Укрзалізниця підписала Меморандум про взаєморозуміння з німецькою компанією DB AG

Події
05.02.2020 було підписано Меморандум про взаєморозуміння  між АТ «Укрзалізниця» та  DB AG, DB E&C (дочірня компанія DB AG).
Нижче наведу основні положення даного документу. 
Головною метою Меморандуму є чітке окреслення правил запланованої стратегічної співпраці між компаніями, розробка концепції та план розвитку АТ УЗ, а також надання управлінської та технічної підтримки Укрзалізниці. 
Конкретні дії та заходи будуть погоджуватися шляхом підписання додаткових договорів (після закінчення початкового етапу). 
Строк дії меморандуму – 3 роки. 
Також в документі окреслено етапи стратегічної співпраці. 
Початковий етап триватиме три місяці. Він включає в себе оцінку діяльності УЗ та розробку карти розвитку транспортних шляхів, та основі  технічного завдання від АТ «Укрзалізниця» оформлюється окремим договором. Перед укладенням договору на ці послуги DB E&C готові брати участь в конкурентному відборі при наявності інших бажаючих надати ці послуги УЗ. 
Наступний – етап реалізації. Він триватиме до 31.12.2020
Цей час відведений для підписання домовленостей між сторонами Меморандуму та деталізації/формалізації співпраці. На даному етапі є можливість залучення «релевантного досвідченого персоналу» DB E&C для реалізації карти реформ транспортних шляхів. 
Ще один з етапів – управлінський. Протягом 10-ти років DB E&C буде надавати АТ «Укрзалізниця» управлінську та іншу необхідну для проведення реформ підтримку. 
Співпраця компаній буде реалізовуватись виключно на матеріально-технічній базі Укрзалізниці та в рамках діючого законодавства. 
Також введене визначення «координатор впровадження Меморандуму» – особа, яка буде курувати впровадження та звітувати перед обома сторонами договору. 
Найцікавішим пунктом став 5.3. В ній сказано, що жодна зі сторін не несе відповідальності перед іншою за прямі та опосередковані збитки, втрату прибутку та бізнес-можливостей,  окрім умисних мотивів/провини та шкоди здоров’ю! 
Але найважливішим є те, сторони можуть абсолютно в будь-який момент припинити співпрацю, письмово попередивши іншу сторону за місяць до розірвання договору. 
І ці два останні пункти є найбільш неоднозначними та наштовхують на певні підозри. 
А тепер трішки про те, що отримають підписанти Меморандуму.
Deutsche Bahn AG отримає додаткову важтажну базу більш як 300 млн тон ( на даний момент DB перевозить близько 270 млн тон вантажів) та додатковий пасажиропотік близько 150 млн пасажирів. Також німецька компанія при модернізації української залізниці отримає можливість завантажити замовленнями свої виробничі потужності і зможе отримати контроль за транзитними потоками (можливо, компанія спробує відновити транзит з РФ до ЄС) та над одним із найбільших ринків транспортування вантажів і пасажирів. 
Разом з цим, німецька компанія отримає в управління залізницю протяжністю в 19,7 тис км, а це одна із найбільших в Європі!
Що ж стосується АТ «Укрзалізниця», то компанія отримає ряд переваг:
1. Економічна:
  • Прямі інвестиції. Як від самого Deutsche Bahn , так і від інших інвесторів, які при наявності німецького менеджменту будуть більше довірити АТ УЗ.
  • Доступ до європейського фінансового ринку позик (низька вартість фінансових ресурсів).
  • Деполітизація. УЗ перестануть керувати декілька політичних та фінансово-виробничих груп з особистими меркантильними інтересами.  
  • Можливість отримання прямих дотацій з держбюджету України на модернізацію залізничної інфраструктури (це буде основною вимогою німецього менеджменту до КМУ
  • Можливість проведення непопулярних кризових заходів в АТ «Укрзалізниця» (скорочення штату та МЗС, позбавлення від непрофільних активів). 
  • Реальна боротьба з корупцією.
  • Зміни в тарифній системі АТ УЗ, припинення субсидіювання пасажирів та деяких вантажів

2. Технологічна: 

  • Нові технології та ІТ-рішення.
  • Сучасний інструментарій в організації та управлінні процесу перевозок. 
  • Інтеграція в європейську транспортну систему. 
 
Особисто я припускаю, що існує ще таємна частина Меморандуму, про яку ми не дізнаємось. 
Проте в цілому, ще зарано робити якісь висновки стосовно факту даної співпраці, оскільки це лиш рамковий документ. 
На скільки глибокою буде співпраця ? 
Функцією персоналу DB E&C буде консультація, чи безпосереднє керування Укрзалізницею ? 
Яким чином це вплине на вітчизняний бізнес ? 
Питання поки лишаються відкритими…
Все це буде вирішуватись протягом 3-х місяців, але закріпиться договором аж в кінці 2020-го року… 
Проте, я маю надію, що даний формат співпраці принесе лише користь, та хоч частково виправить проблеми АТ УЗ, які на сьогодні присутні в компанії.
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
Лідери за будь-яких умов

Кінець березня, як би там не було, приніс приємності. Тому, завершуємо тиждень хорошою новиною. Спільнота морського бізнесу обрала лідерів галузі у різних номінаціях.

Події
АМКУ враховуючи рекомендації «Бізнес-Варти» зобов’язав АТ «Укрзалізниця» переглянути умови Договору надання послуг перевезень

Цими днями бізнес отримав черговий «пряник» після тривалого «кнутування». Зробив це АМКУ, надавши АТ «Укрзалізниця» ряд обов’язкових до розгляду рекомендацій, щодо умов надання послуг перевезення.