Чи прийняла АРМА в управління Братський маслопресовий завод?

Події

Питання залишається відкритим. З одного боку, керівник Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Антон Янчук під час зустрічі з народними депутатами України та представниками ГО «Бізнес-Варта» запевнив, що Агентство завод не прийняло. Уточнюючи при цьому, що їм передали в управління лише нерухоме майно, а до обладнання, яке розкрадається та демонтується рейдерами, вони не мають жодного стосунку.

З іншого боку, керівник «Бізнес-Варти» Ольга Матвіїва зачитала лист від АРМА, у якому стверджується, що завод вони не лише прийняли, а вже й передали в управління іншій організації. Як так сталося, Антон Янчук пообіцяв з’ясувати найближчим часом. Так само, як і надати відповідь на депутатське звернення, що було передане йому під час зустрічі. У зверненні (на фото) народні депутати просять надати інформацію, яким чином АРМА з 5 жовтня 2018 року «забирала» завод, як проводило конкурси, надати документи щодо усієї цієї діяльності.

У зустрічі з керівником Агентства взяли участь народні депутати Іван Мірошніченко, Руслан Сидорович, Олександр Данченко, Леонід Козаченко та представники «Бізнес-Варти» – директор Ольга Матвіїва й адвокат Андрій Наход.

Крім справи Братського маслопресового заводу на зустрічі був представлений ще кейс ТОВ «Ренесанс холдинг» – підприємства, що також було передане в управління АРМА, і щодо якого теж вбачаються непрозорість та незаконність проведення певних процедур.

Відео зустрічі з коментарями народних депутатів та «Бізнес-Варти» вже готується, і ми оприлюднимо його найближчим часом на нашому YouTube каналі.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Зустріч членів ГО “Бізнес – Варта” з Головою АРМА Антоном Янчуком

14 березня відбулася зустріч керівників Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з народними депутатами та представниками ГО «Бізнес-Варта». Основною темою дискусії була ситуація з Братським маслопресовим заводом, який вже більше двох років контролюють рейдери, і його 5 жовтня 2018 …

Події
Виступ Руслана Сидоровича та Олександра Данченко на Погоджувальній раді Верховної Ради України

Сьогодні на Погоджувальній раді Верховної Ради України виступали бізнес-омбудсмени ГО «Бізнес-Варта» Руслан Сидорович та Олександр Данченко. Попри численні політичні суперечки у парламенті напередодні президентських виборів народні депутати закликали колег все ж таки зосередитися на важливих для держави питаннях. Зокрема, це: – Прискорення прийняття Закону про забезпечення функціонування української мови як …

Події
Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у ВРУ щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу АРМА

Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у Верховній Раді України щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, невиконання державними органами своїх законних обов’язків, що призвело до розкрадання майна підприємства.