Створення “Асоціації Бізнес-Варта”

Іван Мірошніченко

Це рішення для мене було доволі непростим, проте абсолютно виваженим і обдуманим.

Громадська Організація «Бізнес-Варта» об’єднується з іншими організаціями і трансформується в «Асоціацію Бізнес-Варта». Ми будували бізнес, залучали інвестиції, воювали за активи. Було все – злети і падіння, але взаємна підтримка завжди приводила до перемоги! Тому ми не маємо наміру бути пасивними спостерігачами за подіями в економіці України.

До теми: Как общественное объединение “Бизнес-варта” отстаивает интересы украинских предприятий

Ми – професіонали, які збудували цю країну. Гадаю, наше слово має бути почутим. Наш досвід і міжнародні можливості – бонус  для  політиків, особливо, молодих. Ми  можемо бути опорою владі будь-якого кольору, але лише за умови, що її політика – продержавницька.

До теми: Перші враження від форуму «Бізнес проти знищення держави». Далі буде…

Опираючись на це та факт створення Асоціації, я запрошую друзів та колег ввечері 17 грудня 2019 року  на зустріч у Києві.

Давайте закінчимо цей старий  рік і розпочнемо новий в іншому форматі. Домовимося про подальші спільні кроки, розставимо пріоритети, складемо план захисту активів та інвестиційних проектів.

На сьогодні вже проведено декілька особистих зустрічей. Ми потиснули руки з Асоціацією Міжнародних Перевізників (АСМАП), представниками БІЗНЕС-100, Морською Палатою України, ВГО “Українська аграрна конфедерація“, ГО «Телеком-Клуб», тощо. Нотаріальна Палата України сьогодні теж підтримала наше рішення про створення і подальший розвиток Асоціації та має намір підтримати нас в реалізації планів.

Впродовж всього нашого шляху, ми завжди заручалися підтримкою народних депутатів. На даний момент нашими партнерами є понад десять народних депутатів, які створили міжфракційне об’єднання «Бізнес-Варта» при Верховній Раді України. Завдяки їхній підтримці ми маємо змогу бути дотичними та додавати свої ідеї в законотворчий процес.

Безумовно, ми всі самодостатні і кожен окремо ефективний в своїй діяльності. Але час та досвід показує, що нам потрібно бути сильними.  А це можливо лише за умови сумісної праці!

Хто підтримає мене і стане поруч з ідеєю та реалізацією – матиме вплив на прийняття адміністративних і стратегічних рішень Асоціації.

Мені поталанило мати в колі однодумців неймовірних, продуктивних та свідомих людьми. Два роки тому ми разом реалізували найкращий і найефективніший антирейдерський проект в Україні – Громадську Організацію «Бізнес-Варта».

Але сьогодні прийшов час фахових змін уже в інших напрямках.

Тому я чекаю на вас та ваші сміливі рішення!  

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Іван Мірошніченко
Цілковита перемога над «соєвими правками»!

Два роки боротьби нарешті увінчались успіхом і аграрії таки виграли цю війну, з чим я вітаю кожного, хто приклав до цього руку.
Верховна Рада України таки прийняла законопроект №1210, одна із норм якого остаточно скасовує так звані «соєві правки»!

Іван Мірошніченко
Закриття МЗС – фінансові махінації «Укрзалізниці» чи шлях до стабілізації економічного стану залiзницi?

До теми: Безвiдповiдальний абсурд Укрзалiзницi. Існуючий колапс «пiдкріпимо» агротрейдом До теми: «Залізниця – кровоносна система країни. Як можна «ампутувати» вантажні станції, які загалом приносять дохід ?» – Валерій Ткачов

Іван Мірошніченко
Знову на ті ж граблі…

Епопея із відкриттям ринку землі у самому розпалі. А сьогодні вона взагалі досягла, мабуть, свого максимального абсурду. Земельна реформа – це не ті зміни, які слід впроваджувати абияк. Це не те рішення, яке знайде одностайну підтримку у суспільстві. Це не той закон, який слід «ламати» через коліно та приймати «в …