Суд зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування по діях посадовців АРМА

24 травня Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив скаргу адвоката Андрія Находа, який представляє інтереси ТОВ «Братський маслопресовий завод» (орендар заводу ТОВ “НЕСТ”, постраждала особа в кримінальному провадженні), на бездіяльність службових осіб Національного антикорупційного бюро.

Своїм рішенням судді зобов’язали НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення уповноважених осіб Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

До теми: Заяви про злочин, вчинений посадовими особами АРМА, до НАБУ та ДБР

Нагадаємо, що після того, як 5 жовтня минулого року суд передав майно Братського маслопресового заводу (захоплений рейдерами на початку 2017 року) в управління АРМА, протягом більше 120(!) днів не прийняла завод, не забезпечила збереження майна (що визнане речовим доказом по справі рейдерського захоплення), яке демонтувалося і розкрадалося злочинцями. Більше того, не прийнявши належним чином майно, незрозуміло за якими правилами Агентство провело конкурс і  передало його сторонній юридичній особі.

До теми:
    Чи прийняла АРМА в управління Братський маслопресовий  завод?

    Зустріч членів ГО “Бізнес – Варта” з Головою АРМА Антоном Янчуком


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *