Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Події

Створення Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта», як у парламенті минулого скликання, так і у діючому – ознака того, що наші ідеї щодо захисту бізнесу знаходять свою підтримку серед парламентарів різних ідеологій. 

Оголошення про створення об’єднання пролунало під дахом вищого законодавчого органу держави 18 вересня, а вже наступного дня відбулася зустріч його учасників з офісом нашої громадської організації, та з депутатами, які створили таке ж об’єднання під час минулого скликання.

Вони ознайомилися з історією «Бізнес-Варти», з нашими здобутками і тією роботою, що триває сьогодні. Гадаємо, що депутати відчули атмосферу нашого натхнення, адже вже погодилися приєднатися до нас під час наступного заходу, де візьмуть участь представники «Бізнес-Варта». Йдеться по зустріч з керівництвом ВОХР АТ «Укрзалізниця», що відбудеться вже 23 вересня.

До теми: Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта».

Сподіваємося, що до МДО надалі приєднуватимуться депутати, які розуміють, що без захисту бізнесу налагоджувати і розвивати економіку країни просто неможливо. За час нашої роботи депутатська підтримка неодноразово допомагала «Бізнес-Варті» у різних справах із допомоги і підтримки підприємців: від депутатських звернень і безпосередньої участі у розмовах із чиновниками та правоохоронцями до просування вкрай необхідних для бізнесу законодавчих ініціатив. 

До теми: Про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» оголошено з трибуни Верховної Ради України.

«Бізнес-Варта» амбіційно розвивається, тож вітаємо наших нових колег серед нас і посилюємо роботу по всіх напрямках.
 Список учасників Міжфракційного депутатського об’єднання “Бізнес-Варта” у ВРУ ІХ скликання станом на 20 вересня 2019 року:

 • Сергій Лабазюк – голова об’єднання
 • Сергій Вельможний
 • Ігор Гузь
 • Вадим Івченко
 • Руслан Князевич
 • Сергій Литвиненко
 • Андрій Лопушанський
 • Андрій Ніколаєнко
 • Андрій Осадчук
 • Олександр Сухов
 • Павло Халімон
 • Іван Чайківський
 • Сергій Шахов

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Головна
Мідзару.Кікідзару.Івадзару. АРМА та всі шанси отримати кілька премій Дарвіна лише в одній історії рейдерства, або коли процес еволюції пішов у зворотному напрямку.

Звісно, жодного наміру образити чи принизити  в тексті тих, про кого тут написано – не маю. Згадані суб’єкти  зробили все це самі і для себе ж. А також  нанесли неоцінений ще ніким репутаційний удар  Державі і зазіхнули на економічну безпеку нашої країни. Отже, я, символічно, вирішила поділитися нашим практичним досвідом. …

Події
Обіцянки-цяцянки, зниклі документи і рейдерські схеми – це все обвито червоною ниткою навколо АРМА!

Очевидно, відповідно, до відкритих джерел інформації АРМА передала все рухоме майно ТОВ «Інтер.Оіл». Дана структура вже не вперше фігурує в «мутних» справах. Працівників цього агентства підозрюють у зловживанні посадовими обов’язками. За даними НАБУ, фігурує ще низка державних органів влади, які співпрацюють з АРМА. Прикладів «діяльності» АРМА безліч – Братський масло-пресований …

Події
Перемога: сталися позитивні зрушення у справі Кондратюка

Минулого тижня на засіданні міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (воно так офіційно називалось, але можна написати просто «анти рейдерська комісія») при Дніпровській обласній  державній адміністрації ГО «Бізнес-Варта» звернула увагу місцевих чиновників на ряд злочинів, пов’язаних рейдерськими захопленнями в регіоні. До теми: Криваве …