Чи є ризик не підписати постанову, яка спростить умови ведення бізнесу на морі?

Події

Виявляється, що є. Хоча постанова Кабінету Міністрів «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 р. враховує у першу чергу світовий досвід і відповідні стандарти, в Україні не всі погоджуються з необхідністю їхнього застосування.

Сьогодні уряд розглядатиме цю постанову. Як вже писала «Бізнес-Варта», певні її норми мають позитивно вплинути на роботу морської галузі України. Народні депутати, бізнес-омбудсмени нашої організації навіть направили звернення до Голови уряду, аби якнайшвидше ввести ці норми у дію.

Як виявилось, до документу подано ряд зауважень, які стосуватимуться, зокрема, й тих положень, на прийнятті яких наполягає морська бізнес-спільнота, і які можуть заблокувати її прийняття. Розраховуємо на здоровий глузд урядовців, на підтримку першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку Степана Кубіва у тій частині, де сьогодні Кабінет Міністрів може задовольнити потреби підприємців, скасувавши контроль суднового ізольованого баласту та необхідність узгодження технології перевантаження щодо кожного виду вантажів з морськими екологічними інспекціями Держекоінспекції.

На нараді у Кабінеті Міністрів буде присутня виконуючий директор Асоціації морських агентств України Ксенія Підручна. Чекаємо на інформацію від неї по закінченню зустрічі.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …

Події
Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів!

Перемога! Сьогодні, 15 серпня Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів! До теми: Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи Довгі місяці і роки напруженої боротьби дають …

Події
Рейдери продовжують намагання затягнути розгляд справи ТОВ «НЕСТ»

13 серпня відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області за позовом законного власника ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) щодо скасування рейдерських реєстраційних дій та визнання недійсними договорів купівлі-продажу, за якими підприємство було захоплено. У рамках цієї справи (№904/1339/19) «відповідачі-набувачі», не дивлячись на вимоги суду, відмовились надати будь-які документи, що підтверджували б …