Прес-конференція на тему «Діяльність Держеконіспекції у портах – 200 млн дол збитків щороку. Коли Уряд зменшить тиск на бізнес?»

Події

Підписання і публікація Урядом постанови «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», прийнятої на засіданні Уряду 27 березня 2019 р. дозволить значно полегшити діяльність морського бізнесу та покращить позиції України у рейтингу Doing Business.

Подяка Кабінету Міністрів та прохання якнайшвидше ввести постанову у дію – основний меседж прес-конференції «Діяльність Держеконіспекції у портах – 200 млн дол збитків щороку. Коли Уряд зменшить тиск на бізнес?», яку організувала «Бізнес-Варта» 25 квітня.

Обгрунтовуючи цю позицію, учасники заходу навели конкретні приклади свавілля Держекоінспекції у портах, озвучили суми втрат держави і бізнесу, розповіли про практику судових справ проти екологів, навели перелік підприємств, які підтримують ініціативу Уряду особистими та колективними зверненнями.

Учасники прес-конференції:

  • Директор ГО «Бізнес-Варта» Ольга Матвіїва;
  • Народний депутат, бізнес-омбудсмен ГО «Бізнес-Варта» Леонід Козаченко;
  • віце-президент Морської палати України В’ячеслав Кисловский;
  • виконуючий директор Асоціації Морських Агентств України Ксенія Підручна;
  • начальник юридичного відділу ТОВ «Метінвест-Шипінг» Андрій Біляєв;
  • в.о. виконавчого директора Української Зернової Асоціації Сергій Іващенко;
  • головний спеціаліст Державної регуляторної служби України Ольга Хабінська.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …

Події
Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів!

Перемога! Сьогодні, 15 серпня Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів! До теми: Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи Довгі місяці і роки напруженої боротьби дають …

Події
Рейдери продовжують намагання затягнути розгляд справи ТОВ «НЕСТ»

13 серпня відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області за позовом законного власника ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) щодо скасування рейдерських реєстраційних дій та визнання недійсними договорів купівлі-продажу, за якими підприємство було захоплено. У рамках цієї справи (№904/1339/19) «відповідачі-набувачі», не дивлячись на вимоги суду, відмовились надати будь-які документи, що підтверджували б …