Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти:

  • підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів;
  • шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»;
  • скасовані реєстраційні дії рейдерів, про що були внесені відповідні записи до реєстру (і хоча те рішення суду було незаконно скасованим (через зміну підсудності), законні власник та директор не відображені у реєстрі у зв’язку з «особливостями» технічного регламенту реєстру та штучним блокуванням збоку недоброчесних реєстраторів);
  • Господарським судом Дніпропетровської області встановлено незаконність дій реєстраторів та скасовано усі реєстраційні дії рейдерів щодо ТОВ «НЕСТ»;
  • за фактом захоплення підприємства, майна третіх осіб та подальшої незаконної передачі його в управління зацікавленим особам ведуться кримінальні провадження у ГСУ, ДБР та НАБУ.

А потрібно наступне: роблячи квантовий стрибок понад законом задля продовження злочину, звернутися до приватного виконавця, який у рамках заборгованості (фіктивність якої вже встановлено), відкриє виконавче провадження та допоможе красти майно.

До теми: Господарський суд Дніпропетровської області визнав, що ТОВ «НЕСТ» було двічі незаконно перереєстровано на підставі підроблених документів!

Хто ж на таке згодиться? Виявляється, такі є. І цей герой – приватний виконавець Юрій Олександрович Лисенко!

Ми говоримо саме про того Лисенка, який, зокрема, є членом Дисциплінарної комісії приватних виконавців при Мін’юсті, Голова Ради приватних виконавців виконавчого округу Дніпропетровської області, член правління ГО «Бюро приватних виконавців «Альтернатива». Він, до речі, вже мав проблеми із законом та майже встиг посидіти за гратами.

Так що ж робить Лисенко?

А він у рамках згаданого «провадження», за сприяння управлінця від АРМА – ТОВ «Інтер.оіл», приїхав на підприємство, описав рухоме майно (вартістю більш 10 мільйонів грн), яке не належить ТОВ «НЕСТ»,  наклав на нього арешт та передав на відповідальне зберігання невідомим особам. Зробив він це з метою його подальшої реалізації тим, хто сьогодні управляє нерухомим майном або афілійованим структурам. І справа затягнеться ще на роки!

До теми: Чи збирається АРМА виконувати рішення суду і приймати ТОВ «НЕСТ» в управління?

Підкреслимо, що йдеться про майно третіх осіб, яке було захоплено фізично, але без жодного юридичного обґрунтування, навіть фіктивного. А самі власники підприємство неодноразово документально повідомляли відповідні органи, що на території захопленого підприємства знаходиться майно третіх осіб.

Відтак що ми бачимо? Брутальну, послідовну схему крадіжки майна, коли приватний виконавець у змові із рейдерами намагається реалізувати актив, що не належить ані йому, ані тим, хто захопив завод?

21 серпня 2019 року законні власники ТОВ «НЕСТ» вчергове звернулися до Національного антикорупційного бюро України з вимогою у найкоротші терміни провести усі необхідні слідчі дії і зупинити злочин. Звернення спрямоване саме на цей орган, адже заявник небезпідставно вважає, що злочин продовжується за сприянням посадових осіб Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (нагадаємо, що сьогодні вже триває слідство щодо злочинних дій АРМА за заявою законних власників заводу), Генеральної прокуратури, Міністерства юстиції та суддів.

До теми: Заяви про злочин, вчинений посадовими особами АРМА, до НАБУ та ДБР

«Бізнес-Варта» у своїх зверненнях до Президента України та до Ради національної безпеки та оборони неодноразово доводила: питання рейдерства та економічних злочинів – це питання національної безпеки країни. І якщо його не вирішити, то йтиметься вже не про економічне благополуччя України, а про проблему збереження держави як такої!

До теми: Звернення ГО “Бізнес-Варта” до Президента України щодо ситуації із рейдерством в країні

ТОЖ НЕ ПРОСИМО, А ВИМАГАЄМО від керівництва та працівників НАБУ, як майже останньої інстанції, що може вплинути на хід справи, не зволікати, терміново використати усі наявні законні механізми, аби якнайшвидше зупинити цей злочин та запобігти скоєнню нових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *