Нотаріальна палата на форумі “Бізнес проти знищення держави”

Події

Незахищеність державних реєстрів, безвідповідальне ставлення власників до документації на своє майно та права, відсутність розуміння проблемних питань збоку держави. Все це створює шалені перешкоди для роботи нотаріусів. Зазвичай, нотаріат не є публічним, але надто гостро вже постали питання. Відтак Перший віце-президент Нотаріальної палати Ольга Оніщук і члени Ради Нотаріальної палати Наталія Козаєва та Інна Бернацька взяли активну участь у Антирейдерському форумі «Бізнес проти знищення держави». Інформація, яку вони озвучили, часом відверто шокувала присутніх. Сподіваємося, державні органи візьмуть зазначене до уваги, адже ціна питання – захищеність приватної власності у країні!

  • Нотаріат сьогодні не може мовчати, адже є єдиною правовою інституцією, що спроможна захистити власність в державі.
  • Сьогодні держава пробує знищити залишки незалежного нотаріату.
  • Електронний нотаріат може захистити ті документи, які сьогодні підробляються.
  • За словами народного депутата, голови Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка, цей Комітет обов’язково допоможе нотаріату отримати той захист, ту багатофакторну аутентифікацію, які сьогодні вкрай необхідні.
  • Той захист, який може надати електронна система, не може надати жодний паперовий носій, адже на сьогодні його дуже складно захистити.
  • Нотаріуси сьогодні працюють за комп’ютерами, старшими за 10 років, без необхідних захисних та антивірусних програм. Це має встановлювати держава, але не робить цього.
  • Від управління юстиції нотаріуси отримують листи, що містять шкідливі програмні пакети. Коли відкриваєш подібний лист, на комп’ютер встановлюється програма віддаленого доступу до нього, доступ до ключа реєстру.
  • Держава має встановити контроль за укладенням договорів оренди і за відчуженням корпоративних прав.
  • Звертайте увагу на свої установчі документи, адже часто статути підприємців самі запрошують рейдерів, тримайте оригінали поруч, приводьте їх у відповідність, реєструйте своє майно та права, слідкуйте, щоб в документах не було помилок.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
«Справа №…» Група компаній «ГрадОлія»

Черговий випуск програми «Справа №…» присвячений тому, як група компаній «ГрадОлія» за підтримки громадськості, зокрема, ГО «Бізнес-Варта» відбивалася від тиску правоохоронців та митниці. «ГрадОлія» – одне з небагатьох підприємств в Україні, що експортує в основному не сировину, а вже готову олію. Успішний бізнес, створення робочих місць, наповнення державного бюджету. Для …

Події
Українське фермерство має розвиватися із урахуванням світових тенденцій

Народний депутат, бізнес-омбудсмен «Бізнес-Варти» Леонід Козаченко взяв участь у Комітетських слуханнях на тему «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку»

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод» (орендар заводу ТОВ “НЕСТ”, постраждала особа в кримінальному провадженні), на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення …