Чи прийняла АРМА в управління Братський маслопресовий завод?

Події

Питання залишається відкритим. З одного боку, керівник Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Антон Янчук під час зустрічі з народними депутатами України та представниками ГО «Бізнес-Варта» запевнив, що Агентство завод не прийняло. Уточнюючи при цьому, що їм передали в управління лише нерухоме майно, а до обладнання, яке розкрадається та демонтується рейдерами, вони не мають жодного стосунку.

З іншого боку, керівник «Бізнес-Варти» Ольга Матвіїва зачитала лист від АРМА, у якому стверджується, що завод вони не лише прийняли, а вже й передали в управління іншій організації. Як так сталося, Антон Янчук пообіцяв з’ясувати найближчим часом. Так само, як і надати відповідь на депутатське звернення, що було передане йому під час зустрічі. У зверненні (на фото) народні депутати просять надати інформацію, яким чином АРМА з 5 жовтня 2018 року «забирала» завод, як проводило конкурси, надати документи щодо усієї цієї діяльності.

У зустрічі з керівником Агентства взяли участь народні депутати Іван Мірошніченко, Руслан Сидорович, Олександр Данченко, Леонід Козаченко та представники «Бізнес-Варти» – директор Ольга Матвіїва й адвокат Андрій Наход.

Крім справи Братського маслопресового заводу на зустрічі був представлений ще кейс ТОВ «Ренесанс холдинг» – підприємства, що також було передане в управління АРМА, і щодо якого теж вбачаються непрозорість та незаконність проведення певних процедур.

Відео зустрічі з коментарями народних депутатів та «Бізнес-Варти» вже готується, і ми оприлюднимо його найближчим часом на нашому YouTube каналі.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Створення Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта», як у парламенті минулого скликання, так і у діючому – ознака того, що наші ідеї щодо захисту бізнесу знаходять свою підтримку серед парламентарів різних ідеологій.  Оголошення про створення об’єднання пролунало під дахом вищого законодавчого органу держави 18 вересня, а вже наступного дня відбулася зустріч його …

Події
1
Поспіх, непрофесіоналізм чи свідоме додаткове навантаження на бізнес?

Турбо-режим, у якому зараз працює сьогоднішня Верховна Рада України, не може не викликати повагу щодо бажання вирішити питання, які накопичувалися роками. Але водночас квапливість у прийнятті рішень несе у собі ряд ризиків. Їх можуть не усвідомлювати більшість громадян, але професійна спільнота висловлює стурбованість стосовно певних перекосів у текстах законопроектів. І …

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …