Сергій Лабазюк розповів про причини створення Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта»

Сергій Лабазюк

Голова Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» Сергій Лабазюк в ефірі каналу TV7plus, зокрема, розповів про причини створення об’єднання у парламенті минулого скликання і у новому та про амбітні плани нашої організації.

До теми: Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Ключові моменти:

–           Міжфракційне депутатське об’єднання «Бізнес-Варта» продовжує шлях такого ж об’єднання у минулому скликанні та підтримує роботу Громадської організації «Бізнес-Варта».

–           Міжфракційне депутатське об’єднання – інструмент прискорення просування законодавчих ініціатив у парламенті, який до того ж сприяє кращому діалогу з органами виконавчої влади.

–           Через корупцію в органах влади утворюються злочинні угрупування, що обкрадають бізнес, проводять рейдерські атаки.

–           До «Бізнес-Варти» сьогодні долучаються бізнес-асоціації з різних галузей зі спільною метою – сприяти розвитку бізнесу та його захисту в Україні.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сергій Лабазюк
ФОПи: виживати чи закривати?

Замість того, що підтримувати фізичних осіб-підприємців, держава все далі і далі заганяє їх в глухий кут.

Сергій Лабазюк
Лабазюк закликав депутатів вирішити питання рейдерства в комплексі із питанням ринку землі

Верховна Рада має ухвалити законопроект №0858 щодо протидії рейдерству разом із питаннями відкриття ринку землі.  Про це заявив член міжфракційного депутатського обєднання «Бізнес-Варта»,  народний депутат України Сергій Лабазюк на брифінгу в Верховній Раді України. Депутат нагадав, що 6 листопада комітет з питань аграрної і земельної політики рекомендував Верховній Раді ухвалити в другому читанні …

Сергій Лабазюк
Сергій Лабазюк запрошує на Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави»

Інвестиції можуть прийти лише в ту країну, де захищене право власності, де держава створює необхідні умови для розвитку бізнесу, захищає його від злочинців, а не намагається «вижимати» підприємців по-максимуму. Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави» – майданчик для вирішення тих проблем, які сьогодні існують в усіх галузях підприємництва. Це – …