Кримінальна справа по Міністру юстиції Павлу Петренку

Ще 18 липня 2019 року ДБР відкрило кримінальне провадження №62019000000001071 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.364 ККУ «Зловживання владою або службовим становищем», ст. 369-2 ККУ «Зловживання впливом» щодо можливих неправомірних дій екс міністра юстиції України Павла Петренка.

До теми: Відповідальність недоторканних? Заява про злочин міністра юстиції – перша. Далі буде. Ми пояснили чому.

Ольга Матвіїва: Готові допомогти владі в усьому, що стосується боротьби з рейдерством. Але лише відкрито, чесно і без «недоторканних»

Ольга Матвіїва: Реєстрація Повідомлення про злочин міністра юстиції – сигнал для тих, хто прийде йому на зміну

Василь Доценко: Підписи бізнесу, юристів і експертів під заявою про злочин міністра юстиції – справжня оцінка його роботи

Заявниками є ГО «Бізнес-Варта», представники ЗМІ, потерпілі підприємці.
Пройшло півтора роки, але є очевидним, що так і не проведено належних слідчих дій. За нашою інформацією, жодного із заявників не допитано, не витребувано документів.
Жодного, хто втратив майно – не визнано потерпіли у цьому провадженні.
Бізнес-Варта вважає що екс міністр юстиції Павло Петренко свідомо, послідовно та використовуючи владу, створив можливості для заволодіння власністю із застосуванням неправомірних методів, а також уникнення відповідальності учасників та фігурантів рейдерських дій.
Окрім того, протягом кількох років, маючи належне фінансування та посадові можливості, маючи факти про негативні чинники та наслідки від «реєстраційного рейдерства» – не усунув існуючі можливості для здійснення злочинів проти власності.
ГО «Бізнес-Варта» вважає, що Павло Петренко наніс багатомільйонні збитки власникам, підірвав авторитет Міністерства юстиції України в очах громадян та бізнесу, наніс шкоду національним інтересам та безпеці держави та її міжнародному іміджу, за що повинен нести відповідальність згідно з законом.
За відсутності захищеної власності ми не можемо говорити про розвиток економіки держави, про інвестиційний клімат, про міжнародний авторитет.
Виникає відразу питання порятунку держави!
І бізнесмени кажуть про це в один голос!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *