Міністерство інфраструктури – лідер з найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів

Громадський аудит Уряду

Згідно зі звітом Рахункової палати України, оприлюдненим сьогодні з трибуни Верховної Ради України, майже 55% з обсягу перевірених бюджетних коштів використовувались Міністерством інфраструктури неефективно.

Це – ще одне підтвердження обґрунтованості того, що саме це міністерство є першочерговим об’єктом ініціативи «Громадський аудит Уряду». Вже у найближчий час ми оголосимо склад робочої групи з напрямку інфраструктури та напрямки її роботи. Проблемних питань, з якими до нас звертаються в першу чергу підприємці, багато, але в активній співпраці з експертами та представниками бізнесу по галузях ми не просто їх сформулюємо, а й запропонуємо власне бачення їхнього вирішення.

Якщо ви бажаєте взяти участь в робочій групі «Громадського аудиту Уряду», ви можете

заповнити анкету


Якщо ви маєте інформацію щодо роботи міністерств, можете

надати її за формою

У своїй ініціативі «Бізнес-Варта» відкрита для співпраці з усіма продержавними бізнесменами, правниками, бізнес-асоціаціями, громадськими організаціями та чиновниками.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Громадський аудит Уряду
Валерій Ткачов: 7 кроків для порятунку «Укрзалізниці»

Менеджмент АТ «Укрзалізниця» продовжує політику із подальшого підвищення вартості перевезення вантажів залізничним транспортом. Протягом лише п’яти місяців поточного року Правління компанії додатково підвищило платню за користування вагонами «УЗ» на 5-7%.

Громадський аудит Уряду
Представники “Атланта – Агро” приєднуються до робочої групи «Вантажні залізничні перевезення»

Ініціатива «Громадський аудит Уряду» набирає обертів. Одна з підгруп робочої групи «Залізничні вантажні перевезення»аналізує інформацію та надасть свої пропозиції щодо вирішення питань: –          крадіжок зернових вантажів при транспортуванні залізницею; –          розукомлектацією вагонного парку при пересуванні магістралями; –          переглядом норм недостачі; –          порушеннями строків доставки вантажів. Члени цієї підгрупи – підприємці з …

Громадський аудит Уряду
Валерій Ткачов – голова робочої група «Вантажні залізничні перевезення»

Закриття залізничних станцій, крадіжки вантажів та розукомплектування вагонів, постійні необгрунтовані підвищення тарифів замість реформування і модернізації. Про ці недоліки роботи «Укрзалізниці» почав вголос говорити вітчизняний бізнес, на плечі якого вони лягають у вигляді прямих і непрямих збитків. Задля аналізу проблем у рамках ініціативи «Громадський аудит Уряду» створена робоча група «Вантажні …