Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта».

Події

Вчора у красивий святковий день я мала радість. І, як не дивно багатьом, це відчуття радості завдяки депутатам Верховної Ради України. «Бізнес-Варта» їх об’єднала. А вони, повіривши у нашу ідеологію і наміри, побачивши наш стиль роботи, важкі та ризиковані справи, які ми супроводжуємо, вирішили нас підтримати і створили міжфракційне депутатське об’єднання з одноіменною назвою «Бізнес-Варта».

Станом на 17 травня до цього об’єднання увійшли 17 представників з чотирьох різних фракцій, прізвища яких було сьогодні озвучено на брифінгу у Верховній Раді.

Я щаслива, що люди, які по-різному можуть голосувати, є представниками різних політичних сил, знайшли у «Бізнес-Варті» те, що варте об’єднання і спільної роботи.

Народний депутат Іван Мірошніченко був першим, хто ініціював створення проекту «Бізнес-Варта», як такого, який працював би на державу, на розвиток економіки, захищаючи бізнес та сприяючи його розвитку. Вирішуючи складні завдання, та ведучі справи, які можуть здатися безнадійними, навколо «Бізнес-Варти» загартувався колектив однодумців, які працюють у синергії.

Те, що народні депутати, окрім допомоги, яку надавали раніше «Бізнес-Варті», вирішили створити міжфракційне об’єднання у парламенті, для мене означає те, що наша громадська організація на правильному шляху, робить потрібні для держави і кожного українця справи і може об’єднувати людей.

Знаю, що є ще депутати, які найближчим часом приєднаються до міжфракційного об’єднання. Сподіваюся, що й парламентарі наступного скликання підхоплять естафету, і ідеї та ініціативи «Бізнес-Варти» ще довго матимуть підтримку у найвищому законодавчому органі нашої країни.

На сьогодні до об’єднання долучилися:
Іван Мірошніченко
Сергій Лабазюк
Руслан Сидорович
Олександр Опанасенко
Павло Костенко
Олексій Скрипник
Борис Козир
Леонід Козаченко
Олександр Бакуменко
Петро Юрчишин
Вадим Івченко
Вадим Денисенко
Олексій Мущак
Микола Кучер
Олександр Данченко
Олена Сотник
Сергій Мартиняк

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Створення Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта», як у парламенті минулого скликання, так і у діючому – ознака того, що наші ідеї щодо захисту бізнесу знаходять свою підтримку серед парламентарів різних ідеологій.  Оголошення про створення об’єднання пролунало під дахом вищого законодавчого органу держави 18 вересня, а вже наступного дня відбулася зустріч його …

Події
1
Поспіх, непрофесіоналізм чи свідоме додаткове навантаження на бізнес?

Турбо-режим, у якому зараз працює сьогоднішня Верховна Рада України, не може не викликати повагу щодо бажання вирішити питання, які накопичувалися роками. Але водночас квапливість у прийнятті рішень несе у собі ряд ризиків. Їх можуть не усвідомлювати більшість громадян, але професійна спільнота висловлює стурбованість стосовно певних перекосів у текстах законопроектів. І …

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …