Обіцянки-цяцянки, зниклі документи і рейдерські схеми – це все обвито червоною ниткою навколо АРМА!

Події

Очевидно, відповідно, до відкритих джерел інформації АРМА передала все рухоме майно ТОВ «Інтер.Оіл».

Дана структура вже не вперше фігурує в «мутних» справах. Працівників цього агентства підозрюють у зловживанні посадовими обов’язками. За даними НАБУ, фігурує ще низка державних органів влади, які співпрацюють з АРМА. Прикладів «діяльності» АРМА безліч – Братський масло-пресований завод, який просто знищили; захоплення і фактичне знищення компанії «Біотехком»; захоплення будівлі «Ренесанс Холдинг» тощо. Навіть Генпрокуратура визнала, що за минулий 2018 рік було у 30 разів більше випадків рейдерства, ніж за усі часи.

До теми: Чи збирається АРМА виконувати рішення суду і приймати ТОВ «НЕСТ» в управління?

Саме члени ГО «Бізнес – Варта» вимагали припинення рейдерства, віджимання бізнесу і розкрадання, використовуючи інструмент АРМА: це і зловживання службовим становищем, і непрозорість вибору тих компаній, яким надавали право управляти активами. Керівництво АРМА чи просто куратори ставили свої компанії, які потім на цьому заробляли. При цьому співробітники агентства прикривались статтею 222 КПК, якою передбачено, що відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з дозволу слідчого або прокурора і утому обсязі, в якому вони визнають можливим. І, до речі, саме представники ГО «Бізнес–Варта» довели АРМА, що та не має права засекречувати матеріали, посилаючись на цю статтю КПК.

До теми: Брифінг ГО “Бізнес-Варта” у ВРУ щодо незаконності передачі Братського маслопресового заводу АРМА

На жаль, АРМА діє не в рамках правового поля, а в рамках правового вакууму. Та і проблема рейдерства глобальніша і полягає не тільки в АРМА.

АРМА – сруктура, яка була покликана рухати нас до ЄС (де нам мало бути дуже добре), та бути одним із пазлів антикорупційної діяльності часів Яценюка – Петренка – Порошенка.

Агентство очолює Антон Янчук, який працює тут ще з часів, коли при владі був Арсеній Яценюк. Чи хитається під ним крісло і чи збирається АРМА працювати прозоріше – хороші питання, на яке ніхто не дає відповідей.

Але яким шляхом вона зараз рухається, то є доречне запитання. Адже маємо конкретну справу – Братський маслопресований завод. Тут все як завжди – реєстраторка з фіктивними документами переписала завод на іншого власника. Справжній власник отримав відмову від Мінюсту, а кримінальне провадження досі не зрушилося з місця.
Відповідно, АРМА отримала в розпорядження цей завод, більше того – таємно обрала управителя двох фірм, та ще й обирає переможцем того, хто запропонує менш вигіднішу позицію для бюджету.

До теми: Заяви про злочин, вчинений посадовими особами АРМА, до НАБУ та ДБР

З цього випливає логічне питання – чия ж тоді людина Антон Янчук – нової чи старої команди?! І на боці кого правоохоронці і держава – рейдерів чи людей, які стали жертвами цього!?

Дивіться в програмі «Он воно як» . BIHUS Info чергові обіцянки і розмиті відповіді на питання очільника АРМА – Антона Янчука .

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Головна
Мідзару.Кікідзару.Івадзару. АРМА та всі шанси отримати кілька премій Дарвіна лише в одній історії рейдерства, або коли процес еволюції пішов у зворотному напрямку.

Звісно, жодного наміру образити чи принизити  в тексті тих, про кого тут написано – не маю. Згадані суб’єкти  зробили все це самі і для себе ж. А також  нанесли неоцінений ще ніким репутаційний удар  Державі і зазіхнули на економічну безпеку нашої країни. Отже, я, символічно, вирішила поділитися нашим практичним досвідом. …

Події
Перемога: сталися позитивні зрушення у справі Кондратюка

Минулого тижня на засіданні міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (воно так офіційно називалось, але можна написати просто «анти рейдерська комісія») при Дніпровській обласній  державній адміністрації ГО «Бізнес-Варта» звернула увагу місцевих чиновників на ряд злочинів, пов’язаних рейдерськими захопленнями в регіоні. До теми: Криваве …

Події
Відкрите звернення до Президента України

Рада об’єднання «Бізнес-Варта» звернулася до Президента України Володимира Зеленського, щодо існуючих загроз знищення  лідера аграрного ринку ГК «Укрлендфармінг», які спровоковані необережною поведінкою силових структур та Держави проти власника даної компанії. Обґрунтування своєї позиції, яка ґрунтується на фактах та досвіді, викладено у зверненні до Президента. Варто зазначити, що до Ради організації, …