Вадим Івченко про співпрацю з ГО «Бізнес-Варта»

Майже два роки тому я приєднався до ініціативи міжфракційного об’єднання ГО «Бізнес-Варта». Радий тому, що на сьогодні професіоналізм організації виріс настільки, що було прийнято рішення створити на його базі асоціацію. Це дасть можливість працювати більш ефективно на місцях, збільшити кількість прихильників ідеї захищеного та успішного бізнесу і залучити до неї нових депутатів, підприємців і громадськість.

Знаю, що за час діяльності “Бізнес-Варти” було зроблено багато корисних справ, і моя допомога, як народного депутата, стала в нагоді людям, які звертались за допомогою. Для мене це був важливий та корисний досвід. Адже доводилось втручатись під час локальних конфліктів в різних регіонах країни.

Наприклад – минулого місяця була здійснена поїздка на Дніпропетровщину. В місцевій ОДА ГО «Бізнес-Варта» ініціювала засідання міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
Саме під час засідання піднімались питання щодо рейдерських захоплень СТзОВ «Карат плюс», СФГ «Кондратюка» та вчиненні групою осіб протиправних дій у вигляді вимагання коштів та пошкодження майна фермерів-підприємців Верхньодніпровського району.

До теми : Варта& Дніпропетровська влада. Чи будуть фермери під захистом?

Справа своїм цинізмом, а також халатністю місцевих правоохоронних органів, які затягували встановлення справедливості та покарання винних, набула великого резонансу та привернула увагу громадськості

До теми : Криваве рейдерство на Дніпровщині : хто захистить місцевих фермерів?

Разом з командою «Бізнес-Варти» ми стали на захист інтересів громадян: вислухали та проконсультували постраждалих фермерів з Верхньодніпровського району. І результат не змусив на себе довго чекати – вже через деякий час було зареєстровано кримінальне провадження по підпалам, а підприємцям надано статус потерпілих. Слідчі нарешті звернули увагу на факти рекету і активізували свої дії.

По справі СФГ «Кондратюка» також пройшов ряд позитивних змін.

До теми : Перемога: сталися позитивні зрушення у справі Кондратюка


Завдяки сприянню теруправління Мінюсту у Дніпропетровській області, справу щодо держаного реєстратора, який здійснив протиправні реєстраційні дії по переоформленню господарства Кондратюка, з обвинувальним актом вже передано до суду. І на даний момент справа слухається в Димитрівському районному суді Донецької області.

На жаль, на сьогодні через значні прогалини у законодавстві щодо спадщини та корпоративних прав підприємства, де засновник і керівник одна особа, бізнес несе збитки та отримує штрафи від ДФС. Зрозуміло, що коли протягом 6 місяців не можливо внести дані про спадкоємця до ЄДР як в.о. керівника – підприємство не має змоги нормально працювати.
Саме тому, дане питання потрібно ретельно пропрацювати на законодавчому рівні. А спеціалісти “Бізнес-Варти” допомагають нам в цьому.
Зі свого боку хочу закликати своїх колег з інших фракцій долучитися до даної ініціативи. Адже ми є представниками людей і повинні виступати на їх захист. Сьогодні бізнес потребує депутатської підтримки, і ми разом можемо її надати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *