Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта».

Події

Вчора у красивий святковий день я мала радість. І, як не дивно багатьом, це відчуття радості завдяки депутатам Верховної Ради України. «Бізнес-Варта» їх об’єднала. А вони, повіривши у нашу ідеологію і наміри, побачивши наш стиль роботи, важкі та ризиковані справи, які ми супроводжуємо, вирішили нас підтримати і створили міжфракційне депутатське об’єднання з одноіменною назвою «Бізнес-Варта».

Станом на 17 травня до цього об’єднання увійшли 17 представників з чотирьох різних фракцій, прізвища яких було сьогодні озвучено на брифінгу у Верховній Раді.

Я щаслива, що люди, які по-різному можуть голосувати, є представниками різних політичних сил, знайшли у «Бізнес-Варті» те, що варте об’єднання і спільної роботи.

Народний депутат Іван Мірошніченко був першим, хто ініціював створення проекту «Бізнес-Варта», як такого, який працював би на державу, на розвиток економіки, захищаючи бізнес та сприяючи його розвитку. Вирішуючи складні завдання, та ведучі справи, які можуть здатися безнадійними, навколо «Бізнес-Варти» загартувався колектив однодумців, які працюють у синергії.

Те, що народні депутати, окрім допомоги, яку надавали раніше «Бізнес-Варті», вирішили створити міжфракційне об’єднання у парламенті, для мене означає те, що наша громадська організація на правильному шляху, робить потрібні для держави і кожного українця справи і може об’єднувати людей.

Знаю, що є ще депутати, які найближчим часом приєднаються до міжфракційного об’єднання. Сподіваюся, що й парламентарі наступного скликання підхоплять естафету, і ідеї та ініціативи «Бізнес-Варти» ще довго матимуть підтримку у найвищому законодавчому органі нашої країни.

На сьогодні до об’єднання долучилися:
Іван Мірошніченко
Сергій Лабазюк
Руслан Сидорович
Олександр Опанасенко
Павло Костенко
Олексій Скрипник
Борис Козир
Леонід Козаченко
Олександр Бакуменко
Петро Юрчишин
Вадим Івченко
Вадим Денисенко
Олексій Мущак
Микола Кучер
Олександр Данченко
Олена Сотник
Сергій Мартиняк

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод», на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро. Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення уповноважених осіб Національного агентства України з питань виявлення, розшуку …

Події
Про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» оголошено з трибуни Верховної Ради України.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко оголосила, що співголовами об’єднання обрано народних депутатів, членів Громадської організації «Бізнес-Варта» Івана Мірошніченка та Сергія Лабазюка. До теми: Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» Попри Указ Президента України про розпуск Верховної Ради, про суперечки навколо позачергових вибрів, робота із захисту бізнесу в Україні триває щодня. І ми …

Події
“Справа №…” Хорольський молококонсервний комбінат дитячого харчування”

Новий випуск програми «Справа №…» присвячений «Хорольському молококонсервному комбінату дитячого харчування».  До теми: Рейдерська атака на ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Кейс розглядався на прес-конференціях, двох Антирейдерських форумах «Бізнес варти» та на Конференції «Бізнес і конфлікти 2019», з ним добре обізнані і громадськість, і чиновники, і правоохоронні органи. До теми: Прес-конференція …