Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта».

Події

Вчора у красивий святковий день я мала радість. І, як не дивно багатьом, це відчуття радості завдяки депутатам Верховної Ради України. «Бізнес-Варта» їх об’єднала. А вони, повіривши у нашу ідеологію і наміри, побачивши наш стиль роботи, важкі та ризиковані справи, які ми супроводжуємо, вирішили нас підтримати і створили міжфракційне депутатське об’єднання з одноіменною назвою «Бізнес-Варта».

Станом на 17 травня до цього об’єднання увійшли 17 представників з чотирьох різних фракцій, прізвища яких було сьогодні озвучено на брифінгу у Верховній Раді.

Я щаслива, що люди, які по-різному можуть голосувати, є представниками різних політичних сил, знайшли у «Бізнес-Варті» те, що варте об’єднання і спільної роботи.

Народний депутат Іван Мірошніченко був першим, хто ініціював створення проекту «Бізнес-Варта», як такого, який працював би на державу, на розвиток економіки, захищаючи бізнес та сприяючи його розвитку. Вирішуючи складні завдання, та ведучі справи, які можуть здатися безнадійними, навколо «Бізнес-Варти» загартувався колектив однодумців, які працюють у синергії.

Те, що народні депутати, окрім допомоги, яку надавали раніше «Бізнес-Варті», вирішили створити міжфракційне об’єднання у парламенті, для мене означає те, що наша громадська організація на правильному шляху, робить потрібні для держави і кожного українця справи і може об’єднувати людей.

Знаю, що є ще депутати, які найближчим часом приєднаються до міжфракційного об’єднання. Сподіваюся, що й парламентарі наступного скликання підхоплять естафету, і ідеї та ініціативи «Бізнес-Варти» ще довго матимуть підтримку у найвищому законодавчому органі нашої країни.

На сьогодні до об’єднання долучилися:
Іван Мірошніченко
Сергій Лабазюк
Руслан Сидорович
Олександр Опанасенко
Павло Костенко
Олексій Скрипник
Борис Козир
Леонід Козаченко
Олександр Бакуменко
Петро Юрчишин
Вадим Івченко
Вадим Денисенко
Олексій Мущак
Микола Кучер
Олександр Данченко
Олена Сотник
Сергій Мартиняк

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Лідери за будь-яких умов

Кінець березня, як би там не було, приніс приємності. Тому, завершуємо тиждень хорошою новиною. Спільнота морського бізнесу обрала лідерів галузі у різних номінаціях.

Події
АМКУ враховуючи рекомендації «Бізнес-Варти» зобов’язав АТ «Укрзалізниця» переглянути умови Договору надання послуг перевезень

Цими днями бізнес отримав черговий «пряник» після тривалого «кнутування». Зробив це АМКУ, надавши АТ «Укрзалізниця» ряд обов’язкових до розгляду рекомендацій, щодо умов надання послуг перевезення.