Якщо «корабель Україна» потоне – потоне і бізнес

Андрій Ніколаєнко

Є влучна, як на мене фраза, що «бізнес винайдений для того, щоб збільшувати кількість щасливих людей, а не кількість мільйонів доларів». І жоден бізнес не може бути по-справжньому успішним в неуспішній країні. Якщо корабель під назвою «Україна» почне тонути – бізнес потоне разом із цим кораблем… Саме тому, як свідомий політик, і людина, що багато років пропрацювала в бізнесі й розуміє реальні проблеми приватного сектору, вже як народний депутат долучився до ГО «Бізнес Варта».

До теми: Парламентарі ІХ скликання підхоплюють естафету «Бізнес-Варти»

Це потужна організація, яку було створено професіоналами з великої літери, насамперед, для захисту аграрного бізнесу. «Бізнес Варта» вже має потужні досягнення в галузі антирейдерської діяльності в аграрному секторі. До організації, як до останнього форпосту, звертаються представники бізнесу, на яких чинився тиск з боку злочинців чи державних службовців.

До теми: У роботі із запобігання крадіжкам на залізниці з’явився прогрес

На жаль, маю констатувати, що зараз в Україні відсутня економічна політика – в тому числі в силу нестачі знань і компетенцій у діючого уряду. Україні потрібна прогресивна промислова політика, здатна дати імпульс терміновій реіндустріалізації. І потужне об’єднане бізнес-середовище, яке спільно розв’язує проблеми, підтримує одне одного, захищає інтереси тих, хто створює реальні робочі місця й сприяє розвиткові країни.

До теми: “Бізнес-Варта” закликає провести засідання антирейдерського штабу в Дніпропетровській області

Із цього моменту ми, «Бізнес Варта», перетворюємось на Асоціацію, і будемо захищати весь український бізнес у кожному куточку України!

Запрошую всіх колег-депутатів долучатись до нашої роботи! Приєднуйтесь! Стаючи Асоціацією, ми будемо присутні в кожному місті України!