Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Події

Створення Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта», як у парламенті минулого скликання, так і у діючому – ознака того, що наші ідеї щодо захисту бізнесу знаходять свою підтримку серед парламентарів різних ідеологій. 

Оголошення про створення об’єднання пролунало під дахом вищого законодавчого органу держави 18 вересня, а вже наступного дня відбулася зустріч його учасників з офісом нашої громадської організації, та з депутатами, які створили таке ж об’єднання під час минулого скликання.

Вони ознайомилися з історією «Бізнес-Варти», з нашими здобутками і тією роботою, що триває сьогодні. Гадаємо, що депутати відчули атмосферу нашого натхнення, адже вже погодилися приєднатися до нас під час наступного заходу, де візьмуть участь представники «Бізнес-Варта». Йдеться по зустріч з керівництвом ВОХР АТ «Укрзалізниця», що відбудеться вже 23 вересня.

До теми: Створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта».

Сподіваємося, що до МДО надалі приєднуватимуться депутати, які розуміють, що без захисту бізнесу налагоджувати і розвивати економіку країни просто неможливо. За час нашої роботи депутатська підтримка неодноразово допомагала «Бізнес-Варті» у різних справах із допомоги і підтримки підприємців: від депутатських звернень і безпосередньої участі у розмовах із чиновниками та правоохоронцями до просування вкрай необхідних для бізнесу законодавчих ініціатив. 

До теми: Про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» оголошено з трибуни Верховної Ради України.

«Бізнес-Варта» амбіційно розвивається, тож вітаємо наших нових колег серед нас і посилюємо роботу по всіх напрямках.
 Список учасників Міжфракційного депутатського об’єднання “Бізнес-Варта” у ВРУ ІХ скликання станом на 20 вересня 2019 року:

 • Сергій Лабазюк – голова об’єднання
 • Сергій Вельможний
 • Ігор Гузь
 • Вадим Івченко
 • Руслан Князевич
 • Сергій Литвиненко
 • Андрій Лопушанський
 • Андрій Ніколаєнко
 • Андрій Осадчук
 • Олександр Сухов
 • Павло Халімон
 • Іван Чайківський
 • Сергій Шахов

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
“Бізнес-Варта” закликає провести засідання антирейдерського штабу в Дніпропетровській області

Як ми й анонсували, «Бізнес-Варта» звертається до керівництва Дніпропетровської області з проханням скликати антирейдерський штаб при обласній державній адміністрації, де розглянути справи ТзОВ «Карат Плюс» та СФГ «Кондратюка». Відповідний документ підписали народні депутати – члени Міжфракційного депутатського об’єднання “Бізнес-Варта” Сергій Лабазюк, Сергій Вельможний, Олександр Сухов, Андрій Ніколаєнко, Вадим Івченко, Іван …

Події
1
Поспіх, непрофесіоналізм чи свідоме додаткове навантаження на бізнес?

Турбо-режим, у якому зараз працює сьогоднішня Верховна Рада України, не може не викликати повагу щодо бажання вирішити питання, які накопичувалися роками. Але водночас квапливість у прийнятті рішень несе у собі ряд ризиків. Їх можуть не усвідомлювати більшість громадян, але професійна спільнота висловлює стурбованість стосовно певних перекосів у текстах законопроектів. І …

Події
Закликаємо НАБУ якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення майна на Братському маслопресовому заводі

2,5 роки триває рейдерське захоплення ТОВ «НЕСТ». Що потрібно рейдерам, коли вже «припікає»? Коли за цей час вже встановлені слідством чи доведені судом такі факти: підробка підписів, печаток та й, загалом, незаконність переоформлення підприємства на рейдерів; шахрайська природа виникнення заборгованості ТОВ «НЕСТ» перед «Олтрейд 2016»; скасовані реєстраційні дії рейдерів, про …