«Для чого, взагалі, живемо?»

Однією з найбільших проблем нашої країни є відсутність суспільства, яке б котролювало владу задля допомоги людям. Завдяки таким організаціям як «Бізнес-Варта» та «Морська Палата України» у нас є можливість зробити більше добрих справ для людей та підприємств, які цього потребують. Я маю надію, що створюючи подібні організації ми покращимо світ та допоможемо розвитку суспільства.

Я за своєю природою – оптиміст. Але поки що з позитиву я бачу лише одне – очищення влади від людей, які неприємно «пахнуть»: від Лавренюка та групи Петренка з морської адміністрації. Але незважаючи на те, що їх прибрали, нових призначень ще, на жаль, немає. Після призначення вже буде повністю зрозуміло – це позитивні зміни чи просто замороження персонажів, для замилювання очей. Тому поки позитивного не так і багато.

До теми: Митниця дала добро! Risoil Terminal запрацював!

Основною проблемою бізнес-простору є відсутність професіоналізму. Сферою керують колишні міліціянти, прокурори, будь-хто, але не професіонали. Все побудовано на схемах та «договорняках». Мова йде про тисячі блокувань бізнесу, про «кришування», про рейдерство. Це все відбувається не для розвитку, а лише для того, щоб цей бізнес «доїти». Чим більше і частіше це буде відбуватись, тим більше бізнес буде відходити в тінь. Прибрати ці провладні структури, які лише «доять» підприємства – ось головна ідея Асоціації.

До теми: Risoil S.A. не збирається припиняти боротьбу із беззаконням.

У кожній сфері своя мафія, яка нічим не займається, окрім перешкоджання. Допомоги – нуль, лише свавілля.

До теми: ЧОМУ ДЕРЖАВА РОБИТЬ ВОРОГІВ З БІЗНЕСУ?

За час своєї діяльності в організації, я зіштовхувався із різноманітними проблемами. Починаючи з «наїздів» та заборон правоохоронців. Навіть зараз ми боремося з тим, щоб продовжити інвестувати в будівництво. Ці всі складнощі постають через те, що нас перекидають з однієї інстанції в іншу. «А зробіть той папірчик», «а тепер зробіть інший», навіть якщо його немає в законі, все рівно потрібно зробити. І так по колу. З одного боку АМПУ підписує меморандум про залучення вантажопотоків, беручи на себе фінансові зобов’язання, а з іншого – вони ідуть в суд проти міської влади, яка виділяє землю під інвестиції. Як це можна зв’язати до купи?! «Нам наказали». Як це «наказали»?!Хто наказав?

На даний момент я знаю конкретних людей, які мене підтримають. І їх доволі багато. У нас потужна команда спеціалістів, яка щодня рухається вперед, виборюючи прозорий бізнес.

Чого ми всі прагнемо?

Для чого, взагалі, живемо?

Ми бажаємо, щоб наші діти, ми, наші батьки та рідні жили добре. Основна мета кожної людини на планеті – сьогодні жити краще, ніж вчора, щоб не шукати шматок хліба для своєї дитини, щоб не шукати гроші для того, щоб її забезпечити. Ми намагаємось доволі ліберально підходити до всього. Для того, щоб в нашій країні стало краще жити, нам варто об’єднатися і розвивати «Асоціацію Бізнес-Варта».

До теми: Про дрібну помсту «великого» чиновника

На сьогодні я дуже хочу, щоб Асоціація якнайшвидше досягла успіхів, покращила комусь життя і щоб згодом це перетворилось в спільну справу для кожного. Декілька разів я вже зіштовхувався з тим, що коли ми створювали щось, то нам не вірили. Нас було дуже мало, але з часом ми досягали успіху і нові й нові люди приходили до нас, долучались до ідеї, ставали нашими партнерами та друзями. Зараз шлях об’єднання в Асоціацію потрібно пройти максимально швидко, тому що в нас не так багато часу. Найголовніше зараз максимально об’єднатися і продовжити роботу.

Тому я закликаю всіх підприємців, депутатів, свідомих громадян, кому не байдужа доля нашої економіки та майбутнє країни – доєднатись до нашої ініціативи. Разом ми зможемо перевернути світ та покращити життя кожному.

1 про “«Для чого, взагалі, живемо?»”

  1. Згоден. По-перше – потрібно відновити репутацію портового господарства. На ділі а не на словах позбуватися корумпованих чиновників. Мабуть інколи комусь буде неприємно. Бо деякі з цих корумпованих чиновників виявляться вашими знайомими, чи навіть товаришами.
    По-друге : не треба винаходжувати велосипед. Потрібно просто перейняти досвід розвинутих морських держав і притримуватись цивілізованих
    правил в веденні морського господарства. Не потрібно представникам портових служб уподоблюватись “єгипетської чи якоїсь нігерійської” моделі управління…
    Ну і по-третє: На роботу в портові служби, які являються ” обличчям держави” перед закордонними моряками потрібно наймати ПОРЯДНИХ людей. Без якихось сумнівних досвідів у кар’єрі. Гадаю, що таких людей важко, але ще можна знайти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *