«Бізнес-Варта» у Європарламенті

Події

Цифрові технології, нові можливості комунікації та обміну інформацією – це не майбутнє. Це вже сучасність. І на щастя, у цьому Україна не пасе задніх: десь вдало переймає світовий досвід, а десь сама створює інноваційні продукти. Це – частина нашого повсякденного життя, нашої політики і нашого бізнесу. А ще це важлива і повсякденна робота. На різних рівнях.

29 січня народний депутат України, бізнес-омбудсмен ГО «Бізнес-Варта» Олександр Данченко в Європарламенті взяв участь у міжпарламентській конференції «Комунікація з громадянами: як розробити комплексну комунікаційну стратегію парламенту». 

Не секрет, що певні проблеми у цій царині Верховна Рада таки має. Та водночас є й результати. Скажімо, реалізація Комунікаційної стратегії нашого парламенту на 2017-2021 рр. вже допомогла покращити рівень довіри до законодавчого органу та сприйняття його як ефективної інституції серед громадян України, громадських організацій, ЗМІ та міжнародних партнерів. Реалізація триватиме, і є сподівання, що колись вдасться вийти на значно кращий рівень сприйняття суспільством парламенту, від якого залежить сучасність і майбутнє країни. 

Задля цього учасники конференції вивчали нові підходи до реалізації стратегії шляхом перерозподілу комунікаційних впливів, удосконалення процедур обміну інформацією всередині парламенту та застосування новітніх технологій та способів поширення інформації, осучаснення технічного оснащення. 

Зазначимо, що крім участі у конференції Олександр Данченко, який є головою Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку провів ряд важливих та цікавих зустрічей. Зокрема, із офісом Віце-президента Європейської Комісії з питань Цифрового Спільного Ринку та членом його кабінету Вівіан Лунела, Директором з питань Цифрового Спільного Ринку Генерального Директорату DG Connect Геральдом де Графом, керівником Групи підтримки України у Єврокомісії Петером Вагнером. 

Також українська делегація організувала у Європарламенті Ukrainian Digital Day, де були присутні представники різних політичних груп.

Загальний результат: представники Європарламенту та Єврокомісії підтвердили підтримку стратегії цифрового розвитку України. Разом з ними було напрацьовано драфт плану подальших дій на перший квартал 2019-го та на весь поточний рік.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Виступ бізнес – омбудсменів ГО “Бізнес – Варта” на засіданні Погоджувальної ради парламенту

Враховуючи, що членами ГО «Бізнес-Варта» є більше десятка депутатів різних фракцій, ми будуємо свою роботу так, щоб максимально використовувати законотворчі можливості для захисту бізнесу. Украй важливо слідкувати, що саме розглядає парламент, які ініціативи пропонуються, хто це робить, і які наслідки мають ті чи інші закони для громадян і, зокрема, підприємців. …

Події
Продовжується розкрадання обладнання на Братському маслопрессовому заводі

Через два роки після рейдерського захоплення Братського маслопресового заводу злочинці продовжили демонтувати та вивозити обладнання, що їм не належить, та ще й є речовим доказом (!) по справі захоплення підприємства. З жовтня 2018 року за майно заводу мало б відповідати Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами. …

Події
Провалення законопроекту №8121

Наближаються «гарячі» часи для аграріїв. А до сьогодні парламент ніяк не може захистити їх від стихійного лиха – рейдерства, що турбує, мабуть, кожного фермера в Україні. При тому, що вже прийнятий у першому читанні законопроект №8121, який має суттєво завадити злочинцям відбирати та захоплювати чужі землі та врожаї. Але наприкінці 2018-го …