“Бізнес-Варта” в Одесі

Події

Друзі! Сьогодні “Бізнес-Варта” в Одесі.
У рамках нагородження Національного морського рейтинга проходить прес-конференція “Ні корупції на морському транспорті”, у якій бере участь Голова Ради ГО “Бізнес-Варта” Іван Мірошніченко.

Експерти з керівників підприємств морської галузі б’ють на сполох: останнім часом продовжується зростання рівня корупції в усіх формах взаємовідносин між судновласникамм та державними структурами.

Робота екоінспекції, Морської адміністрації, Адміністрації морських портів та загалом Міністерства інфраструктури визнана експертами незадовільною. Відзначається відновлення системи хабарів, безчинство корупціонерів та 《кришування》 їз збоку правоохоронних оранів тощо. Проблеми глобальні і потребують негайного вирішення задля збереження цілої галузі, що переживає не найкращі часи.

Відповідно ми змушені перенести сьогоднішній прямий ефір програми “Омбудсмен” на інший день, а найближчим часом ознайомимо вас з тією інформацією, що буде озвучена на прес-конференції “Ні корупції на морському транспорті” .


Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
«Справа №…» Група компаній «ГрадОлія»

Черговий випуск програми «Справа №…» присвячений тому, як група компаній «ГрадОлія» за підтримки громадськості, зокрема, ГО «Бізнес-Варта» відбивалася від тиску правоохоронців та митниці. «ГрадОлія» – одне з небагатьох підприємств в Україні, що експортує в основному не сировину, а вже готову олію. Успішний бізнес, створення робочих місць, наповнення державного бюджету. Для …

Події
Українське фермерство має розвиватися із урахуванням світових тенденцій

Народний депутат, бізнес-омбудсмен «Бізнес-Варти» Леонід Козаченко взяв участь у Комітетських слуханнях на тему «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку»

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод» (орендар заводу ТОВ “НЕСТ”, постраждала особа в кримінальному провадженні), на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення …