ЧОМУ ДЕРЖАВА РОБИТЬ ВОРОГІВ З БІЗНЕСУ?

За оцінками спеціалістів, 50% експорту зерна з України відбувається за тіньовими схемами. Так само, як і 25% експорту олії. Усі ці схеми не могли б існувати без залучення до них чиновників. А часом вони самі їх розробляють. І замість того, щоб боротися з цією «тінню» правоохоронці «кошмарять» ті компанії, які працюють чесно.

15 обшуків за 1,5 роки на Risoil S.A.! Безпідставно. З вилученням документів, залякуванням і тиском. З якою метою? Просто щоб показати свою владу. Звернути увагу на себе. Створити умови, коли бізнес замість звичайної своєї роботи має відбиватися від атак чиновників та правоохоронців. Мабуть, у такій ситуації легше змісити підприємців «домовлятися».

У результаті: шалені репутаційні втрати України, відтік інвестицій, бажання підприємців залишити Україну і переїхати працювати до країн, де бізнес поважають. Як це вирішити? Один зі шляхів – об’єднання бізнесу задля протидії. По галузях і загалом. А ще – максимальна публічність . Не можна замовчувати подібні проблеми. Не можна «домовлятися»! Навпаки, треба на повний голос вимагати припинення незаконного тиску і тиснути самим до тих пір, доки не почнуть відшкодовувати збитки, доки винні не понесуть належне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *