Чи прийняла АРМА в управління Братський маслопресовий завод?

Події

Питання залишається відкритим. З одного боку, керівник Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Антон Янчук під час зустрічі з народними депутатами України та представниками ГО «Бізнес-Варта» запевнив, що Агентство завод не прийняло. Уточнюючи при цьому, що їм передали в управління лише нерухоме майно, а до обладнання, яке розкрадається та демонтується рейдерами, вони не мають жодного стосунку.

З іншого боку, керівник «Бізнес-Варти» Ольга Матвіїва зачитала лист від АРМА, у якому стверджується, що завод вони не лише прийняли, а вже й передали в управління іншій організації. Як так сталося, Антон Янчук пообіцяв з’ясувати найближчим часом. Так само, як і надати відповідь на депутатське звернення, що було передане йому під час зустрічі. У зверненні (на фото) народні депутати просять надати інформацію, яким чином АРМА з 5 жовтня 2018 року «забирала» завод, як проводило конкурси, надати документи щодо усієї цієї діяльності.

У зустрічі з керівником Агентства взяли участь народні депутати Іван Мірошніченко, Руслан Сидорович, Олександр Данченко, Леонід Козаченко та представники «Бізнес-Варти» – директор Ольга Матвіїва й адвокат Андрій Наход.

Крім справи Братського маслопресового заводу на зустрічі був представлений ще кейс ТОВ «Ренесанс холдинг» – підприємства, що також було передане в управління АРМА, і щодо якого теж вбачаються непрозорість та незаконність проведення певних процедур.

Відео зустрічі з коментарями народних депутатів та «Бізнес-Варти» вже готується, і ми оприлюднимо його найближчим часом на нашому YouTube каналі.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Лідери за будь-яких умов

Кінець березня, як би там не було, приніс приємності. Тому, завершуємо тиждень хорошою новиною. Спільнота морського бізнесу обрала лідерів галузі у різних номінаціях.

Події
АМКУ враховуючи рекомендації «Бізнес-Варти» зобов’язав АТ «Укрзалізниця» переглянути умови Договору надання послуг перевезень

Цими днями бізнес отримав черговий «пряник» після тривалого «кнутування». Зробив це АМКУ, надавши АТ «Укрзалізниця» ряд обов’язкових до розгляду рекомендацій, щодо умов надання послуг перевезення.