Дмитро Сторожук відповідає на запитання представників бізнесу. Конференція «Бізнес і конфлікти 2019»

Події

Спілкування представників бізнесу із першим заступником Генерального прокурора України Дмитром Сторожукам на Конференції «Бізнес і конфлікти 2019» 11 квітня 2019 року.

Більшість справ із рейдерського захоплення підприємств, які розглядалися на Конференції, тривають вже кілька років. Тож власники бізнесу та їхні представники мали чимало запитань до першого заступника Генерального прокурора Дмитра Сторожука, який взяв активну участь у другій панелі Конференції. Варто відзначити, що пан Сторожук вже не вперше відвідує заходи, які влаштовує «Бізнес-Варта», входить в курс справ, що розглядаються, відповідає на часом дуже незручні питання пограбованих підприємців.

11 квітня представники ТОВ «НЕСТ», ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» та ТОВ «Павлоградзернопродукт» поставили ряд запитань до першого заступника Генерального прокурора. На якісь він зміг надати відповідь одразу, до деяких виявився недостатньо поінформованим. У будь-якому випадку неконструктивною розмову назвати ніяк не можна. Більше того, Дмитро Сторожук пристав на пропозицію директора ГО «Бізнес-Варта» Ольги Матвіївої у короткі терміни організувати зустріч бізнесу із представниками силових структур, які надали б повну (наскільки це можливо, враховуючи таємницю слідства) інформацію щодо стану справ по кожному зі згаданих рейдерських захоплень.

За інформацією «Бізнес-Варта» зустріч буде проведена вже найближчими днями. Сподіваємося, вона не лише прояснить, на яких етапах сьогодні перебуває слідство, а й зрештою прискорить повернення підприємств законним власникам.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …

Події
Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів!

Перемога! Сьогодні, 15 серпня Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів! До теми: Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи Довгі місяці і роки напруженої боротьби дають …

Події
Рейдери продовжують намагання затягнути розгляд справи ТОВ «НЕСТ»

13 серпня відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області за позовом законного власника ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) щодо скасування рейдерських реєстраційних дій та визнання недійсними договорів купівлі-продажу, за якими підприємство було захоплено. У рамках цієї справи (№904/1339/19) «відповідачі-набувачі», не дивлячись на вимоги суду, відмовились надати будь-які документи, що підтверджували б …