Члени ГО “Бізнес – Варта” ініціювали звернення до керівництва МВС та Нацполіції

Народні депутати, члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» звертаються до Міністра внутрішніх справ Арсенія Авакова, Голови Національної поліції України Сергія Князєва та до т.в.о. Начальника головного управління поліції в Київській області Андрія Нєбитова з проханням вжити заходи задля швидкого та ефективного розслідування кримінального провадження, пов’язаного із затриманням ряду посадових осіб різних комунальних підприємств, акредитованих Мін’юстом на здійснення діяльності у сфері реєстрації прав та бізнесу. Цих осіб підозрюють у несанкціонованому втручанні до реєстрів, що призвело до втрати права власності на майно та активи третіх осіб.

Звернення викликано тим, що 24 червня 2019 року одному з фігурантів справи – колишньому директору комунального реєстраційного підприємства “Правочин” Віталію Романчуку було вручено підозру у кримінальних правопорушеннях, пов`язаних із несанкціонованим втручанням у роботу електронно-обчислювальних машин, що призвело до підробки інформації. 26 червня Києво-Святошинський районний суд Київської області ухвалив рішення взяти Романчука під варту до 23 липня з можливістю внесення застави у 768 400 грн. Але можна припустити, що він є далеко не останньою ланкою у злочинній схемі.

Відтак, народні депутати наполягають, щоб очільники правоохоронних відомств забезпечили встановлення усіх замовників та організаторів злочинної схеми, в тому числі на рівні високопосадовців Міністерства юстиції України.

«Бізнес-Варта» ретельно слідкуватиме за ходом розслідування, адже подібний прецедент із затриманням керівника Комунального підприємства стався вперше, і необхідний контроль громадськості, аби справу було доведено до кінця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *