Агрорейдерство: Під прицілом прикордонні регіони

Події

Хвиля рейдерства, що проходить Україною, обурює не лише підприємців, юристів та правозахисників, а й представників засобів масової інформації. Їхня увага до Антирейдерського форуму «Бізнес проти знищення держави» доводить: проблема є надзвичайно наболілою і потребує негайного вирішення. І ЗМІ вкладають свою частку роботи у це. Журналісти «Stop корупція» у сюжеті про форум не лише розповіли про стан рейдерства, а й показали результати власних досліджень на прикладі ТОВ «Фермер Агро» – підприємства, інтереси якого відстоює «Бізнес-Варта». Наведені реальні докази співпраці співробітників СБУ із рейдерами. Детальніше у сюжеті «Stop корупції».

– За офіційними даними Генпрокуратури за останні півтора року зафіксовано майже 600 випадків рейдерства. У «Бізнес-Варті» переконані: реальна цифра – у півтора рази більша.

– Адвокат ГО «Бізнес-Варта» Андрій Наход: «Ті організації, які за своїми функціями покликані захищати бізнес та приватну власність, виконують це недостатньо. І це – думка тих, хто постраждав від рейдерів, та тих, хто їх захищають».

– Результати опитування агробізнесменів: 64% відсотки опитуваних вважають основною причиною рейдерських захоплень корупцію в органах влади та у правоохоронних структурах.

– Директор «Фермер Агро» Андрій Обора: «Через незаконний арешт техніки, блокування роботи «тітушками» підприємство понесло близько 25 млн грн. збитків. При чому рейдери співпрацювали із працівниками СБУ. І використовують при цьому добре відому особу – пані Камінську, яку вже неодноразово було помічено у різних рейдерських схемах».

– Дійшло до того, що на суддю, який підтвердив права власності «Фермер Агро» розпочалася масована інформаційна атака збоку тих, хто вкрав частину врожаю підприємства.

– Лишається сподіватися на об’єктивність та незаангажованість судової системи Харківщини. Тим більше, що справу вже взяли під особливий контроль у Міністерстві внутрішніх справ.

– Питання ролі у цій рейдерській атаці співробітників СБУ залишається відкритим. Чому справу розслідують вони, а не поліція, як того вимагає закон?

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Зустріч членів ГО “Бізнес – Варта” з Головою АРМА Антоном Янчуком

14 березня відбулася зустріч керівників Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з народними депутатами та представниками ГО «Бізнес-Варта». Основною темою дискусії була ситуація з Братським маслопресовим заводом, який вже більше двох років контролюють рейдери, і його 5 жовтня 2018 …

Події
Виступ Руслана Сидоровича та Олександра Данченко на Погоджувальній раді Верховної Ради України

Сьогодні на Погоджувальній раді Верховної Ради України виступали бізнес-омбудсмени ГО «Бізнес-Варта» Руслан Сидорович та Олександр Данченко. Попри численні політичні суперечки у парламенті напередодні президентських виборів народні депутати закликали колег все ж таки зосередитися на важливих для держави питаннях. Зокрема, це: – Прискорення прийняття Закону про забезпечення функціонування української мови як …

Події
Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у ВРУ щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу АРМА

Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у Верховній Раді України щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, невиконання державними органами своїх законних обов’язків, що призвело до розкрадання майна підприємства.