Зустріч з представником ГО «Транспортний союз» та АСМАП – Володимиром Баліним. Основні проблеми автомобільних перевізників та їх способи вирішення.

Події

Сьогодні в офісі ГО «Бізнес-Варта» відбулась робоча зустріч з представником ГО «Транспортний союз» та АСМАП – Володимиром Баліним, під час якої ми проаналізували основні проблеми автомобільних перевізників та обговорили способи вирішення даних ситуацій, а також окреслили майбутній план дій. 

На сьогодні автоперевезення вантажів та пасажирів має ряд певних проблем.

Першим блоком, на який би хотілося звернути увагу, є ряд питань до діяльності Укртрансбезпеки. 

Одним із питань до діяльності УТБ зараз є прозорість видачі дозволів міжнародним вантажоперевізникам. Їх катастрофічно не вистачає. Деякі країни надають менше дозволів на в’їзд, ніж потрібно, а вже отримані – не завжди правомірно використовуються. Саме тому ми останні роки маємо проблему – наявність тіньового ринку даних дозволів. 

Ще одним із болючих питань УТБ є габаритно-ваговий контроль ( ГВК). Максимальна маса вантажу, разом з вагою автомобіля не повинна перевищувати 40т. Наші ж перевізники та вантажовідправники дозволяють собі перевищувати норму ледь не вдвічі. Окрім глобального руйнування доріг, перевантажений транспорт несе небезпеку на дорозі. Автомобіль не розрахований на такий великий вантаж, в екстремальних ситуаціях стає некерованим і може призвести до фатальних наслідків. Звісно, УТБ створена для боротьби з даними правопорушеннями, проте система настільки корумпована, що буквально за незначні (порівняно з можливими штрафними санкціями та вартістю поновлення доріг) інспектори пропускають переповнені вантажівки, які є потенційно небезпечними та руйнують дороги. В загальному, ці проблеми можна було б вирішити введенням адміністративної чи кримінальної  відповідальності для вантажовідправника, а не лише перевізника. А також повна діджиталізація позбавила б цей процес людського фактору та значно би зменшила рівень корупції на дорозі. 


Багаторічний мораторій на проведення перевірок, так само як і не готовність УТБ здійснювати ліцензійні перевірки, призводить до того, що в даній сфері панує повна анархія. Потрібно посилити контроль в питаннях ліцензування, а також обов’язково звернути увагу на технічні та екологічні вимоги до транспорту. 


Наступним проблемним блоком в питаннях автотранспортних перевезень є проблеми пов’язані з пасажироперевезенням. Справа в тому, що в країні слабо налагоджене розподілення маршрутів, тому часто буває декілька компаній перевізників на одному маршруті, а інший маршрут майже пустий.

Також величезною проблемою цього блоку  є нелегальні перевізники. Вони завдають збитків економіці, до того ж абсолютно не несуть відповідальності за безпеку пасажирів. 

Неодноразово в суспільстві гостро підіймається питання компенсації автоперевізникам пільгових перевезень пасажирів. Держава встановила певну кількість пільгових, іноді безкоштовних, місць, проте перевізники фактично компенсують їх самі. Відповідно, приватні перевізники виявляють незадоволення, через що часто стаються побутові конфлікти між представниками пільгових категорій та водіями. 

Ну, і звісно, в блок проблем пасажирських перевезень також входить питання врегулювання вартості міських перевезень органами місцевого самоврядування. Часто-густо вимоги міської ради не співпадають з бажаннями та можливостями автоперевізників, тому постійне протистояння власників маршруток та мерії не має кінця. 

Окремим блоком під час зустрічі було винесення питання таксі. Ця сфера автоперевезень є малоконтрольованою та майже вся перебуває в тіні (близько 95%). Але окрім цього, небезпечним фактором є ще повна відсутність відповідальності агрегатора ( служби-посередника) за водіїв, транспорт та безпеку пасажира в цілому. 

І останнім проблемним блоком стало питання технічного огляду автотранспорту. На українському ринку в цій сфері наприкінці 2018-го року закріпились декілька компаній-монополістів, які мали право видавати довідки про проходження техогляду автомобілів.  І хоч згодом Міністерство дало можливість зайти в цю сферу й іншим, меншим компаніям, регіональні сервісні центри МВС забезпечують бланками для проходження техогляду лише певних суб’єктів. Чому ? Це риторичне питання, оскільки питання корупції пронизує більшість сфер нашого життя. 

Цих всіх моментів можна було би уникнути, але «маємо що маємо», тому ми і об’єдналися в Асоціацію задля того, щоб спільним фронтом виступити проти підпільних, незаконних схем збагачення та обкрадання нашої держави, зо створюються чиновниками. Тому що, обкрадаючи державний бюджет – зловмисники обкрадають наші кишені. Ми і є – держава! І лише разом ми можемо змінити ситуацію на краще та поліпшити наше життя!

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Лідери за будь-яких умов

Кінець березня, як би там не було, приніс приємності. Тому, завершуємо тиждень хорошою новиною. Спільнота морського бізнесу обрала лідерів галузі у різних номінаціях.

Події
АМКУ враховуючи рекомендації «Бізнес-Варти» зобов’язав АТ «Укрзалізниця» переглянути умови Договору надання послуг перевезень

Цими днями бізнес отримав черговий «пряник» після тривалого «кнутування». Зробив це АМКУ, надавши АТ «Укрзалізниця» ряд обов’язкових до розгляду рекомендацій, щодо умов надання послуг перевезення.