінити відшкодування ПДВ при експорті зернових та олійних

Державна фіскальна служба України  (ДФСУ) хоче позбавити аграріїв права відшкодування ПДВ при експорті зернових та олійних  культур і пропонує залишити його лише для експортерів готової продукції (з цих зернових культур – у більшості це переробники сировини). Це випливає з листа з відповідними змінами до Податкового  кодексу України (за підписом в.о.голови …

Події
Справа Хорольського комбінату дитячих продуктів на форумі “Бізнес проти знищення держави”

Продовжуємо аналізувати Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави». Це був вже другий форум, де підіймалася справа «Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів». Нові факти, конкретні докази бездіяльності правоохоронців, дискусія між представниками власника та тими, хто був присутній на форумі збоку МВС. Наше завдання – зробити так, щоб законні вимоги законного власника …