Морська галузь прагне діалогу

Іван Мірошніченко

Не вперше вже «Бізнес-Варта» звертає увагу керівництва держави до проблем морської галузі. Зміна влади в Україні дала надію на кардинальні зміни у ставленні можновладців до цього великого кластеру бізнесу. Але час спливає, а проблеми залишаються.

Бізнес, якому краще за інших відомі існуючі проблеми, не соромиться голосно також вказувати на тих, хто конкретно ці проблеми створив, і користається ними. Чому ж, коли вся галузь вже не перший місяць обґрунтовано пояснює, чому ця, або інша особа є “зло”, їх не чують!?

Наші партнери з Морської палати України та провідні морські компанії країни підготували чергове звернення до Президента України. Причина проста: чиновники, які протягом довгого часу використовували морський бізнес виключно заради власного заробітку, продовжують свою «діяльність», гальмуючи розвиток галузі та стимулюючи відтік інвестицій з країни.

До теми: Прес-конференція “Ні корупції на морському транспорті”. Народний депутат Іван Мірошніченко

Захист бізнесу – це не лише допомога у вирішенні ситуативних проблем, а й прийняття стратегічних рішень, зокрема, кадрових. Адже саме конкретні персоналії уповноважені вирішувати, за якими правилам функціонуватиме економіка. Ці особи повинні мати відповідний фах, досвід, державницьку позицію та підтримку професійної спільноти, серед якої і для якої вони працюють.

Бізнес не вимагає якихось преференцій для себе. Він прагне діалогу. Бути почутим. Він здатен допомогти владі у напрацюванні механізмів подолання складнощів та ефективного розвитку. У своєму зверненні підприємці підкреслюють, що галузь сьогодні об’єднує близько мільйона осіб. Вони мають право бути почутими.

«Бізнес-Варта» підтримує звернення колег і зі свого боку наполягає, аби владні заяви із захисту та розвитку бізнесу якнайшвидше знаходили своє відображення у конкретних діях. У першу чергу важливо, чого прагне професійна спільнота, а не те, що можуть доносити різні улесливі чиновники, для яких посади важливіші за функції, а ручні корупційні методи управління важливіші за ефективне функціонування галузі.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Іван Мірошніченко
Іван Мірошніченко: «Антирейдерську діяльність «Бізнес-Варта» продовжує на усіх можливих майданчиках»

Коли з’являються нові ініціативи, чи організації, що проголошують наміри боротися з рейдерством, ми щиро це вітаємо. Адже абсолютно переконані, що це явище – не просто сплеск специфічної злочинної активності, а пряма загроза національній безпеці країни. Ми неодноразово писали і говорили про це у статтях, на прес-конференціях та форумах, у розмовах …

Іван Мірошніченко
Відновлення законних прав «Укрлендфармінгу»: від нового Мін’юсту чекаємо нових підходів і рішень!

Громадська організація «Бізнес-Варта» у своїй діяльності дуже часто стикається із Комісією Мін’юсту з розгляду скарг на дії державних реєстраторів. В основній своїй масі справи стосуються агропідприємств та їхніх прав на користування земельними ділянками. Усі ці підприємства здебільшого є постраждалими від рейдерських атак на їхні активи та права. Практично у кожному …

Іван Мірошніченко
Іван Мірошніченко: АРМА, Печерський суд Києва та приватний виконавець – нова глава у хрестоматії рейдерської атаки на ТОВ «НЕСТ».

Справу захоплення ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) вже справедливо можна назвати хрестоматією із вивчення рейдерських атак на бізнес та заволодіння майном з використанням державних інституцій: державних реєстраторів, Міністерства юстиції, правоохоронних структур, прокуратури та судів. До теми: Ваша фірма вже не ваша: як працюють брудні реєстратори На кожний процесуальний крок та …