Детективи НАБУ здійснюють обшуки в приміщенні АРМА у Києві.

Події
1

НАБУ зайшло з обшуками до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)!

Обшуки ініційовані «за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, в тому числі правоохоронної та судової гілок, а також АРМА».

Вже неодноразово представники влади, народні депутати, громадські активісти та бізнесмени звертали увагу на те, що Агентство щонайменше недостатньо кваліфіковано виконує свої функції, а іноді взагалі приймає вкрай суперечливі рішення.

20 лютого «Бізнес-Варта» подала до НАБУ заяви про злочин, вчинений посадовими особами АРМА по справі Братського маслопресового заводу (ТОВ «НЕСТ»). Бездіяльність Агентства дозволила злочинцям розікрасти обладнання заводу, що є речовим доказом по справі рейдерського захоплення.

14 березня відбулася наша зустріч з керівництвом АРМА, на якій народні депутати, бізнес-омбудсмени «Бізнес-Варти» передали депутатське звернення, у якому підняли ряд гострих питань щодо ТОВ «НЕСТ». Відповідь АРМА не надало й до сих пір. Так само, як і на самій зустрічі відмовилося прокоментувати, яким чином завод, який вони начебто ще не прийняли в  управління, за інформацією з відкритих джерел, вже передано ними в управління іншій структурі.

15 березня Шевченківський районний суд м. Києва зобов’язав ДБР внести до Єдиного реєструдосудових розслідувань заяву про злочин посадових осіб Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Чекаємо на відновлення законності, надання правової оцінки діям АРМА та вирішення усіх неоднозначних проблем, які могли спричинити дії чи бездіяльність Агентства. І безумовно, у разі підтвердження фактів «можливого зловживання» винні нарешті мають понести покарання.

Сповіщення: Бізнес Варта
1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Конференція «Бізнес і конфлікти 2019» Рейдери. Конкуренти. Тіньовий ринок

Високий рівень учасників, практичні поради, гострі питання, відверті відповіді і конкретні домовленості. Конференція «Бізнес і конфлікти 2019» завершилася, але емоції ще вируватимуть. Дякуємо усім, хто взяв участь в обговоренні. Тим, хто на власному досвіді показав, як сьогодні протистояти рейдерству, запобігати йому та як відстоювати свої права. Окрема подяка представникам владних …

Події
Щодо депутатського звернення бізнес-омбудсменів ГО «Бізнес-Варта» до Прем’єр-міністра України

Кілька днів тому народні депутати, бізнес-омбудсмени ГО «Бізнес-Варта» направили звернення Прем’єр-міністру України щодо необхідності у найкоротші терміни розглянути можливість підписання постанови Кабміну «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 р. Ми переконані, що ті зміни, які пропонуються постановою, мають ефективно вплинути, зокрема, на роботу морської галузі України. Адже серед іншого пропонується …

Події
1
Депутатське звернення бізнес-омбудсменів ГО «Бізнес-Варта» до Прем’єр-міністра України

Народні депутати, бізнес-омбудсмени ГО «Бізнес-Варта» підготували звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності у найкоротші терміни розглянути можливість підписання постанови Кабміну «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 р. Зміни, запропоновані у цій постанові, позитивно вплинуть на: –          прозорість процедур у портовій галузі; –          скасування неправомірних вимог до морського …