Розвиток логістики в країні: яким шляхом рухатися?

Валерій Ткачов

Валерій Ткачов, голова логістичного напрямку ГО «Бізнес-Варта», член експертної ради при Міністерстві інфраструктури України розповів про розвиток логістичного напрямку і якими шляхами повинна рухатися наша держава.

Потенціал Української залізниці значно перевищує на сьогодні потреби ринку. Але, враховуючи, технічний стан «Укрзалізниці», то вона не в стані забезпечувати потреби зростаючої економіки України».
«Основна причина того, чому стали перевозити залізничною дорогою утричі менше ніж могли б – це плачевний технічний стан «Укрзалізниці». На сьогодні з 20 тисяч кілометрів залізничної колії , приблизно,половина не виконані ремонтні роботи, приблизно на двох тисячах взагалі є заборона про рух і велика кількість залізних шляхів з обмеженнями по швидкісному режиму. Але найбільша проблема – це локомотиви, а точніше в робочому режимі діють на сьогодні лише 2300, які не в стані забезпечити потрібний вантажообіг для України. На сьогодні, конкретно по зерновим вантажам, крадуть приблизно 200 млн. грн. на рік – це сума збитків учасників ринку».
На думку Валерія Ткачова, для переобладнання усіх вагонів-зерновозів буде достатньо 50 млн. грн. Проте також додатково треба займатися залізничними станціями, на яких відбуваються крадіжки.
«Без «Укрзалізниці» не виживе жодна галузь економіки, тому вкрай необхідно її рятувати!».

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Валерій Ткачов
«Бізнес-Варта» звернулась до МІУ з проханням переглянути (зменшити) норму недостачi зерна при транспортуванні залізницею та вказала на недоцiльнiсть та збитковiсть даної норми.

Головне питання : чому при транспортуванні зерна залізницею нормативна недостача складає аж 0,5% від ваги нетто?

Валерій Ткачов
Коротко про першочергові напрямки діяльності залізничного комітету ГО «Бізнес-Варта»

Коротко про першочергові напрямки діяльності залізничного комітету ГО «Бізнес-Варта» Вже протягом довгого часу ГО «Бізнес-Варта» працює в напрямку врегулювання відносин між бізнесом та АТ «Укрзалізниця». Робота проходить одразу в декількох площинах – в інформаційній, юридичній, законотворчій, тощо. Нас знають і поважають саме через те, що нам не важливі посади чи …

Валерій Ткачов
«Залізниця – кровоносна система країни. Як можна «ампутувати» вантажні станції, які загалом приносять дохід ?» – Валерій Ткачов

6 листопада в Міністерстві Інфраструктури України під головуванням заступника міністра інфраструктури України Олександри Клітіної та присутності голови залізничного підкомітету транспортного комітету ВРУ Олександра Скічка  відбулася робоча нарада представників АТ «Укрзалізниця» з основними вантажовласниками та представниками бізнес асоціацій. Зустріч відвідав представник ГО «Бізнес-Варта» Валерій Ткачов та представники ряду бізнес-асоціацій – АСС, …