“Бізнес-Варта” закликає провести засідання антирейдерського штабу в Дніпропетровській області

Події

Як ми й анонсували, «Бізнес-Варта» звертається до керівництва Дніпропетровської області з проханням скликати антирейдерський штаб при обласній державній адміністрації, де розглянути справи ТзОВ «Карат Плюс» та СФГ «Кондратюка». Відповідний документ підписали народні депутати – члени Міжфракційного депутатського об’єднання “Бізнес-Варта” Сергій Лабазюк, Сергій Вельможний, Олександр Сухов, Андрій Ніколаєнко, Вадим Івченко, Іван Чайківський. Як бізнес-омбудсмени народні обранці готові взяти участь у засіданні штабу та надалі підтримувати підприємців у захисті їхніх прав.

До теми: Іван Мірошніченко: «Антирейдерську діяльність «Бізнес-Варта» продовжує на усіх можливих майданчиках»

До теми: Ще одна смерть у ще одній справі. Не виключаю, що і до нас може скоро дійти «черга»

Ми звертаємо увагу на те, що під час проведення досудового розслідування цих кримінальних проваджень вбачається значна бездіяльність правоохоронних органів та прокуратури, що суттєво впливає на хід розв’язання справ, які вже набули великого суспільного резонансу. Зокрема, справу СФГ «Кондратюка» під особистий контроль взяв Президент України Володимир Зеленський.

До теми: “Бізнес-Варта” закликає президента взяти справу СФГ “Кондратюка” під особистий контроль

Сподіваємося, присутність на засіданні антирейдерського штабу керівників правоохоронних органів області, а також прокурів та слідчих, які здійснюють досудове розслідування та процесуальне керівництво у вказаних справах, дозволить якісно і ефективно обговорити усі моменти, що заважають розслідуванню, визначити відповідальних та разом із потерпілими та членами «Бізнес-Варти» вирішити, яким чином можна прискорити хід розслідувань.

До теми: Повідомлення про вчинення злочину міністром юстиції України

Наша організація має великий досвід роботи з антирейдерськими штабами при обласних державних адміністраціях, ми усвідомлюємо їхній вплив та можливості. Відтак, будемо вдячні, якщо керівництво Дніпропетровщини дослухається до нашого прохання, і скличе засідання штабу 31 жовтня 2019 року.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Лідери за будь-яких умов

Кінець березня, як би там не було, приніс приємності. Тому, завершуємо тиждень хорошою новиною. Спільнота морського бізнесу обрала лідерів галузі у різних номінаціях.

Події
АМКУ враховуючи рекомендації «Бізнес-Варти» зобов’язав АТ «Укрзалізниця» переглянути умови Договору надання послуг перевезень

Цими днями бізнес отримав черговий «пряник» після тривалого «кнутування». Зробив це АМКУ, надавши АТ «Укрзалізниця» ряд обов’язкових до розгляду рекомендацій, щодо умов надання послуг перевезення.