Іван Мірошніченко: «Антирейдерську діяльність «Бізнес-Варта» продовжує на усіх можливих майданчиках»

Іван Мірошніченко

Коли з’являються нові ініціативи, чи організації, що проголошують наміри боротися з рейдерством, ми щиро це вітаємо. Адже абсолютно переконані, що це явище – не просто сплеск специфічної злочинної активності, а пряма загроза національній безпеці країни. Ми неодноразово писали і говорили про це у статтях, на прес-конференціях та форумах, у розмовах із чиновниками тощо. Більше того, ми прямо вказували на це у відповідних зверненнях до найвищих чиновників держави.

До теми: Звернення ГО “Бізнес-Варта” до Президента України щодо ситуації із рейдерством в країні

Але чи можемо ми констатувати, що нас почули? Я маю на увазі найвище керівництво країни. Поки що – ні. Та це не означає, що ми опустимо руки і зупинимося.

Два роки діяльності організації, багато чому навчили. І найголовніше – це не здаватися, не зупинятися і продовжувати тиснути на відповідні органи там, де це навіть здається неможливим.

Сьогодні ми супроводжуємо, зокрема, дві доволі нові справи, у яких є загиблі фермери. Йдеться про рейдерські захоплення СФГ «Кондратюка» та СТОВ «Карат плюс». Обидві вони з Дніпропетровської області, що є однією з тих, які найбільше страждають від рейдерів. І не лише трагічні події поєднують ці справи, а й те, що в обох них слідство відверто гальмує з незрозумілих причин. Про нюанси більш детально ми вас вже знайомили, а зараз трішки про наші плани.

До теми: Ще одна смерть у ще одній справі. Не виключаю, що і до нас може скоро дійти «черга»

До теми: “Бізнес-Варта” закликає президента взяти справу СФГ “Кондратюка” під особистий контроль

 «Бізнес-Варта» ініціювала скликання засідання Антирейдерського  штабу про обласній державній адміністрації, де поставить абсолютно конкретні питання «Чому?» і «Коли?». Ми маємо досвід роботи з подібними штабами у різних областях. Їх не можна назвати надзвичайно ефективними, але це той інструмент, який не можна не використовувати. Ми не є виключно критиками, ми хочемо нести конструктив. Ми готові на місцях підказувати, відстоювати, доводити та допомагати. Ми робитимемо все, аби Антирейдерські штаби не були формальністю, якщо вже їх створили і наділили повноваженнями.

До теми: Мін’юст і відновлене право: хочу – даю, хочу – забираю

«Бізнес-Варта» просила і Президента і РНБО створити Комісію по захисту економічної безпеки при главі держави з вивчення ситуації та протиправної схеми заволодіння бізнесом та майном, де була окремо приділена увага антирейдерству та детальному вивченню схем і осіб задіяних в рейдерстві, до якої увійшли б представники Мін’юсту, правоохоронних органів, прокуратури, СБУ, ДБР, НАБУ, практикуючої адвокатури та нашої організації, яка вже є фахівцем з питань антирейдерської діяльності. І на створенні подібного органу ми будемо продовжувати наполягати.

До теми: Андрій Наход: Неприпустимо жертвувати безпекою заради примарної дерегуляції

А поки що – працюємо на всіх майданчиках, аби бути корисними та ефективними. Нас знають і поважають саме через те, що для нас не важливі посади та статус злочинців, що ми називаємо речі на ім’я, що ми вміємо робити неможливе.

До теми: Повідомлення про вчинення злочину міністром юстиції України

До теми: Більше аніж правда – Як працюють рейдери

Дніпропетровщино, чекай на нас!

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Іван Мірошніченко
Морська галузь прагне діалогу

Не вперше вже «Бізнес-Варта» звертає увагу керівництва держави до проблем морської галузі. Зміна влади в Україні дала надію на кардинальні зміни у ставленні можновладців до цього великого кластеру бізнесу. Але час спливає, а проблеми залишаються. Бізнес, якому краще за інших відомі існуючі проблеми, не соромиться голосно також вказувати на тих, …

Іван Мірошніченко
Відновлення законних прав «Укрлендфармінгу»: від нового Мін’юсту чекаємо нових підходів і рішень!

Громадська організація «Бізнес-Варта» у своїй діяльності дуже часто стикається із Комісією Мін’юсту з розгляду скарг на дії державних реєстраторів. В основній своїй масі справи стосуються агропідприємств та їхніх прав на користування земельними ділянками. Усі ці підприємства здебільшого є постраждалими від рейдерських атак на їхні активи та права. Практично у кожному …

Іван Мірошніченко
Іван Мірошніченко: АРМА, Печерський суд Києва та приватний виконавець – нова глава у хрестоматії рейдерської атаки на ТОВ «НЕСТ».

Справу захоплення ТОВ «НЕСТ» (Братський маслопресовий завод) вже справедливо можна назвати хрестоматією із вивчення рейдерських атак на бізнес та заволодіння майном з використанням державних інституцій: державних реєстраторів, Міністерства юстиції, правоохоронних структур, прокуратури та судів. До теми: Ваша фірма вже не ваша: як працюють брудні реєстратори На кожний процесуальний крок та …