“Бізнес-Варта” закликає президента взяти справу СФГ “Кондратюка” під особистий контроль

Події

Після зустрічі юриста «Бізнес-Варти» Андрія Находа з майбутніми головами аграрного та правоохоронного комітетів Верховної Ради: Миколою Сольским та Денисом Монастирським, а також майбутнім нардепом Мар’яном Заблоцьким, ми підготували звернення до Президента України, де докладно виклали усі відомі на сьогодні нюанси рейдерського захоплення СФГ «Кондратюка» та загибелі його власника.

Ми просимо главу держави взяти справу під особистий контроль, а також дати вказівку зробити це саме керівникам правоохоронних органів та Генеральної прокуратури, аби було забезпечено проведення оперативного та всебічного розслідування.

Крім того, «Бізнес-Варта» вчергове закликає створити спеціальну комісію при Президентові України, до якої включити представників нашої організації, як такої, що має чималий досвід та досягнення у боротьбі із рейдерством. На наше переконання, крім антирейдеської діяльності Комісія має активно протидіяти злочинам у сфері державної реєстрації, протиправному тиску та втручанню правоохоронних та контролюючих органів в діяльність бізнесу, а також всебічно вивчати та аналізувати ситуацію з рейдерськими захопленнями та виробляти ефективні методи боротьби із ними.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ольга Матвіїва
Ольга Матвіїва (Тригуб): «Мої права порушила АРМА! Буде суд!»

Мої права порушила АРМА. Я звернулася до суду. Конкурс потрібно зупинити, бо відбір кандидатів навіть до Громадської ради далекий від чесності та об’єктивності.

Події
Зустріч з представником ГО «Транспортний союз» та АСМАП – Володимиром Баліним. Основні проблеми автомобільних перевізників та їх способи вирішення.

Сьогодні в офісі ГО «Бізнес-Варта» відбулась робоча зустріч з представником ГО «Транспортний союз» та АСМАП – Володимиром Баліним