«Бізнес-Варта» у Європарламенті

Події

Цифрові технології, нові можливості комунікації та обміну інформацією – це не майбутнє. Це вже сучасність. І на щастя, у цьому Україна не пасе задніх: десь вдало переймає світовий досвід, а десь сама створює інноваційні продукти. Це – частина нашого повсякденного життя, нашої політики і нашого бізнесу. А ще це важлива і повсякденна робота. На різних рівнях.

29 січня народний депутат України, бізнес-омбудсмен ГО «Бізнес-Варта» Олександр Данченко в Європарламенті взяв участь у міжпарламентській конференції «Комунікація з громадянами: як розробити комплексну комунікаційну стратегію парламенту». 

Не секрет, що певні проблеми у цій царині Верховна Рада таки має. Та водночас є й результати. Скажімо, реалізація Комунікаційної стратегії нашого парламенту на 2017-2021 рр. вже допомогла покращити рівень довіри до законодавчого органу та сприйняття його як ефективної інституції серед громадян України, громадських організацій, ЗМІ та міжнародних партнерів. Реалізація триватиме, і є сподівання, що колись вдасться вийти на значно кращий рівень сприйняття суспільством парламенту, від якого залежить сучасність і майбутнє країни. 

Задля цього учасники конференції вивчали нові підходи до реалізації стратегії шляхом перерозподілу комунікаційних впливів, удосконалення процедур обміну інформацією всередині парламенту та застосування новітніх технологій та способів поширення інформації, осучаснення технічного оснащення. 

Зазначимо, що крім участі у конференції Олександр Данченко, який є головою Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку провів ряд важливих та цікавих зустрічей. Зокрема, із офісом Віце-президента Європейської Комісії з питань Цифрового Спільного Ринку та членом його кабінету Вівіан Лунела, Директором з питань Цифрового Спільного Ринку Генерального Директорату DG Connect Геральдом де Графом, керівником Групи підтримки України у Єврокомісії Петером Вагнером. 

Також українська делегація організувала у Європарламенті Ukrainian Digital Day, де були присутні представники різних політичних груп.

Загальний результат: представники Європарламенту та Єврокомісії підтвердили підтримку стратегії цифрового розвитку України. Разом з ними було напрацьовано драфт плану подальших дій на перший квартал 2019-го та на весь поточний рік.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Конференція «Бізнес і конфлікти 2019» Рейдери. Конкуренти. Тіньовий ринок

Високий рівень учасників, практичні поради, гострі питання, відверті відповіді і конкретні домовленості. Конференція «Бізнес і конфлікти 2019» завершилася, але емоції ще вируватимуть. Дякуємо усім, хто взяв участь в обговоренні. Тим, хто на власному досвіді показав, як сьогодні протистояти рейдерству, запобігати йому та як відстоювати свої права. Окрема подяка представникам владних …

Події
Щодо депутатського звернення бізнес-омбудсменів ГО «Бізнес-Варта» до Прем’єр-міністра України

Кілька днів тому народні депутати, бізнес-омбудсмени ГО «Бізнес-Варта» направили звернення Прем’єр-міністру України щодо необхідності у найкоротші терміни розглянути можливість підписання постанови Кабміну «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 р. Ми переконані, що ті зміни, які пропонуються постановою, мають ефективно вплинути, зокрема, на роботу морської галузі України. Адже серед іншого пропонується …

Події
1
Депутатське звернення бізнес-омбудсменів ГО «Бізнес-Варта» до Прем’єр-міністра України

Народні депутати, бізнес-омбудсмени ГО «Бізнес-Варта» підготували звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності у найкоротші терміни розглянути можливість підписання постанови Кабміну «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 р. Зміни, запропоновані у цій постанові, позитивно вплинуть на: –          прозорість процедур у портовій галузі; –          скасування неправомірних вимог до морського …