Ольга Оніщук на IV Аграрній юридичній конференції

Події

Чому заступник міністра юстиції на сьогодні може покладатися лише на себе? Як сталося, що відомі всім комунальні підприємства, які сприяли рейдерам, не були позбавлені акредитації і продовжували працювати? Коли ефективно запрацює алгоритм державних реєстрів, і які переваги має прийнятий законопроект №1056-1?

До теми: “Активна боротьба Нотаріату за свої права тільки розпочинається!” – Ольга Оніщук

До теми: Ольга Матвіїва: Готові допомогти владі в усьому, що стосується боротьби з рейдерством. Але лише відкрито, чесно і без «недоторканних»

Ольга Оніщук – заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації працює на своїй посаді зовсім небагато, але вона добре розуміється на тому, які проблеми існують у царині, якою їй доручено займатися. 

До теми: Повідомлення про вчинення злочину міністром юстиції України

На IV Аграрній юридичній конференції вона відверто показала реальний стан справ у Міністерстві юстиції, описала кроки, які робляться задля покращення ситуації, розповіла про плани роботи та механізми, що залучаються для роботи.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Влада проти 100 млн. доларів іноземних інвестицій?

Асоціація «Бізнес Варта» заявляє, що вкрай не задоволена ситуацією, яка склалась навколо партнерів Асоціації – Миколаївською компанією «Термінал-Укрхарчозбутсировина»,

Події
Укрзалізниця підписала Меморандум про взаєморозуміння з німецькою компанією DB AG

05.02.2020 було підписано Меморандум про взаєморозуміння  між АТ «Укрзалізниця» та  DB AG, DB E&C (дочірня компанія DB A

Події
Як завдяки НАБУ близько 30-ти тисяч українців можуть втратити роботу

Вже протягом певного періоду ми спостерігаємо доволі високу активність правоохоронних структур навколо групи компаній «Укрлендфармінг» («Ukrlandfarming»).