Брифінг у Верховній Раді України, присвячений питанню ринку землі

Громадський аудит Уряду

Народні депутати, члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Бізнес-Варта» Сергій Лабазюк, Сергій Вельможний, Сергій Шахов та Олександр Сухов разом з представниками агросектору провели брифінг у Верховній Раді України, присвячений питанню ринку землі.

До теми: Голова Ради ГО «Бізнес-Варта» Іван Мірошніченко про ринок землі в Україні

Основні тези виступаючих:

–          Законопроект, внесений Комітетом з питань аграрної та земельної політики від імені Міністерства, не обговорювався з членами Комітету і його варто відкликати.

–          Необхідно провести публічні обговорення щодо моделі ринку землі, а не намагатися протиснути неприйнятні речі у турбо-режимі.

–          Модель ринку землі має передбачати у першу чергу захищеність українських фермерів і їхніх інтересів, а не іноземців.

–          Варто дослухатися безпосередньо до аграріїв, які сьогодні провели мирну акцію протесту під стінами парламенту.

До теми: Нова економічна доктрина – Ukraine first

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Громадський аудит Уряду
У роботі із запобігання крадіжкам на залізниці з’явився прогрес

Пограбування потягів! Це не кінофільм про історію Дикого заходу США. Це сучасні реалії української залізниці, де проблема крадіжок набуває масштабів питання національної безпеки. Адже крадуть не лише вантажі, а й навіть запчастини з вагонів. «Бізнес-Варта» вже піднімала цю тему на Форумі «Бізнес проти знищення держави. Аналіз проблем. Висновки. План дій». …

Громадський аудит Уряду
Крадіжки зернових вантажів та розукомплектування парку вагонів на залізниці

Крадіжки зернових вантажів на залізниці та розукомплектування вагонів під час руху – систематичне явище в Україні, через яке власники вантажів несуть мільйонні збитки. Збитки, які перевізник – «Укрзалізниця» – відмовляється компенсувати, хоча є всі підстави підозрювати, що ці крадіжки не могли б відбутися без участі самих залізничників. До теми: Валерій Ткачов: …