Детективи НАБУ здійснюють обшуки в приміщенні АРМА у Києві.

Події

НАБУ зайшло з обшуками до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)!

Обшуки ініційовані «за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, в тому числі правоохоронної та судової гілок, а також АРМА».

Вже неодноразово представники влади, народні депутати, громадські активісти та бізнесмени звертали увагу на те, що Агентство щонайменше недостатньо кваліфіковано виконує свої функції, а іноді взагалі приймає вкрай суперечливі рішення.

20 лютого «Бізнес-Варта» подала до НАБУ заяви про злочин, вчинений посадовими особами АРМА по справі Братського маслопресового заводу (ТОВ «НЕСТ»). Бездіяльність Агентства дозволила злочинцям розікрасти обладнання заводу, що є речовим доказом по справі рейдерського захоплення.

14 березня відбулася наша зустріч з керівництвом АРМА, на якій народні депутати, бізнес-омбудсмени «Бізнес-Варти» передали депутатське звернення, у якому підняли ряд гострих питань щодо ТОВ «НЕСТ». Відповідь АРМА не надало й до сих пір. Так само, як і на самій зустрічі відмовилося прокоментувати, яким чином завод, який вони начебто ще не прийняли в  управління, за інформацією з відкритих джерел, вже передано ними в управління іншій структурі.

15 березня Шевченківський районний суд м. Києва зобов’язав ДБР внести до Єдиного реєструдосудових розслідувань заяву про злочин посадових осіб Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Чекаємо на відновлення законності, надання правової оцінки діям АРМА та вирішення усіх неоднозначних проблем, які могли спричинити дії чи бездіяльність Агентства. І безумовно, у разі підтвердження фактів «можливого зловживання» винні нарешті мають понести покарання.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
«Справа №…» Група компаній «ГрадОлія»

Черговий випуск програми «Справа №…» присвячений тому, як група компаній «ГрадОлія» за підтримки громадськості, зокрема, ГО «Бізнес-Варта» відбивалася від тиску правоохоронців та митниці. «ГрадОлія» – одне з небагатьох підприємств в Україні, що експортує в основному не сировину, а вже готову олію. Успішний бізнес, створення робочих місць, наповнення державного бюджету. Для …

Події
Українське фермерство має розвиватися із урахуванням світових тенденцій

Народний депутат, бізнес-омбудсмен «Бізнес-Варти» Леонід Козаченко взяв участь у Комітетських слуханнях на тему «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку»

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод» (орендар заводу ТОВ “НЕСТ”, постраждала особа в кримінальному провадженні), на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення …