МОРСЬКА ГАЛУЗЬ: РЕВАНШ СИСТЕМИ, ЗРОСТАННЯ КОРУПЦІЇ ТА ТИСКУ НА БІЗНЕС

Події

4 квітня в Одесі відбулася резонансна прес-конференція «Ні корупції на морському транспорті», у якій взяли участь представники «Бізнес-Варти»: Голова Ради, народний депутат Іван Мірошніченко, члени Ради Шота Хаджишвілі та Володимир Шульмейстер, директор Ольга Матвіїва. Варто зазначити, що цей захід відбувся у рамках урочистої церемонії нагородження переможців Національного морського рейтингу України за підсумками роботи водного транспорту минулого року. Свої заслужені нагороди отримали представники морського бізнесу, які у непростий для країни час продовжують інвестувати, працювати і розвивати економіку держави.

Водночас, проблем у галузі за останні роки менше не стає. Ситуація лише ускладнюється, і про це не можна мовчати. Саме тим негараздам, що заважають працювати бізнесу на морі, тому зростанню корупції, яка робить галузь непривабливою для інвестицій і була присвячена прес-конференція.

Виступи учасників були зосереджені на конкретних проблемах, конкретних персоналіях та установах, які буквально вставляють палки у колеса та намагаються нажитися на підприємцях, або довести їх до банкрутства.

Майже усі, хто мав виступ на прес-конференції звернули увагу на незадовільну діяльність Морської адміністрації України. У своєму вступному слові виконуючий віце-президент Морської палати України В’ячеслав Кисловський відверто закликав голову Морської адміністрації України добровільно скласти свої повноваження, вибачитися перед моряками та капітанами портів. «Практично по усіх аспектах діяльності Морської адміністрації ми маємо великий мінус. На жаль, сьогодні у нас немає жодних позитивних зрушень в організації співпраці у морський галузі», – наголосив він.

Більш детально зосередилася на проблемах виконуючий директор Асоціації морських агентств України Ксенія Підручна. Зокрема, для морських агентів вона виділила чотири ключових структури, які не дають нормально працювати. Це екологічна інспекція, Морська адміністрація, Адміністрація морських портів та Міністерство інфраструктури загалом. Тобто майже усі, хто мав би навпаки розвивати галузь та сприяти її інвестиційній привабливості. За словами Ксенії Підручної, екологічні інспектори сьогодні у різні способи намагаються затримувати судна, для того, аби чи отримати хабарі, чи нарахувати їм неіснуючі насправді збитки у розмірі десятків тисяч доларів. При тому, що здавалося б кілька років тому «екологів» і їхніх поборів вдалося позбутися, зараз вони з новими силами продовжують знущатися над підприємцями.

«Я радів, коли у 2014-15 роках ми у парламенті прийняли ряд надзвичайно важливих рішень щодо дерегуляції бізнесу, – зазначив Іван Мірошніченко. – Водночас, зараз я маю констатувати, що система бере реванш». Є кричущі факти корупції та «затягування гайок» збоку державних структур, про які не можна мовчати. Народний депутат підкреслив, що уся бюрократія, усі штучні бар’єри, що створюються державною машиною та чиновниками приносять колосальні збитки бізнесу. «Найближчим часом ми підготуємо відповідні документи, пов’язані зі згаданою проблематикою, де будуть названі конкретні прізвища тих, хто має нести відповідальність, оприлюднимо їх і донесемо до керівництва держави», – пообіцяв Іван Мірошніченко.

Щодо того, що система бере реванш, погодився й гендиректор Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко. Більше того, за його словами, ситуація стала навіть гіршою, ніж була до 2014-15 років. Ніхто не несе відповідальності за незаконний тиск на бізнес, а підприємців сприймають лише як дійну корову. Доки вони або геть не збанкрутують, або доки не передадуть свій бізнес іншим особам, наближеним якраз до контролюючих органів.

Президент Асоціації капітанів портів Станіслав Незавітін також вкрай емоційно підкреслив, що часу чекати вже немає, і потрібно вимагати негайних змін у ставленні держави до тих, хто працює у морському бізнесі. Треба передавати справи до судів і наполягати на тому, щоб їх розглядали і доводили до кінця. «Вона камінь точить, і ми обо’язково переможемо. У нас немає іншого вибору», – заявив Станіслав Незавітін.

У серпні минулого року «Бізнес-Варта» разом з Інститутом майбутнього провела Круглий стіл «Чи буде Україна морською державою?», де вже піднімалися питання, озвучені на прес-конференції. На жаль, держава не поспішає рухатися на зустріч бізнесу, не реагує на звернення професіоналів та експертів морської галузі, які на повний голос заявляють, що якщо ситуація не зміниться, ми втратимо морський бізнес взагалі. Ми будемо й надалі продовжувати тиснути на державні органи, захищати підприємців та допомагати у розробці необхідної нормативно-правової бази, аби унебезпечити бізнес від повторення згаданих проблем у майбутньому.

Найближчим часом ми підготуємо та більш детально висвітлимо ключові моменти виступів кожного з учасників прес-конференції. Адже лунали лише конкретні та практичні речі, на які не можна не звертати уваги.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
«Справа №…» Група компаній «ГрадОлія»

Черговий випуск програми «Справа №…» присвячений тому, як група компаній «ГрадОлія» за підтримки громадськості, зокрема, ГО «Бізнес-Варта» відбивалася від тиску правоохоронців та митниці. «ГрадОлія» – одне з небагатьох підприємств в Україні, що експортує в основному не сировину, а вже готову олію. Успішний бізнес, створення робочих місць, наповнення державного бюджету. Для …

Події
Українське фермерство має розвиватися із урахуванням світових тенденцій

Народний депутат, бізнес-омбудсмен «Бізнес-Варти» Леонід Козаченко взяв участь у Комітетських слуханнях на тему «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку»

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод» (орендар заводу ТОВ “НЕСТ”, постраждала особа в кримінальному провадженні), на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення …