Створення “Асоціації Бізнес-Варта”

Це рішення для мене було доволі непростим, проте абсолютно виваженим і обдуманим.

Громадська Організація «Бізнес-Варта» об’єднується з іншими організаціями і трансформується в «Асоціацію Бізнес-Варта». Ми будували бізнес, залучали інвестиції, воювали за активи. Було все – злети і падіння, але взаємна підтримка завжди приводила до перемоги! Тому ми не маємо наміру бути пасивними спостерігачами за подіями в економіці України.

До теми: Как общественное объединение “Бизнес-варта” отстаивает интересы украинских предприятий

Ми – професіонали, які збудували цю країну. Гадаю, наше слово має бути почутим. Наш досвід і міжнародні можливості – бонус  для  політиків, особливо, молодих. Ми  можемо бути опорою владі будь-якого кольору, але лише за умови, що її політика – продержавницька.

До теми: Перші враження від форуму «Бізнес проти знищення держави». Далі буде…

Опираючись на це та факт створення Асоціації, я запрошую друзів та колег ввечері 17 грудня 2019 року  на зустріч у Києві.

Давайте закінчимо цей старий  рік і розпочнемо новий в іншому форматі. Домовимося про подальші спільні кроки, розставимо пріоритети, складемо план захисту активів та інвестиційних проектів.

На сьогодні вже проведено декілька особистих зустрічей. Ми потиснули руки з Асоціацією Міжнародних Перевізників (АСМАП), представниками БІЗНЕС-100, Морською Палатою України, ВГО “Українська аграрна конфедерація“, ГО «Телеком-Клуб», тощо. Нотаріальна Палата України сьогодні теж підтримала наше рішення про створення і подальший розвиток Асоціації та має намір підтримати нас в реалізації планів.

Впродовж всього нашого шляху, ми завжди заручалися підтримкою народних депутатів. На даний момент нашими партнерами є понад десять народних депутатів, які створили міжфракційне об’єднання «Бізнес-Варта» при Верховній Раді України. Завдяки їхній підтримці ми маємо змогу бути дотичними та додавати свої ідеї в законотворчий процес.

Безумовно, ми всі самодостатні і кожен окремо ефективний в своїй діяльності. Але час та досвід показує, що нам потрібно бути сильними.  А це можливо лише за умови сумісної праці!

Хто підтримає мене і стане поруч з ідеєю та реалізацією – матиме вплив на прийняття адміністративних і стратегічних рішень Асоціації.

Мені поталанило мати в колі однодумців неймовірних, продуктивних та свідомих людьми. Два роки тому ми разом реалізували найкращий і найефективніший антирейдерський проект в Україні – Громадську Організацію «Бізнес-Варта».

Але сьогодні прийшов час фахових змін уже в інших напрямках.

Тому я чекаю на вас та ваші сміливі рішення!  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *