Чи прийняла АРМА в управління Братський маслопресовий завод?

Події

Питання залишається відкритим. З одного боку, керівник Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Антон Янчук під час зустрічі з народними депутатами України та представниками ГО «Бізнес-Варта» запевнив, що Агентство завод не прийняло. Уточнюючи при цьому, що їм передали в управління лише нерухоме майно, а до обладнання, яке розкрадається та демонтується рейдерами, вони не мають жодного стосунку.

З іншого боку, керівник «Бізнес-Варти» Ольга Матвіїва зачитала лист від АРМА, у якому стверджується, що завод вони не лише прийняли, а вже й передали в управління іншій організації. Як так сталося, Антон Янчук пообіцяв з’ясувати найближчим часом. Так само, як і надати відповідь на депутатське звернення, що було передане йому під час зустрічі. У зверненні (на фото) народні депутати просять надати інформацію, яким чином АРМА з 5 жовтня 2018 року «забирала» завод, як проводило конкурси, надати документи щодо усієї цієї діяльності.

У зустрічі з керівником Агентства взяли участь народні депутати Іван Мірошніченко, Руслан Сидорович, Олександр Данченко, Леонід Козаченко та представники «Бізнес-Варти» – директор Ольга Матвіїва й адвокат Андрій Наход.

Крім справи Братського маслопресового заводу на зустрічі був представлений ще кейс ТОВ «Ренесанс холдинг» – підприємства, що також було передане в управління АРМА, і щодо якого теж вбачаються непрозорість та незаконність проведення певних процедур.

Відео зустрічі з коментарями народних депутатів та «Бізнес-Варти» вже готується, і ми оприлюднимо його найближчим часом на нашому YouTube каналі.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод», на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення уповноважених осіб Національного агентства України з питань виявлення, розшуку …

Події
Про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» оголошено з трибуни Верховної Ради України.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко оголосила, що співголовами об’єднання обрано народних депутатів, членів Громадської організації «Бізнес-Варта» Івана Мірошніченка та Сергія Лабазюка. До теми: Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» Попри Указ Президента України про розпуск Верховної Ради, про суперечки навколо позачергових вибрів, робота із захисту бізнесу в Україні триває щодня. І ми …

Події
Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта».

Вчора у красивий святковий день я мала радість. І, як не дивно багатьом, це відчуття радості завдяки депутатам Верховної Ради України. «Бізнес-Варта» їх об’єднала. А вони, повіривши у нашу ідеологію і наміри, побачивши наш стиль роботи, важкі та ризиковані справи, які ми супроводжуємо, вирішили нас підтримати і створили міжфракційне депутатське …