Рейдери продовжують намагання затягнути розгляд справи ТОВ «НЕСТ»

13 серпня відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області за позовом законного власника ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) щодо скасування рейдерських реєстраційних дій та визнання недійсними договорів купівлі-продажу, за якими підприємство було захоплено.

У рамках цієї справи (№904/1339/19) «відповідачі-набувачі», не дивлячись на вимоги суду, відмовились надати будь-які документи, що підтверджували б законність придбання згаданого активу. Водночас представники законного власника ТОВ «НЕСТ» надали до суду усі необхідні підтвердження того, що підприємство було захопленим злочинним шахрайським шляхом. Про це свідчать результати низки проведених експертиз, матеріали кримінальної справи, надані до суду оригінали документів тощо.

До теми: Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи

На засіданні 13 серпня представники рейдерів – адвокати Панченко О.В. та Кириченко О.П. усіляко намагалися ввести суд в оману та затягнути справу шляхом вимоги призначення додаткових експертиз, заявляючи про відвід судді тощо. 

За результатами засідання було оголошено перерву у розгляді. Наступне засідання призначене на 15 серпня 2019 року о 14-30.

До теми: Зустріч членів ГО “Бізнес – Варта” з Головою АРМА Антоном Янчуком

У якості вільних слухачів на засіданні також були присутні представники Асоціації фермерів Дніпропетровської області, яка останнім часом потерпає від ряду гучних рейдерських захоплень.

До теми: Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у ВРУ щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу АРМА

Враховуючи суспільний резонанс справи, довготривалість (майже три роки) боротьби власників підприємства зі злочинцями, доведену журналістськими та іншими розслідуваннями наявність взаємозв’язків рейдерів із захопленням інших підприємств, маємо надію, що розгляд справи не буде затягуватися і надалі. А також запрошуємо представників ЗМІ та громадських активістів взяти участь у засіданні 15 серпня (м. Дніпро, вул. В.Вінниченка, 1). Слідкуйте за перебігом подій на нашій сторінці. Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *