Ольга Матвіїва: Реєстрація Повідомлення про злочин міністра юстиції – сигнал для тих, хто прийде йому на зміну

Ольга Матвіїва
6

Державне бюро розслідувань зареєструвало Повідомлення про вчинення злочину міністром юстиції України Павлом Петренком. 

До теми: Відповідальність недоторканних? Заява про злочин міністра юстиції – перша. Далі буде. Ми пояснили чому.

Нагадаємо, що цей документ підготували представники бізнесу разом з адвокатом ГО «Бізнес-Варта» Андрієм Находом. Вперше ми оголосили це на Форумі «Бізнес проти знищення держави. Аналіз проблем. Висновки. План дій» 10 липня. Згодом бізнес разом з юристами та журналістами присвятив цій темі окрему прес-конференцію, де розказав, до чого діяльність та бездіяльність чиновників Мін’юсту довела стан справ з приватною власністю в країні. І з огляду на це бізнес-спільнота переконана: певні високопосадовці Міністерства юстиції не допомагають рейдерам – вони самі є частиною рейдерських схем.

До теми: Форум відбувся: факти, емоції, планування

Показово, що Повідомлення про злочин міністра юстиції безпосередньо подав до Державного бюро розслідувань Василь Доценко – представник власника Братського маслопресового заводу, що вже більше двох років знаходиться під контролем рейдерів не в останню чергу саме через «дії» Мін’юсту та акредитованих ним представників.

До теми: Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи

Продовжуємо тримати руку на пульсі. Переконані, що справу має бути доведено до кінця. І вже те, що ДБР взялося до розслідування, я «маячком» для наступників Петренка і Ко: їхня діяльність завжди буде під мікроскопом бізнесу та громадськості.