Лідери за будь-яких умов

Події

Кінець березня, як би там не було, приніс приємності. Тому завершуємо тиждень хорошою новиною.

Спільнота морського бізнесу обрала лідерів галузі у різних номінаціях. Серед нагороджених лідерів – люди, які створили  ГО «Бізнес-Варта» – організацію, що протидіє рейдерству та  ГС «Асоціація «Бізнес-Варта», як проукраїнське об’єднання  бізнес спільноти та асоціацій, задля спільної синергійної роботи в різних галузях економіки та профільного захисту бізнесу задля його зміцнення та розвитку.

Отже, вихваляємося!

НОМІНАЦІЯ «ЛЮДИНА РОКУ  – 2019 НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ»:

Перше місце надано  

  • Шоті Хаджишвілі –  Співзасновнику та директору компанії  RISOIL S.A. , члену Ради ГО «Бізнес-Варта»

Згідно з проведеним аналізом роботи водного транспорту в Україні за 2019 рік перше місце, за принципом голосування авторитетної комісії до складу якої входять експерти, що є керівниками підприємств лідерів галузі Шоту Хаджишвілі обрано переможцем «за активну громадянську позицію», «протидію будь-яким проявам корупції в морській галузі України» та «боротьбу з пасивністю Міністерства інфраструктури й непрофесійністю кадрів Морської адміністрації, відстоювання інтересів корабельних агенцій». Експертами також відмічено  «успішний розвиток портової інфраструктури» та «розвиток олійно-зернового комплексу в Чорноморському порті».

«Окрім беззаперечного розвитку потужностей власної компанії у 2019 році, він не залишає ідеї побороти корупцію в портах. Впевнено йде до загальної мети» – зазначили експерти.

До теми: Про складності роботи експортних терміналів 

Бронзу між собою розділили

За «запуск Морської палати України» та «зусилля по консолідації морської спілки в напрямку реформування галузі та за активну роботу Морської палати як «рупора» морського бізнесу». За «принципову позицію в протидії негативним проявів в життєдіяльності галузі», «мобілізацію морського суспільства» та «системну роботу по висвітленню проблем галузі та конструктивні поради по їх вирішенню».

До теми: Ні корупції на морському транспорті 

  • Іван Ніякий, – директор компанії «Транс шип – Сервіс», Президент Морської Палати України, експерт морської галузі «Асоціація «Бізнес Варта».

До теми:МОРСЬКА ГАЛУЗЬ: РЕВАНШ СИСТЕМИ, ЗРОСТАННЯ КОРУПЦІЇ ТА ТИСКУ НА БІЗНЕС

Його експерти виділили «за цілеспрямованість і нетерпимість до корупції», «за небайдужість та сміливість і готовність взятися за реформування одного з найбільш корупційних галузевих відомств – Морської адміністрації», «антикорупційну діяльність», а також «за боротьбу з корупційними схемами екологів».

Почесне п’яте місце отримав  

  • Андрій Івановчлен Президії  Асоціація «Бізнес Варта»,  Голова Групи Компаній «Трансшип».

За «принципову та послідовну позицію зі створення позитивних умов ведення бізнесу в Україні», як людина котра проявляє «активну позицію в боротьбі з маразмом в галузі» та за виробничу діяльність – «відродження експорту зернових з Бессарабії через Дунайські проти» отримав

Лідери номінації, будуть нагороджені пам’ятним знаком «Людина року -2019 на водному транспорті України».

НОМІНАЦІЯ «ДОСЯГНЕННЯ РОКУ»

У номінації «Досягнення року» п’ятірку лідерів закрила

  • Морська Палата України, яка об’єднала в свій час бізнес- спільноту морської галузі, а на початку 2020 року спільно з ГО «Бізнес-Варта» заснували Асоціацію «Бізнес-Варта».

Одним з експертів було написано, що «об’єднання морської спільноти завдяки Морській Палаті України, вплинуло на кадрові перестановки в галузі», внаслідок чого «відбулися позитивні для морської галузі зрушення», а «корупційна структура стала вразливішою».

Варто згадати, що під час минулорічного нагородження, яке супроводжувалося урочистою церемонією, ми були присутніми, а наші члени вкотре номіновані.  

Та по завершенню церемонії взяли участь у конференції на тему: «Ні корупції на морському транспорті»

До теми: Морський бізнес б’є на сполох

На сьогодні, Національний морський рейтинг, що підбиває підсумки роботи лідерів морської галузі 13 рік поспіль, є однією з найбільш масштабних майданчиків, що відстежують тенденції розвитку галузі, взаємодію керівників підприємств з чиновниками. Головні критерії визначення переможців – професіоналізм і реальні досягнення. Об’єктивний і неупереджений принцип підведення підсумків – ось це головний показник конкурсів такого рівня. Визнання завойовується працею і схвалюється морським співтовариством.

Проведення Національного морського рейтингу видавництвом «Порти України», підтримують Міністерство інфраструктури України та профільні асоціації. Мета Національного морського рейтингу України відображає його логотип – «Морський вибір України». Місію організатори НМУ бачать як інформаційну підтримку морського співтовариства, націленого на повноцінну реалізацію Україною свого морського, водного потенціалу.

Представники Асоціація «Бізнес Варта» попри наявні труднощі у галузях, демонструють найвищі показники розвитку та щорічного зростання. Своєю професійною та життєвою позицією, вони формують підґрунтя для захисту активів бізнесу, сприяння реалізації інвестиційних проектів та зростання економіки,  – як логічний наслідок.

Пишаємось досягненнями тих хто поруч з нами! Асоціація «Бізнес Варта» – спілка лідерів провідних галузей економіки України, досвід та авторитет яких визначають на найвищому рівні!

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події
АМКУ враховуючи рекомендації «Бізнес-Варти» зобов’язав АТ «Укрзалізниця» переглянути умови Договору надання послуг перевезень

Цими днями бізнес отримав черговий «пряник» після тривалого «кнутування». Зробив це АМКУ, надавши АТ «Укрзалізниця» ряд обов’язкових до розгляду рекомендацій, щодо умов надання послуг перевезення.

Події
Влада проти 100 млн. доларів іноземних інвестицій?

Асоціація «Бізнес Варта» заявляє, що вкрай не задоволена ситуацією, яка склалась навколо партнерів Асоціації – Миколаївською компанією «Термінал-Укрхарчозбутсировина»,