Нотаріальна палата на форумі “Бізнес проти знищення держави”

Події

Незахищеність державних реєстрів, безвідповідальне ставлення власників до документації на своє майно та права, відсутність розуміння проблемних питань збоку держави. Все це створює шалені перешкоди для роботи нотаріусів. Зазвичай, нотаріат не є публічним, але надто гостро вже постали питання. Відтак Перший віце-президент Нотаріальної палати Ольга Оніщук і члени Ради Нотаріальної палати Наталія Козаєва та Інна Бернацька взяли активну участь у Антирейдерському форумі «Бізнес проти знищення держави». Інформація, яку вони озвучили, часом відверто шокувала присутніх. Сподіваємося, державні органи візьмуть зазначене до уваги, адже ціна питання – захищеність приватної власності у країні!

  • Нотаріат сьогодні не може мовчати, адже є єдиною правовою інституцією, що спроможна захистити власність в державі.
  • Сьогодні держава пробує знищити залишки незалежного нотаріату.
  • Електронний нотаріат може захистити ті документи, які сьогодні підробляються.
  • За словами народного депутата, голови Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка, цей Комітет обов’язково допоможе нотаріату отримати той захист, ту багатофакторну аутентифікацію, які сьогодні вкрай необхідні.
  • Той захист, який може надати електронна система, не може надати жодний паперовий носій, адже на сьогодні його дуже складно захистити.
  • Нотаріуси сьогодні працюють за комп’ютерами, старшими за 10 років, без необхідних захисних та антивірусних програм. Це має встановлювати держава, але не робить цього.
  • Від управління юстиції нотаріуси отримують листи, що містять шкідливі програмні пакети. Коли відкриваєш подібний лист, на комп’ютер встановлюється програма віддаленого доступу до нього, доступ до ключа реєстру.
  • Держава має встановити контроль за укладенням договорів оренди і за відчуженням корпоративних прав.
  • Звертайте увагу на свої установчі документи, адже часто статути підприємців самі запрошують рейдерів, тримайте оригінали поруч, приводьте їх у відповідність, реєструйте своє майно та права, слідкуйте, щоб в документах не було помилок.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Чому розкрадають ТОВ «НЕСТ»? Єдина відповідь – бездіяльність правоохоронних органів!

Палкі промови про реформування правоохоронних органів вже проїли мозок українцям. Сказати, що нічого не робиться – не можна. Але коли трапляються ситуації на кшталт рейдерського захоплення Братського маслопресового заводу (ТОВ «НЕСТ»), а також коли бачимо наслідки, хочеться кричати: «Поліція! Прокуратура! Слідчі! Ви взагалі існуєте?».З 2017 року підприємство під контролем рейдерів. …

Події
Мінус 50 млрд грн в рік: ДФСУ пропонує відмінити відшкодування ПДВ при експорті зернових та олійних

Державна фіскальна служба України  (ДФСУ) хоче позбавити аграріїв права відшкодування ПДВ при експорті зернових та олійних  культур і пропонує залишити його лише для експортерів готової продукції (з цих зернових культур – у більшості це переробники сировини). Це випливає з листа з відповідними змінами до Податкового  кодексу України (за підписом в.о.голови …

Події
Справа Хорольського комбінату дитячих продуктів на форумі “Бізнес проти знищення держави”

Продовжуємо аналізувати Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави». Це був вже другий форум, де підіймалася справа «Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів». Нові факти, конкретні докази бездіяльності правоохоронців, дискусія між представниками власника та тими, хто був присутній на форумі збоку МВС. Наше завдання – зробити так, щоб законні вимоги законного власника …