Відповідальність недоторканних? Заява про злочин міністра юстиції – перша. Далі буде. Ми пояснили чому.

Події

За два роки роботи «Бізнес-Варти» ми бачили і чули багато чого. Здавалося б, нічим вже нас не вразити і не здивувати. Але то не так. Чим далі ми заглиблюємося в кожну тему, кожну справу потерпілих від рейдерів, знаходимо речі, які просто мозок будь-якої чесної і відповідальної людини відмовляється сприймати. Зовні Україна – сучасна держава. Люди максимально намагаються використовувати усі матеріально-технічні здобутки, сотовий зв’язок, автомобілі, літаки.. Але якщо зазирнути за лаштунки державного управління – Середньовіччя! Хабарі, покривання злочинів, клани, вбивства за шмат землі чи за кілька гектарів врожаю тощо.

Сьогодні бізнес подав до Державного бюро розслідувань Повідомлення про злочин, вчинений міністром юстиції Павлом Петренком. А 15 липня «Бізнес-Варта» ініціювала прес-конференцію з цими підприємцями, які пояснили, чому вони вдалися до такого кроку. Бізнес не мовчить. Він називає прізвища, називає факти, конкретні суми вкраденого. Мова йде про мільярди!

Друзям – все. Ворогам – закон. Цю формулу дуже добре привчилися застосовувати у Мін’юсті. Тільки от хто для них друзі, а хто вороги? Зі слів підприємців стає зрозумілим, що друзями для високопосадовців міністерства є рейдери, куплені державні реєстратори, хабарники.. А от бізнес віднесли до категорії ворогів, на чиї права абсолютно не звертають уваги. Переписують майно за хвилину на злочинця без закону, а хочеш відновити права – дій, як книжка пише. Нехай це навіть роки у тебе забере. Хоча й тут не факт, бо коли через суди все ж таки вдається довести правоту, то тебе не обов’язково поновлять у реєстрі. Спочатку хабар вимагатимуть.

Все це призводить до катастрофічних наслідків. За відсутності захищеного права власності ми не можемо вже говорити про якийсь розвиток. Вже стоїть питання порятунку держави! І бізнесмени кажуть про це в один голос. Ситуацію треба змінювати негайно. «Бізнес-Варта» вже підготувала звернення до РНБО, де проситиме якнайшвидше скликати засідання цього органу, а також створити спеціальну комісію щодо вивчення ситуації із рейдерством, до якої увійшли б і представники нашої організації.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів!

Перемога! Сьогодні, 15 серпня Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів! До теми: Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи Довгі місяці і роки напруженої боротьби дають …

Події
Рейдери продовжують намагання затягнути розгляд справи ТОВ «НЕСТ»

13 серпня відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області за позовом законного власника ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) щодо скасування рейдерських реєстраційних дій та визнання недійсними договорів купівлі-продажу, за якими підприємство було захоплено. У рамках цієї справи (№904/1339/19) «відповідачі-набувачі», не дивлячись на вимоги суду, відмовились надати будь-які документи, що підтверджували б …

Події
“Бізнес-Варта” закликає президента взяти справу СФГ “Кондратюка” під особистий контроль

Після зустрічі юриста «Бізнес-Варти» Андрія Находа з майбутніми головами аграрного та правоохоронного комітетів Верховної Ради: Миколою Сольским та Денисом Монастирським, а також майбутнім нардепом Мар’яном Заблоцьким, ми підготували звернення до Президента України, де докладно виклали усі відомі на сьогодні нюанси рейдерського захоплення СФГ «Кондратюка» та загибелі його власника. Ми просимо …