Нотаріальна палата на форумі “Бізнес проти знищення держави”

Події

Незахищеність державних реєстрів, безвідповідальне ставлення власників до документації на своє майно та права, відсутність розуміння проблемних питань збоку держави. Все це створює шалені перешкоди для роботи нотаріусів. Зазвичай, нотаріат не є публічним, але надто гостро вже постали питання. Відтак Перший віце-президент Нотаріальної палати Ольга Оніщук і члени Ради Нотаріальної палати Наталія Козаєва та Інна Бернацька взяли активну участь у Антирейдерському форумі «Бізнес проти знищення держави». Інформація, яку вони озвучили, часом відверто шокувала присутніх. Сподіваємося, державні органи візьмуть зазначене до уваги, адже ціна питання – захищеність приватної власності у країні!

  • Нотаріат сьогодні не може мовчати, адже є єдиною правовою інституцією, що спроможна захистити власність в державі.
  • Сьогодні держава пробує знищити залишки незалежного нотаріату.
  • Електронний нотаріат може захистити ті документи, які сьогодні підробляються.
  • За словами народного депутата, голови Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка, цей Комітет обов’язково допоможе нотаріату отримати той захист, ту багатофакторну аутентифікацію, які сьогодні вкрай необхідні.
  • Той захист, який може надати електронна система, не може надати жодний паперовий носій, адже на сьогодні його дуже складно захистити.
  • Нотаріуси сьогодні працюють за комп’ютерами, старшими за 10 років, без необхідних захисних та антивірусних програм. Це має встановлювати держава, але не робить цього.
  • Від управління юстиції нотаріуси отримують листи, що містять шкідливі програмні пакети. Коли відкриваєш подібний лист, на комп’ютер встановлюється програма віддаленого доступу до нього, доступ до ключа реєстру.
  • Держава має встановити контроль за укладенням договорів оренди і за відчуженням корпоративних прав.
  • Звертайте увагу на свої установчі документи, адже часто статути підприємців самі запрошують рейдерів, тримайте оригінали поруч, приводьте їх у відповідність, реєструйте своє майно та права, слідкуйте, щоб в документах не було помилок.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Зустріч членів ГО “Бізнес – Варта” з Головою АРМА Антоном Янчуком

14 березня відбулася зустріч керівників Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з народними депутатами та представниками ГО «Бізнес-Варта». Основною темою дискусії була ситуація з Братським маслопресовим заводом, який вже більше двох років контролюють рейдери, і його 5 жовтня 2018 …

Події
Виступ Руслана Сидоровича та Олександра Данченко на Погоджувальній раді Верховної Ради України

Сьогодні на Погоджувальній раді Верховної Ради України виступали бізнес-омбудсмени ГО «Бізнес-Варта» Руслан Сидорович та Олександр Данченко. Попри численні політичні суперечки у парламенті напередодні президентських виборів народні депутати закликали колег все ж таки зосередитися на важливих для держави питаннях. Зокрема, це: – Прискорення прийняття Закону про забезпечення функціонування української мови як …

Події
Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у ВРУ щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу АРМА

Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у Верховній Раді України щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, невиконання державними органами своїх законних обов’язків, що призвело до розкрадання майна підприємства.