«Укрзалізниця» на 2 місяці відтерміновує «драконівський» Договір про надання послуг перевезень вантажів, не реагуючи на обов’язкові рекомендації АМКУ

Богдан Шумик

АТ «Укрзалізниця» продовжує усіма силами боротись за право впровадження «драконівських» умов Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

До теми: АМКУ враховуючи рекомендації «Бізнес-Варти» зобов’язав АТ «Укрзалізниця» переглянути умови Договору надання послуг перевезень

Замість того, щоб врахувати епідемічну ситуацію, пов’язану з поширенням територією України та всього світу гострої респіраторної хвороби COVID-19 та відреагувати на ряд обов’язкових до розгляду рекомендацій, наданих Антимонопольним комітетом України (26 березня 2020 року), щодо дотримання вимог Закону України «Про захист економічної конкуренції», керівництво «Укрзалізниці» просто відтерміновує на 2 місяці введення в дію нового Договору на перевезення вантажів, про що «пафосно» повідомлено Міністерством інфраструктури України на офіційному сайті.

Про таку «ведмежу послугу» для представників бізнесу повідомив сам Міністр Інфраструктури України – Владислав Криклій.

Укрзалізниця заради підтримки бізнесу відтермінує на 2 місяці введення в дію нового договору на перевезення вантажів

Цікавою у цій ситуації виглядає позиція Міністерства Інфраструктури України, яке коментуючи рішення “Укрзалізниці” по відтермінуванню дії Договору, жодним чином не згадує обов’язок останніх виконати рекомендації АМКУ та привести Договір у відповідність вимогам чинного законодавства.

Виходить, що з метою ухилення від виконання обов’язкових вимог державного органу – Антимонопольного комітету України, посадовці «Укрзалізниці» вирішили не вводити в дію «драконівські» умови Договору на період надзвичайної ситуації в державі, коли суб’єкти господарської діяльності стоять на межі банкрутства, а економічна ситуація в державі на межі катастрофи.

Однак, як тільки ситуація з коронавірусом в Україні стабілізується, то на бізнес чекають «нові покращення» умов взаємовідносин з монополістом на ринку вантажних перевезень в Україні, а саме:

  1. Відповідальність перевізника (АТ «Укрзалізниця») перед замовником послуг, в т.ч. за недотримання строків перевезення вантажів, пошкодження приватного вагонного складу, за незбереження вантажів буде в рази меншою, ніж такого ж роду відповідальність замовника перед «Укрзалізницею».
  2. Новим Договором запроваджено значно вищі тарифи за вантажні перевезення рухомим складом «Укрзалізниці».
  3. Також, введено в дію ряд нових штрафних санкцій для замовників послуг вантажних перевезень за порушення й так «нерівних» умов Договору.

До теми: Цілковитий грабунок. Представники бізнесу виступають категорично проти впровадження нового Порядку визначення плати за користування вагонами під час вантажних операцій

Нагадаємо, що як повідомлялось раніше, за стійкої позиції ГО «Бізнес-Варта» по захисту інтересів бізнесу у взаємовідносинах з АТ «Укрзалізниця», Антимонопольним комітетом України надано АТ “Укрзалізниця” обов’язкові до розгляду рекомендації, зокрема:

  • – утриматися від впровадження нового Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом, окремі умови якого при наявності ознак монопольного становища УЗ на ринку перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України, можуть призвести до ущемлення інтересів суб’єктів господарювання;
  • – продовжити термін дії чинного договору про надання послуг з організації перевезення вантажів до моменту завершення доопрацювання нової редакції договору з урахуванням зауважень і пропозицій наданих операторами ринку вантажних перевезень.

Проаналізувавши дану ситуацію, не тяжко прийти до висновку наскільки «Укрзалізниця» «піклується» про інтереси бізнесу, який є єдиним споживачем їхніх послуг і наповнювачем Державного бюджету України, і як виключно у власних інтересах використовує складну ситуацію, що склалася не тільки у нашій країні, а й по всьому світу.

До теми: ТОП-5 маніпуляцій ПАТ «Укрзалізниця» з розміром тарифів – В.Ткачов

Асоціація «Бізнес-Варта» продовжує стояти на сторожі захисту прав та інтересів суб’єктів господарської діяльності у взаємовідносинах з АТ «Укрзалізниця».

Надалі, ми застосуємо усі наявні інструменти для усунення “вбивчих” умов Договору монополіста на ринку вантажних перевезень залізничним транспортом (АТ “Укрзалізниця”), що розповсюджуються на підприємства, в т.ч. які є членами Асоціації “Бізнес Варта”.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Богдан Шумик
«Подвійні стандарти» антикорупційних прокурорів чи свідоме «злиття матеріалів кримінального провадження»

ромадська організація «Бізнес-Варта» в процесі своєї діяльності неодноразово стає на захист інтересів представників бізнесу, постраждалих як від протиправних дій організованих злочинних груп, так і від бездіяльності  представників органів державної влади.