2020 стане роком Асоціації та дружньої взаємодії

Події
Ми вдячні партнерам за підтримку та готові до нових звершень!

Минулого тижня ми провели зустріч з представниками дружніх асоціацій та підприємцями. 

До теми : Фото зустрічі

Зустріч була абсолютно відкритою і це тепер буде постійною практикою та одним із головних правил на початок нашої спільної роботи. 

До теми: Ще трохи фото із зустрічі з нагоди реєстрації громадської спілки «Асоціація Бізнес-Варта».

Під час спілкування ми проаналізували пройдений шлях, обмінялись своїми ідеями та планами на майбутнє. 

До теми: 
Якщо «корабель Україна» потоне – потоне і бізнес
Створення “Асоціації Бізнес-Варта”

Після декількох днів формальностей та впорядкування юридичних моментів, ми раді повідомити, що сьогодні подали документи до Мін’юсту. Тому формальна частина реєстрації громадського об’єднання «Асоціація Бізнес-Варта» пройдена!

Засновниками Асоціації стали ГО «Бізнес-Варта» та асоціація «Морська Палата України». 

До теми : «Для чого, взагалі, живемо?»

В президію спілки увійшли : В’ячеслав Кісловський –  віце-президент Асоціації «Морська Палата України», Іванов Андрій  –  керівник групи компаній «TRANSSHIP», Ольга Матвіїва – директор ГО «Бізнес-Варта», Іван Мірошниченко – голова ГО «Бізнес-Варта», народний депутат ВР 8-го скликання та Тетяна Козаченко – президент адвокатського об’єднання «Капітал». 

Після того як ми пройдемо всі процедури реєстрації, нашу спілку продовжать формувати та розвивати ряд дружніх організацій : АСМАП (Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України), АПКБУ (Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України), УБА ( Українська Бізнес Асоціація), ГО «ТелекомКлуб» та представники «Бізнес-100». А також ми очікуємо документів від Інституту Майбутнього та Нотаріальної Палати України, після чого зможемо приступити до спільної діяльності! 

До теми : ГО “Бізнес-Варта” як той криголам руйнує всі стереотипи, веде боротьбу на всіх рівнях влади, допомагає усім, хто потребує її допомоги!

Всі представники дружніх організацій матимуть змогу увійти в Президію, курувати профільні напрямки та мати прямий вплив на розвиток Асоціації . Новий 2020 рік має стати роком взаємодії та підтримки,

Ми вдячні партнерам за підтримку та готові до нових звершень!