Члени ГО “Бізнес – Варта” ініціювали звернення до керівництва МВС та Нацполіції

Події

Народні депутати, члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» звертаються до Міністра внутрішніх справ Арсенія Авакова, Голови Національної поліції України Сергія Князєва та до т.в.о. Начальника головного управління поліції в Київській області Андрія Нєбитова з проханням вжити заходи задля швидкого та ефективного розслідування кримінального провадження, пов’язаного із затриманням ряду посадових осіб різних комунальних підприємств, акредитованих Мін’юстом на здійснення діяльності у сфері реєстрації прав та бізнесу. Цих осіб підозрюють у несанкціонованому втручанні до реєстрів, що призвело до втрати права власності на майно та активи третіх осіб.

Звернення викликано тим, що 24 червня 2019 року одному з фігурантів справи – колишньому директору комунального реєстраційного підприємства “Правочин” Віталію Романчуку було вручено підозру у кримінальних правопорушеннях, пов`язаних із несанкціонованим втручанням у роботу електронно-обчислювальних машин, що призвело до підробки інформації. 26 червня Києво-Святошинський районний суд Київської області ухвалив рішення взяти Романчука під варту до 23 липня з можливістю внесення застави у 768 400 грн. Але можна припустити, що він є далеко не останньою ланкою у злочинній схемі.

Відтак, народні депутати наполягають, щоб очільники правоохоронних відомств забезпечили встановлення усіх замовників та організаторів злочинної схеми, в тому числі на рівні високопосадовців Міністерства юстиції України.

«Бізнес-Варта» ретельно слідкуватиме за ходом розслідування, адже подібний прецедент із затриманням керівника Комунального підприємства стався вперше, і необхідний контроль громадськості, аби справу було доведено до кінця.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів!

Перемога! Сьогодні, 15 серпня Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів! До теми: Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи Довгі місяці і роки напруженої боротьби дають …

Події
Рейдери продовжують намагання затягнути розгляд справи ТОВ «НЕСТ»

13 серпня відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області за позовом законного власника ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) щодо скасування рейдерських реєстраційних дій та визнання недійсними договорів купівлі-продажу, за якими підприємство було захоплено. У рамках цієї справи (№904/1339/19) «відповідачі-набувачі», не дивлячись на вимоги суду, відмовились надати будь-які документи, що підтверджували б …

Події
“Бізнес-Варта” закликає президента взяти справу СФГ “Кондратюка” під особистий контроль

Після зустрічі юриста «Бізнес-Варти» Андрія Находа з майбутніми головами аграрного та правоохоронного комітетів Верховної Ради: Миколою Сольским та Денисом Монастирським, а також майбутнім нардепом Мар’яном Заблоцьким, ми підготували звернення до Президента України, де докладно виклали усі відомі на сьогодні нюанси рейдерського захоплення СФГ «Кондратюка» та загибелі його власника. Ми просимо …