2019 рік закінчуємо гучною перемогою над рейдерами!

Усі реєстраційні дії рейдерів в справі ТОВ «НЕСТ», які стали першопричиною юридичних і фінансових негативних наслідків для дійсних власників і бюджету держави – оскаржено в судовому порядку і визнано неправомірними!

ТОВ «НЕСТ» повернуто тим, хто є дійсним його власником. Братський маслопресовий завод з усіма виробничими потужностями, повертається до тих, хто дійсно його будував і своєю працею дав більше сотні робочих місць у маленькому містечку на Миколаївщині.

 До теми :

 Відбери бізнес у аграрія. Це так легко

На Миколаївщині склали план протидії рейдерам

Ця історія тривала більше двох років і в ній було практично все, що може бути в теорії захисту: підроблені документи, «кришування» правоохоронцями, смертельні випадки, отруєна кава (угу… таке теж у нас було), снайпери на захопленій території, 1-не фіктивне ПДВ та банкрутство, недоброчесна поведінка ГПУ та АРМА, десятки судових засідань, розслідування міжнародних та українських ЗМІ (від яких піднімалося дибки волосся), прес-конференції, зустрічі з народними депутатами та різного роду комісіями, відкрите кримінальне провадження ДБР на Міністра юстиції Павла Петренка, відкрите провадження НАБУ на посадових осіб ГПУ та АРМА, нав’язливі зустрічі з різними «невпізнаними суб’єктами» (назвемо їх так), які постійно хотіли «допомогти» і «вирішити», або ж продати реальному власнику його ж актив.

 До теми:

Якби не АРМА, то розкрадання майна Братського маслопресового заводу можна було б уникнути

Продовжується розкрадання обладнання на Братському маслопрессовому заводі

Історія, на щастя закінчується, але чомусь повного відчуття радості, насправді, не приносить. Бо наша ґрунтовна робота над цією справою привела нас до взаємозв’язків між злочинами та їх виконавцями, між схемами «викачування» грошей з держави і підконтрольними рейдерами підприємств.
До теми : https://youtu.be/_qHvfb0puy4

Ця історія обвила червоними нитками стільки справ, стільки людей і стільки державних інстанцій, що стає лячно. Проте завдяки справі ТОВ «НЕСТ» ми наштовхнулися на величезну злочинну схему, про яку будемо інформувати вас протягом вже нового, 2020 року. Саме через ці події в нас розпочинається масштабний проект під назвою «Схема для Прем’єра». Проте, не будемо забігати наперед і розкривати прямо зараз всі карти!

Слідкуйте за нашими новинами і Веселих Свят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *